Martin Doležal aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Martin Doležal aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Martin Doležal v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 8 hodinami

Slavia v páteční předehrávce 19. kola porazila Liberec jasně 3:0, trápit ji nemusela ani zahozená penalta, kterou neproměnil Tomáš Souček. V čele ligy má náskok už 14 bodů, Viktoria Plzeň totiž v sobotu prohrála na Slovácku 1:2. Baník Ostrava v Ďolíčku zvítězil 2:0 nad domácími Bohemians. Fotbalisté Jablonce se v neúplné tabulce FORTUNA:LIGY posunuli před Spartu a Ostravu na čtvrté místo. Pomohla jim k tomu výhra 2:1 v Opavě, kterou zařídili Martin Doležal a Dominik Pleštil. Teplice doma porazily Zlín 2:1, rozhodující gól dal osmnáctiletý obránce Jan Knapík. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 11 hodinami

Fotbalisté Opavy v 19. kole první ligy doma podlehli Jablonci 1:2 a ve třetím utkání pod novým trenérem Jiřím Balcárkem poprvé nebodovali. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Na vedoucí branku hostujícího Martina Doležala dokázal odpovědět opavský kapitán Jan Žídek, ale v 82. minutě utkání rozhodl střídající Dominik Pleštil. Severočeši zvítězili po třech kolech a posunuli se na čtvrté místo neúplné tabulky. Slezané jsou čtrnáctí.» více

Sport Fotbal Moravskoslezský kraj Opava Jiří Balcárek Martin Doležal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slavia v páteční předehrávce 19. kola porazila Liberec jasně 3:0, trápit ji nemusela ani zahozená penalta, kterou neproměnil Tomáš Souček. Baník Ostrava v Ďolíčku zvítězil 2:0 nad domácími Bohemians. Fotbalisté Jablonce se v neúplné tabulce FORTUNA:LIGY posunuli před Spartu a Ostravu na čtvrté místo. Pomohla jim k tomu výhra 2:1 v Opavě, kterou zařídili Martin Doležal a Dominik Pleštil. Teplice doma porazily Zlín 2:1, rozhodující gól dal osmnáctiletý obránce Jan Knapík. » více

Sport Fotbal Slavia Moravskoslezský kraj Sparta Ostrava Zlín Liberec Ústecký kraj Liberecký kraj Zlínský kraj Opava
25.listopadu 2019

Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávce 17. kola první ligy s Jabloncem 1:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení Martin Doležal, ale v 32. minutě srovnal Petr Reinberk. Vzájemný duel v Uherském Hradišti skončil nerozhodně popáté za sebou. Jablonec nevyužil šanci poskočit na třetí místo v tabulce a zůstal čtvrtý. Slovácko tři kola čeká na vítězství a figuruje s tříbodovou ztrátou na sedmé pozici.» více

Sport Fotbal Zlínský kraj Uherské Hradiště Martin Doležal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slovácko v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY přivítalo Jablonec a dopadlo podstatně lépe, než tomu bylo při červencové návštěvě na severu Čech. Debakl 0:6 vystřídala remíza 1:1. V Uherském Hradišti šla sice do vedení parta zpod Ještědu zásluhou Martina Doležala, ale ještě v prvním poločase zakončil skvělou akci Hellebranda Petr Reinberk. Jablonec tak přišel o možnost posunout se na třetí místo v tabulce. Utkání jsme sledovali ONLINE. VIDEA nejzajímavějších momentů naleznete v těle článku.» více

Sport Fotbal Martin Doležal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po dvou ligových utkáních bez vstřeleného gólu sice rozvlnili síť, ale k vítězství to nestačilo. Fotbalisté Slovácka se v pondělní dohrávce 17. kola rozešli smírně s Jabloncem prostřednictvím výsledku 1:1. Hostujícímu celku zajistil vedení útočník Martin Doležal, konečný stav určil ještě před přestávkou domácí obránce Petr Reinberk.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávce 17. kola první ligy s Jabloncem 1:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení Martin Doležal, ale v 32. minutě srovnal Petr Reinberk. Vzájemný duel v Uherském Hradišti skončil nerozhodně popáté za sebou. Jablonec, který venku v lize poslední čtyři zápasy neprohrál, nevyužil šanci poskočit na třetí místo v tabulce a zůstal čtvrtý. Slovácko tři kola čeká na vítězství a figuruje s tříbodovou ztrátou na sedmé pozici. » více