Martina Sáblíková aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Martina Sáblíková v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

EuroZpravy.cz
EuroZpravy.cz »
před 42 hodinami

Světový pohár v rychlobruslení má o tomto víkendu na programu poslední zastávku v tomto kalendářním roce 2019 a to konkrétně v japonském Naganu. A i zde se česká reprezentantka Martina Sáblíková podívala na stupně vítězů. Na trati dlouhé 3000 metrů totiž nakonec trojnásobná olympijská šampionka skončila na druhém místě,když akorát nestačila na Kanaďanku Ivanii Blondinovou. Ta projela cílem s časem 4:00,243, čímž tak vytvořila rekord této naganské trati.A přestoře tedy na tuto závodnici Sáblíková ztratila 1,73 sekundy, stále se může radovat z průběžného vedení Světového poháru na těchto dlouhých tratích.» více

před 43 hodinami

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila v posledním letošním závodu druhé místo. Trojnásobná olympijská vítězka nestačila na Světovém poháru v Naganu na trati 3000 metrů na Ivanii Blondinovou z Kanady, která v Japonsku časem 4:00,243 vytvořila nový rekord dráhy. Svěřenkyně trenéra Petra Nováka za ní zaostala o 1,73 sekundy a udržela se v čele seriálu na dlouhých tratích.» více

iROZHLAS.cz »

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila v posledním závodu letošního roku druhé místo. Trojnásobná olympijská vítězka nestačila na Světovém poháru v Naganu na trati 3000 metrů na Ivanii Blondinovou z Kanady, která v Japonsku časem 4:00,243 vytvořila nový rekord dráhy.» více

Zahraničí Sport Asie Zimní sporty Světový pohár Kanada Japonsko Martina Sáblíková
Aktualně.cz »
Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila v posledním závodu letošního roku druhé místo.
před 46 hodinami

V posledním letošním závodě sahala po triumfu, ale nakonec se musela sklonit před Ivanie Blondinovou z Kanady. Rychlobruslařka Martina Sáblíková ztratila v Naganu na vítězku necelé dvě sekundy a v závodě Světového poháru na 3000 metrů skončila druhá. Přesto nadále vede celkové pořadí. » více

Zahraničí Sport Zimní sporty Světový pohár Kanada Martina Sáblíková
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Světový pohár v rychlobruslení pokračuje dalším soutěžním dnem v japonském Naganu. V akci je i Martina Sáblíková, kterou čeká trať na 3000 metrů. Přímý přenos sledujte na webu ctsport.cz, Sáblíková vstoupí do závodů po desáté hodině. » více

13.prosince 2019

Rychlobruslařka Martina Sáblíková pojede v Naganu závod na 3000 metrů, ve kterém se bude snažit hájit vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Před posledním letošním dílem seriálu má na Kanaďanku Isabelle Wiedemannovou náskok 6 bodů. Přímý přenos ze SP v rychlobruslení sledujte v sobotu od 8:00 na webu ctsport.cz, Sáblíková pojede po desáté hodině. » více

12.prosince 2019

Jubilejní desátý ročník unikátní ankety, v níž hlasuje 50 hvězd a hledá ve svých řadách sportovce roku, má už potřetí stejnou vítězku. Fenomenální rychlobruslařka Martina Sáblíková zvítězila s rekordně nízkým náskokem. Před kým? To zjistíte v pátečním Sport Magazínu, kde si můžete prohlédnout kompletní pořadí žebříčku a hlavně galerii všech 50 hlasovacích lístků, mj. od Ester Ledecké, Tomáše Satoranského, Markéty Davidové, Lukáše Krpálka, Barbory Strýcové, Adama Ondry, hokejistů z NHL, fotbalových reprezentantů nebo  Karlose Vémoly!» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.prosince 2019

S lehkostí sobě vlastní opanovala Martina Sáblíková závod Světového poháru divize B na 1500 metrů v Nur-Sultanu. Trojnásobná olympijská šampionka zajela čas 1:57,507 a porazila o 63 setin sekundy další specialistku na dlouhé tratě Isabelle Weidemannovou z Kanady. Nikola Zdráhalová si jedenáctým místem v divizi A stanovila nejlepší výsledek v sezoně.  » více

Zahraničí Sport Zimní sporty Světový pohár Kanada Martina Sáblíková Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S lehkostí sobě vlastní opanovala Martina Sáblíková závod Světového poháru divize B na 1500 metrů v Nur-Sultanu. Trojnásobná olympijská šampionka zajela čas 1:57,507 a porazila o 63 setin sekundy další specialistku na dlouhé tratě Isabelle Weidemannovou z Kanady. Nikola Zdráhalová si jedenáctým místem v divizi A stanovila nejlepší výsledek v sezoně. Přímý přenos týmových stíhaček sledujte exkluzivně bez komentáře na webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S lehkostí sobě vlastní opanovala Martina Sáblíková závod divize B na 1500 metrů na Světovém poháru v Nur-Sultanu. Trojnásobná olympijská šampionka, která byla v kazašské metropoli v pátek těsně druhá na 5000 m, zajela čas 1:57,507 a porazila o 63 setin sekundy další specialistku na dlouhé tratě Isabelle Weidemannovou z Kanady. Přímý přenos závodu divize A s Nikolou Zdráhalovou sledujte od 12:55 na ČT sport a webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualně.cz
Martina Sáblíková potvrdila ve Světovém poháru dobrou formu, nadějně rozjel svůj nedělní závod i sdruženář Ondřej Pažout.