Martina Sáblíková aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Martina Sáblíková v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz
Aktualně.cz »
11.ledna 2020
Martina Sáblíková skončila na mistrovství Evropy v rychlobruslení na jednotlivých tratích v Heerenveenu v závodu na 3000 metrů čtvrtá.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Martina Sáblíková skončila na mistrovství Evropy v rychlobruslení na jednotlivých tratích v Heerenveenu v závodu na 3000 metrů čtvrtá. Medaile unikla světové rekordmance a úřadující mistryni světa na této trati o tři desetiny sekundy. Titul získala Nizozemka Esmee Visserová.» více

• 5

Tři desetiny sekundy dělily Martinu Sáblíkovou od zisku cenného kovu na mistrovství Evropy v rychlobruslení na jednotlivých tratích v Heerenveenu. V závodu na 3000 metrů skončila čtvrtá, titul obhájila Nizozemka Esmee Visserová. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sobotní program na evropském šampionátu v rychlobruslení zahájil závod žen na 500 metrů. Nikola Zdráhalová, která v pátečním měření sil na 1500 metrů obsadila osmé místo, skončila tentokrát jedenáctá. Poté nastoupily ženy na tříkilometrovou trať a tam skončila Martina Sáblíková těsně pod stupni vítězů, k medaili jí scházely tři desetiny vteřiny. Zdráhalová skončila desátá. Zvítězila Esmee Visserová z Nizozemska. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sobotní program na evropském šampionátu v rychlobruslení zahájil závod žen na 500 metrů. Nikola Zdráhalová, která v pátečním měření sil na 1500 metrů obsadila osmé místo, skončila tentokrát jedenáctá. Poté nastoupily ženy na tříkilometrovou trať a tam skončila Martina Sáblíková těsně pod stupni vítězů, k medaili jí scházely tři desetiny vteřiny. Zvítězila Visserová z Nizozemska. Přímý přenos pokračuje závodem mužů na 5000 m, sledujte jej exkluzivně na webu ctsport.cz. » více

10.ledna 2020

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila při své premiéře na mistrovství Evropy na jednotlivých tratích v závodě na 1500 metrů pátá. Další česká reprezentantka Nikola Zdráhalová obsadila osmé místo. Titul v nizozemském Heerenveenu získala domácí hvězda Ireen Wüstová.» více

Zahraničí Sport Evropa Reprezentace Zimní sporty Mistrovství Evropy Martina Sáblíková Nikola Zdráhalová

Aktualně.cz
Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila při své premiéře na mistrovství Evropy na jednotlivých tratích v závodě na 1500 metrů čtvrtá.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martina Sáblíková skončila na ME v rychlobruslení na 1500 m pátá, Nikola Zdráhalová byla osmá. Titul v Heerenveenu získala Nizozemka Ireen Wüstová.
Sport Zimní sporty Martina Sáblíková Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Martina Sáblíková skončila na ME v rychlobruslení na 1500 m pátá, Nikola Zdráhalová byla osmá. Titul v Heerenveenu získala Nizozemka Ireen Wüstová. Přímé přenosy stejného klání mužů a týmové sprinty sledujte od 20:25 na webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rychlobruslaře v čele s Martinou Sáblíkovou čekají první závody v roce 2020. V Heerenveenu se uskuteční druhé mistrovství Evropy na jednotlivých tratích a dvaatřicetiletá česká hvězda dlouhých tratí bude usilovat o premiérovou medaili z této akce. Před dvěma lety v Kolomně Sáblíková nestartovala. Přímé přenosy vysílá ČT sport a web ctsport.cz. Patnáctistovka žen je na programu od 19:25. » více