Motorismus aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Motorismus aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Motorismus v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 9 hodinami

Kvalifikaci na předposlední závod sezony formule 1 Velkou cenu Brazílie vyhrál Max Verstappen. Pilot stáje Red Bull zvítězil před Sebastianem Vettelem z Ferrari a již jistým mistrem světa Lewisem Hamiltonem z Mercedesu a z prvního místa odstartuje podruhé v kariéře.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kvalifikaci na předposlední závod sezony formule 1 Velkou cenu Brazílie vyhrál Max Verstappen. Pilot stáje Red Bull zvítězil před Sebastianem Vettelem z Ferrari a již jistým mistrem světa Lewisem Hamiltonem z Mercedesu a z prvního místa odstartuje podruhé v kariéře. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 10 hodinami

Kvalifikaci na předposlední závod sezony formule 1 Velkou cenu Brazílie vyhrál Max Verstappen. Pilot stáje Red Bull zvítězil před Sebastianem Vettelem z Ferrari a již jistým mistrem světa Lewisem Hamiltonem z Mercedesu a z prvního místa odstartuje podruhé v kariéře. Verstappen věnoval sobotní výhru šéfovi stáje Christianu Hornerovi, který právě v den kvalifikace slaví narozeniny.» více

Aktualně.cz »
Max Verstappen v Red Bullu zvítězil v kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie formule 1. Pro 22letého Nizozemce to je druhá pole position v kariéře.
před 14 hodinami

Motocyklista Filip Salač dosáhl ve Valencii nejlepšího kvalifikačního výsledku v životě. Po šestém místě se v nedělním závěrečném závodu letošního mistrovství světa postaví na startu třídy Moto3 do druhé řady. Dosud byl sedmnáctiletý český talent v kvalifikaci nejlépe dvanáctý v zářijové Velké ceně San Marina.» více

před 16 hodinami
Bronislava Formánka nejde díky bujné kštici a divokému plnovousu v závodním depu přehlédnout.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualně.cz
Po šestém místě se motocyklista Filip Salač v nedělním závěrečném závodu letošního mistrovství světa postaví na startu třídy Moto3 do druhé řady.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rovnou ze druhé řady se odpíchne do posledního závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Filip Salač dosáhl ve Valencii nejlepšího kvalifikačního výsledku v životě. Další český účastník třídy Moto3 Jakub Kornfeil dojel až na 29. místě. » více