Madonna aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Madonna v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Madonna zrušila další vystoupení v rámci turné Madame X ze zdravotních důvodů. Již delší dobu trpí bolestmi.
  • 3
  • 4
  • 5
12.ledna 2020

Švýcarský lyžař Daniel Yule vyhrál druhý slalom Světového poháru za sebou. Po středečním triumfu v Madonně di Campiglio ovládl i závod v domácím prostředí v Adelbodenu. Opět druhý byl lídr seriálu i disciplíny Henrik Kristoffersen z Norska. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.ledna 2020

Při středečním slalomu Světového poháru v Madonně di Campiglio se argentinský veterán Cristian Javier Simari Birkner málem střetl s mužem, který upravoval trať. Devětatřicetiletý Argentinec se pracovníkovi vyhnul, ale nečekaná událost ukončila jeho jízdu v prvním kole už po půl minutě.» více

8.ledna 2020

Švýcar Daniel Yule vyhrál podruhé za sebou slalom v Madonně di Campiglio a vybojoval druhý triumf ve Světovém poháru. Norského favorita Henrika Kristoffersena porazil o 15 setin sekundy. Třetí místo obsadil díky nejrychlejší druhé jízdě Francouz Clement Noël, který byl po prvním kole až osmý.» více

Sport Evropa Celebrity Světový pohár Itálie Madonna
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Švýcar Daniel Yule bude na Madonnu Campiglio vzpomínat v dobrém. V italském středisku vyhrál podruhé za sebou slalom a vybojoval druhý triumf ve Světovém poháru. Norského favorita Henrika Kristoffersena porazil o 15 setin sekundy. Třetí místo obsadil díky nejrychlejší druhé jízdě Francouz Clement Noël, který byl po prvním kole až osmý. » více

Sport Celebrity Zimní sporty Světový pohár Madonna
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Švýcar Daniel Yule vyhrál podruhé za sebou slalom v Madonně di Campiglio a vybojoval druhý triumf ve Světovém poháru. Norského favorita Henrika Kristoffersena porazil o 15 setin sekundy. Třetí místo obsadil díky nejrychlejší druhé jízdě Francouz Clement Noël, který byl po prvním kole až osmý. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Švýcarský lyžař Daniel Yule vede po prvním kole slalom v Madonně di Campiglio, kde předloni vybojoval dosud jediné vítězství ve Světovém poháru.