Milan Gulaš aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Milan Gulaš aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Milan Gulaš v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
3.listopadu 2019

SOUHRN | Extraligový trůn patří před reprezentační přestávkou Pražanům! Hokejisté Sparty po skvělé bitvě s Kometou porazili nesmiřitelného rivala 5:4. Kometa přitom vedla už 4:1, k senzačnímu obratu však zavelel dvěma góly Vladimír Růžička. Olomouc zabrala venku proti Karlovým Varům, které porazila 3:2. Plzeň otočila ze Zlínem na 2:1, poprvé v sezoně v dresu Škodovky nebodoval kapitán Milan Gulaš. Kladnu se povedl v Ostravě obrat proti Vítkovicím, které porazilo 4:3 v prodloužení. Pardubice ve východočeském derby přehrály Hradec Králové 5:2, pro Vladimíra Růžičku tak premiérový souboj s velkým rivalem nedopadl vítězně.» více

ONLINE | Extraligový trůn patří před reprezentační přestávkou Pražanům! Hokejisté Sparty po skvělé bitvě s Kometou porazili nesmiřitelného rivala 5:4. Kometa přitom vedla už 4:1, k senzačnímu obratu však zavelel dvěma góly Vladimír Růžička. Olomouc zabrala venku proti Karlovým Varům, které porazila 3:2. Plzeň otočila ze Zlínem na 2:1, poprvé v sezoně v dresu Škodovky nebodoval kapitán Milan Gulaš. Kladnu se povedl v Ostravě obrat proti Vítkovicím, které porazilo 4:3 v prodloužení. Na závěr hokejového programu proti sobě ve vypjaté bitvě hrají Hradec Králové a Pardubice. Pro trenéra Mountfieldu Vladimíra Růžičku to je premiérové východočeské derby. ONLINE přenos zápasu sledujte na iSport.cz.» více

iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »

Hokejisté Sparty prohrávali v 17. kole Tipsport extraligy doma s Kometou Brno ve třetí třetině už 1:4, nakonec ale dokázali skóre otočit, když vítěznou branku vstřelil 14 sekund před koncem David Tomášek. Plzeň vyhrála ve Zlíně 2:1, i když se tentokrát nemohli spolehnout na Milana Gulaše, který poprvé v sezoně nebodoval. Kladno otočilo zápas proti Vítkovicím a slaví vítězství 4:3 po prodloužení. » více

1.listopadu 2019

Ano, Milan Gulaš opět skóroval, z jeho trefy v přesilovce byl nakonec vítězný gól. Prodloužil tak svoji bodovou sérii už na patnáct zápasů. Procitl však jiný střelec. Luboš Rob v minulé sezoně nasázel za Vsetín dohromady 43 branek, za Plzeň se do utkání 16. kola Tipsport extraligy s královéhradeckým Mountfieldem trefil čtyřikrát. Tentokrát útočník přezdívaný „Kondor“ vzlétl. K vítězství 4:1 přispěl dvěma trefami a nahrál i na rozhodující trefu utkání.» více

27.října 2019

Západočeské komando s velitelem Milanem Gulašem dokázal pěkně držet v šachu. Brankář Sparty Jakub Sedláček se výrazně zasloužil o výhru svého týmu 3:2 po nájezdech na ledě Plzně. V základní hrací době a prodloužení si připsal 38 úspěšných zákroků, následně zlikvidoval čtyři z pěti samostatných nájezdů a díky tomu mohli Pražané slavit devátou výhru v řadě.» více

26.října 2019

Plzeň vstoupila do domácího víkendu skvěle. Škoda v dohrávce 13. kola Tipsport extraligy porazila Třinec jednoznačně 6:1. V první třetině nasázel čistý hattrick Jan Eberle, ve třetím dějství si další dva góly připsal Milan Gulaš, který přidal i asistenci u přesilovkové trefy Luboše Roba. Za Oceláře snižoval jen Tomáš Marcinko, brankáře Patrika Bartošáka po dvou laciných brankách vystřídal Petr Kváča. Utkání v závěru přineslo i bitku mezi Michalem Houdkem a Davidem Musilem, kterou plzeňský bek odnesl krvavým zraněním. Škodu čeká v neděli další domácí duel proti Spartě, Oceláři hrají na Kladně.» více

V sobotu úřadující mistr z Třince, v neděli rozjetá Sparta. Plzeň čeká náročný domácí víkend proti dvěma favoritům Tipsport extraligy. V posledním utkání Škody na ledě Komety (1:3) přišel Milan Gulaš o skvostnou sérii zápasů se vstřeleným gólem. Rozjede proti Ocelářům v dohrávce 13. kola novou šňůru? ONLINE přenos a videa z klíčových momentů utkání sledujte od 15 hodin na iSport.cz.» více

19.října 2019

Vrátil se v čase do let, kdy válčil v NHL a otravoval život těm největším hvězdám. Také v sobotu byl Tomáš Plekanec vyčleněn na pacifikaci esa protivníka, brzy po startu bitvy s Plzní dostal na starost kanonýra Milana Gulaše. „Jsem na to zvyklý, hrál jsem to po většinu kariéry,“ podotkl centr Komety po výhře 3:1.» více

Deset zápasů a konec. Úchvatná série Milana Gulaše v počtu zápasů se vstřeleným gólem skončila v sobotní předehrávce 12. kola Tipsport extraligy na ledě Komety. Brňané ovládli urputnou bitvu 3:1 a dostali se do čela tabulky, kde aktuálně mají tříbodový náskok na druhý Třinec. O těsné výhře Komety rozhodla první formace, po trefách Ondřeje Němce a Martina Zaťoviče stvrdil vítězství gólem do prázdné branky Jakub Lev. Za Škodu se po Gulašově přihrávce prosadil Tomáš Mertl.» více