Lukáš Rosol aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Lukáš Rosol aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Lukáš Rosol v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

26.listopadu 2019

Český daviscupový tým se po éře Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka propadá v mezinárodním měřítku hluboko za elitní pozice. Teď se kolem něj navíc šíří dusná atmosféra, kterou po losu kvalifikace o finálový turnaj v Madridu 2020 rozvířil Lukáš Rosol. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.října 2019

Tenistka Karolína Muchová zvládla na halovém turnaji v Moskvě i druhý zápas a postoupila do čtvrtfinále. Po vyřazení bývalé šampionky Kremlin Cupu Rusky Světlany Kuzněcovové zdolala i čtvrtou nasazenou Chorvatku Donnu Vekičovou, kterou porazila 6:4, 6:2. Naopak Lukáš Rosol nestačil na Dušana Lajoviče ze Srbska a po prohře 4:6, 7:6, 3:6 ve druhém kole skončil.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.října 2019
Michaela Ochotská po rozvodu s Lukášem Rosolem našla štěstí v náručí policisty Tomáše. Večírky vyměnila za procházky přírodou, ale ne vždy to dobře dopadne.
14.října 2019
Tenista Lukáš Rosol dnes v Moskvě oslavil svou první letošní výhru v hlavní soutěži turnaje ATP.
  • 5

Tenista Lukáš Rosol dnes v Moskvě oslavil svou první letošní výhru v hlavní soutěži turnaje ATP. Čtyřiatřicetiletý brněnský rodák odvrátil v úvodním kole mečbol Juanu Ignaciu Londerovi z Argentiny a zvítězil 6:7, 7:6 a 6:3. V ženské části nezaváhala Karolína Muchová, jež zdolala 6:2, 6:3 dvojnásobnou vítězku turnaje Světlanu Kuzněcovovou z Ruska.» více

Zahraničí Sport Rusko Tenis Jižní Amerika Moskva Argentina Karolína Muchová ATP Lukáš Rosol