Mistrovství Evropy aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Mistrovství Evropy aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Mistrovství Evropy v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz
Aktualně.cz »
před 4 hodinami
Dvanácté místo na mistrovství Evropy považuje bývalý elitní házenkář Karel Nocar za dobrý výsledek. Ale má i konkrétní výtky.
před 6 hodinami

V rakouském Štýrském Hradci pokračuje Mistrovství Evropy v krasobruslení. Jede se krátký program žen, v němž má Česká republika hned dvě zástupkyně: Elišku Březinovou a Kláru Štěpánovou. Přímý přenos sledujte exkluzivně na webu ctsport.cz, od 15:55 i na ČT sport. » více

před 19 hodinami
Český krasobruslař po krátkém programu vedl mistrovství Evropy, nakonec však po pádech skončil až na sedmém místě.
iROZHLAS.cz »

Krasobruslař Michal Březina na medaili z Mistrovství Evropy nedosáhl. Znovu nezvládl dobré postavení po krátkém programu a z vedoucí pozice se pokaženou volnou jízdou propadl na sedmou příčku. Ve Štýrském Hradci tak zopakoval umístění z loňského šampionátu v Minsku. Vyhrál Rus Dmitrij Alijev, který navázal na stříbro z ME 2018.» více

před 23 hodinami

Útok na zlatou medaili na mistrovství Evropy skončil pro Michala Březinu nezdarem. Český krasobruslař, který byl po krátkém programu na čele, pokazil volnou jízdu a propadl se na sedmou příčku. Ve Štýrském Hradci tak zopakoval umístění z loňského šampionátu v Minsku. Vyhrál Rus Dmitrij Alijev, který navázal na stříbro z ME 2018. Druhý český reprezentant Matyáš Bělohradský obsadil 20. příčku. » více

Zahraničí Sport Evropa Reprezentace Zimní sporty Mistrovství Evropy Bělorusko Minsk
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Michal Březina pojede o zlato. Český krasobruslař byl na Mistrovství Evropy v krátkém programu nejlepší a pozici hájí ve volných jízdách. Na ledě ve Štýrském Hradci se představí i další reprezentant Matyáš Bělohradský. Přímý přenos sledujte na ČT sport nebo webu ctsport.cz. » více

před 25 hodinami

Krasobruslař Michal Březina na mistrovství Evropy útočí na svou druhou medaili z velké akce v kariéře. Devětadvacetiletý český reprezentant ve středu nečekaně vyhrál krátký program a vybudoval si nejlepší pozici v boji o uvolněný evropský trůn, který po sedmi letech opustil Španěl Javier Fernández. Volné jízdy mužů ve Štýrském Hradci začínají v 18:30. Závodit v nich bude i druhý český reprezentant Matyáš Bělohradský, který je po krátkém programu osmnáctý. Průběh volných jízd sledujte ONLINE na iSport.cz.» více

před 30 hodinami

Do soutěže tanečních párů na Mistrovství Evropy vstoupili podle očekávání nejlépe Francouzi Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron. Nic však není rozhodnuto. Na druhé Rusy Viktorii Sinicinovou a Nikitu Kacalapova mají náskok pouhých pěti setin bodu. Čeští sourozenci Taschlerovi prožili na mezinárodním ledě mezi dospělými povedenou premiéru. Ziskem 62,53 bodu vylepšili své maximum z loňského srpna, obsadili 17. místo a postoupili do volných tanců. Přímý přenos volných jízd mužů i s dosavadním lídrem závodu Michalem Březinou sledujte od 18:30 na ČT sport a webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sedmadvacet párů absolvuje rytmické tance na mistrovství Evropy v krasobruslení. Sourozenci Taschlerovi prožili na mezinárodním ledě mezi dospělými povedenou premiéru. Ziskem 62,53 bodu vylepšili své maximum z loňského srpna a postoupili do volných tanců. Jednoznačnými favority jsou Francouzi Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron. Přímý přenos vysílá web ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sedmadvacet párů absolvuje rytmické tance na Mistrovství Evropy v krasobruslení. Sourozenci Taschlerovi prožili na mezinárodním ledě mezi dospělými povedenou premiéru. Ziskem 62,53 bodu vylepšili své maximum z loňského srpna a živí naději na postup do volných tanců, kam se dostane nejlepší dvacítka. Jednoznačnými favority jsou Francouzi Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron. Přímý přenos vysílá web ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 43 hodinami
Čeští házenkáři se rozloučili s mistrovstvím Evropy prohrou 22:26 s Německem. Ve čtvrtfinálové skupině nezískali ani bod a celkově obsadili 12. místo.