Druhou a třetí ligu má zmáknutou, v té první byl jen chvíli v roli asistenta v Sigmě Olomouc. Teď se Jiří Balcárek (46) dočkal povýšení mezi elitu. Příští sobotu ho proti Mladé Boleslavi čeká premiéra na lavičce SFC Opava, posledního celku FORTUNA:LIGY. „Jsem stoprocentně přesvědčený, že se zachráníme,“ pronesl odhodlaně nástupce Josefa Dvorníka v rozhovoru pro isport.cz.» více

• 3
  • 4
  • 5
10.listopadu 2019

Fotbalisté Slavie i Viktorie Plzeň, dva nejlepší celky fotbalové FORTUNA:LIGY, své zápasy 16. kola zvládly. Slavia v neděli večer zdolala doma Teplice 3:0, Plzeň si proti oslabenému Liberci, který hrál více jak poločas o deseti, poradila 4:1. Sparta přišla o dvougólový náskok a remizovala v Jablonci 2:2. Mladá Boleslav otočila duel s Bohemians (2:1), Baník nastřílel tři góly Karviné. Souboj Příbrami s Opavou branku nepřinesl, Zlín zdolal Olomouc 1:0. Prohlédněte si sestřihy všech odehraných utkání!» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.listopadu 2019

Sparta v 16. kole FORTUNA:LIGY přišla o dvougólový náskok a remizovala v Jablonci 2:2. Mladá Boleslav otočila duel s Bohemians (2:1), Baník nastřílel tři góly Karviné. Souboj Příbrami s Opavou branku nepřinesl, Zlín zdolal Olomouc 1:0. Prohlédněte si sestřihy všech odehraných utkání!» více

8.listopadu 2019
Nehezkou dohru měl zápas nejvyšší fotbalové soutěže mezi Mladou Boleslaví a Bohemians 1905. Domácí fotbalista Jakub Klíma utrpěl otřes mozku a skončil v nemocnici.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. Ve slezském derby mezi Ostravou a Karvinou se z výhry radovali fotbalisté Baníku, kteří zvítězili jasně 3:0.» více

Aktualně.cz »
Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mladá Boleslav porazila v 16. kole FORTUNA:LIGY Bohemians na svém hřišti 2:1. Hosté sice po prvním poločase vedli po střele Davida Bartka, jenže krátce po přestávce během dvou minut otočili skóre Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. Středočeši jsou v neúplné tabulce třetí, Pražané po další venkovní porážce dvanáctí.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dvě dnešní předehrávky otevřou program 16. kola první fotbalové ligy, po němž bude následovat reprezentační přestávka. Mladá Boleslav čeká na výhru dvě kola a proti Bohemians 1905 se pokusí odčinit porážku 0:3 z červencového vzájemného duelu v Ďolíčku. Podaří se jí to, nebo budou "klokani" znovu úspěšnější? ONLINE REPORTÁŽ sledujte na webu iSport.cz.» více