Lukáš Sedlák aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Lukáš Sedlák aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Lukáš Sedlák v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

21.ledna 2020

Góly českých útočníků Tomáše Hyky a Lukáše Sedláka neodvrátily v KHL porážku hokejistů Čeljabinsku. Traktor prohrál na ledě Novosibirsku 2:5, Hyka si vedle gólu připsal také asistenci u Sedlákovy branky.» více

15.ledna 2020

Útočník Lukáš Sedlák z Čeljabinsku se jako čtvrtý český hokejista představí ve víkendovém Utkání hvězd Kontinentální ligy v Moskvě. Šestadvacetiletý hráč nahradí ve výběru Charlamovovy divize Pavla Dacjuka z Jekatěrinburgu, který se ze zdravotních důvodů z akce omluvil.» více

Sport Hokej Rusko Moskva KHL Lukáš Sedlák
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nejen gólman Jekatěrinburgu Jakub Kovář, útočník moskevského Dynama Dmitrij Jaškin a forvard Chabarovsku Hynek Zohrona se zúčastní Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy, které je na programu tuto neděli v Moskvě. Do nominace se dodatečně dostal i útočník Čeljabinsku Lukáš Sedlák, jenž ve výběru Charlamovovy divize nahradí Pavla Dacjuka, který se omluvil kvůli rehabilitaci po zranění.» více

3.ledna 2020

Andrej Nestrašil bodoval v Kontinentální lize i v šestém utkání po prosincové reprezentační přestávce. Hokejistům Magnitogorsku pomohl brankou a asistencí k vítězství 3:2 nad Jekatěrinburgem. Český útočník přihrál v 11. minutě na první gól domácího mužstva Nikolaji Kuljominovi, v druhé třetině se pak v další přesilovce postaral o vítěznou branku. Ještě o jednu gólovou přihrávku lepší bilanci měl dnes Lukáš Sedlák z Čeljabinsku, jenž svým prvním tříbodovým zápisem v KHL přispěl k vysoké výhře Traktoru 6:1 v Nižním Novgorodu.» více

Aktualně.cz »
Andrej Nestrašil bodoval v KHL i v šestém utkání po prosincové reprezentační přestávce. Lukáš Sedlák pomohl Čeljabinsku k vysoké výhře.

21.prosince 2019

Útočník Lukáš Sedlák rozhodl svým třináctým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy o vítězství Čeljabinsku nad Nižněkamskem 2:1 v prodloužení. V 63. minutě překonal bekhendem gólmana Konstantina Barulina a skóroval ve druhém utkání po sobě.» více

19.prosince 2019
Souboj nejhorších týmů Východní konference ozdobili góly Češi, za Chabarovsk střílel Michal Jordán, v dresu Čeljabinsku se prosadil Lukáš Sedlák.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté Chabarovsku vyhráli souboj nejhorších dvou týmů Východní konference KHL v Čeljabinsku 3:2 po nájezdech i díky obránci Michalu Jordánovi, jenž gólem poslal zápas do prodloužení. Za domácí se podvanácté v sezoně střelecky prosadil Lukáš Sedlák, který si navíc připsal asistenci u prvního gólu Traktoru.» více