Matěj Vydra aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Matěj Vydra aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Matěj Vydra v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 15 hodinami

Usazuje se v kádru anglického druholigového týmu. Jan Žambůrek odehrál celé utkání za Brentford i ve čtvrtém kole FA Cupu proti Leicesteru, ovšem musel skousnout porážku 0:1 od favorita. Lišky prošly mezi šestnáct nejlepších celků poháru. Vypadl i útočník Matěj Vydra s Burnley, které nestačilo 1:2 na Norwich. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.ledna 2020

Třetí tým anglické fotbalové ligy Leicester prohrál v 23. kole na hřišti Burnley 1:2. Nejlepší střelec soutěže Jamie Vardy neproměnil za stavu 1:1 pokutový kop. Český útočník Matěj Vydra zůstal celý zápas na lavičce domácího celku.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.ledna 2020

Fotbalisté Leicesteru prohráli v 22. kole anglické ligy 1:2 se Southamptonem a mohou přijít o druhé místo. Chelsea si poradila 3:0 s Burnley, za které si poprvé od 7. prosince v ligovém zápase zahrál Matěj Vydra. Český útočník nahradil za rozhodnutého stavu v 74. minutě Jeffa Hendricka. Londýnské derby mezi Crystal Palace a Arsenalem skončilo remízou 1:1. Arsenal dohrával zápas bez vyloučeného Pierra-Emericka Aubameyanga, který dal první gól utkání.» více

Sport Fotbal Velká Británie Premier League Anglie Arsenal FC Chelsea Matěj Vydra
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Liverpoolu zvítězili ve šlágru 22. kola anglické ligy 1:0 na hřišti Tottenhamu a navýšili své vedení v soutěži na 16 bodů. Po 21 zápasech mají 59 bodů, což je nejvíc v historii napříč všemi pěti neprestižnějšími evropskými soutěžemi. Leicester prohrál 1:2 se Southamptonem a může přijít o druhé místo. Chelsea si poradila 3:0 s Burnley, za které si poprvé od 7. prosince v ligovém zápase zahrál Matěj Vydra. Český útočník nahradil za rozhodnutého stavu v 74. minutě Jeffa Hendricka. Londýnské derby mezi Crystal Palace a Arsenalem skončilo remízou 1:1. Arsenal dohrával zápas bez vyloučeného Pierra-Emericka Aubameyanga, který dal první gól utkání.» více

Sport Fotbal Premier League Tottenham FC Arsenal FC Chelsea Matěj Vydra
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Leicesteru prohráli v 22. kole anglické ligy 1:2 se Southamptonem a mohou přijít o druhé místo. Chelsea si poradila 3:0 s Burnley, za které si poprvé od 7. prosince v ligovém zápase zahrál Matěj Vydra. Český útočník nahradil za rozhodnutého stavu v 74. minutě Jeffa Hendricka. Londýnské derby mezi Crystal Palace a Arsenalem skončilo remízou 1:1. Arsenal dohrával zápas bez vyloučeného Pierra-Emericka Aubameyanga, který dal první gól utkání.» více

4.ledna 2020

Fotbalisté Burnley porazili ve třetím kole Anglického poháru doma třetiligové Peterborough 4:2, dvěma góly se na tom podílel Jay Rodriguez. Český útočník Matěj Vydra se v dresu vítězného týmu dostal na hřiště v 74. minutě za rozhodnutého stavu.» více

• 5

Série tří porážek je minulostí. Fotbalisté Burnley přestříleli ve 3. kole Anglického poháru doma třetiligové Peterborough 4:2 i díky dvěma gólům Jaye Rodrigueze. Český útočník Matěj Vydra se v dresu vítězů dostal na hřiště v 74. minutě za rozhodnutého stavu. Zaváhal naopak Newcastle, který remizoval s Rochdalem 1:1 a utkání s třetiligovým soupeřem si zopakuje na domácím stadionu. » více