Marek Čiliak aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Marek Čiliak aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Marek Čiliak v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

22.listopadu 2019

Hokejisté Zlína zvítězili v utkání 20. kola extraligy na ledě Pardubic 2:0. Poslednímu Dynamu, které stejně bodů jako Litvínov, ale horší skóre, se tak vzdálili na rozdíl čtyř bodů. O výhře Beranů rozhodl 46 sekund před koncem druhé třetiny Štěpán Fryšara, v závěru přidal druhý gól Pavel Sedláček. Čisté konto vychytal díky 21 zákrokům Marek Čiliak.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.listopadu 2019

Absolutní paráda! Jasný kandidát na extraligový zákrok roku. Brankář Karel Vejmelka (23) z Komety Brno sice v dohrávce 15. kola v Třinci neměl zejména ze začátku zápasu svůj den, dostal šest gólů, ale zákrok proti přesilovkové střele Petra Vrány ze 43. minuty byl exkluzivní. Dominik Hašek v nejlepších letech. Kdo ví, třeba zaujme i prestižní server The Hockey News podobně jako před čtyřmi lety bleskurychlá lapačka Marka Čiliaka.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.listopadu 2019

Dvěma zápasy po reprezentační přestávce pokračovala hokejová extraliga. Sparta před vyprodanou O2 arenou přehrála Kladno 6:2, Jaromír Jágr si připsal asistenci. Ve Zlíně vychytal gólman Marek Čiliak "svou" Kometu, která Beranům podlehla 4:5.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po první třetině to vypadalo na další překvapivý debakl Komety se Zlínem. Berani na domácím ledě vedli po první dvacetiminutovce 3:0, nakonec v předehrávce 21. kola extraligy zvítězili 5:4. Brňanům pomohla i změna v brance, kdy Lukáše Klimeše nahradil Karel Vejmelka, a stopli myšlenky domácích na další vysokou výhru (v říjnu 0:7). Vítězství proti svému zaměstnavateli získal brankář Marek Čiliak, který je ve Zlíně na hostování. » více