Neymar aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Neymar aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Neymar v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 9 hodinami

Případ Neymar, kdy hvězdný útočník v létě 2017 prchl Barceloně za 222 milionů eur do PSG (5,8 miliardy korun), vyvolal ve slavném klubu paniku. Katalánské vedení dostalo strach, že podobným stylem přijde i o jiné důležité plejery. Proto radikálně zvýšilo výstupní klauzule, které mají nyní ve svých kontraktech všichni klíčoví členové kádru. Barcelona sumy, po jejichž zaplacení může hráč odejít před vypršením smlouvy bez souhlasu klubu, nastavila do extrémních výšin. Miliardovou hodnotu mají i mladí odchovanci, kteří jsou na hraně kádru a klub si je pojišťuje do budoucích let. Zde najdete deset jmen z aktuální soupisky, na jakou částku si je katalánský gigant cení a do kdy jsou v klubu pod smlouvou. Seznam hráčů přinesl odborný server squawka.com.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 13 hodinami

Tohle se divákům muselo líbit. Útočník Paris Saint-Germain Kylian Mbappé zazářil během 16. kola Ligue 1 proti Nantes. Francouzský fotbalista parádní patičkou otevřel skóre středečního zápasu v Parku Princů. O konečném výsledku 2:0 pro domácí rozhodl z penalty Neymar.» více

27.listopadu 2019

Poprvé v sezoně zasáhl útočník Paris St. Germain Neymar do fotbalové Ligy mistrů. V úterním utkání na hřišti Realu Madrid nastoupil od druhého poločasu. Kvůli předchozímu několikatýdennímu svalovému zranění nechal trenér Thomas Tuchel nejdražšího hráče historie raději v úvodním dějství na lavičce. » více

22.listopadu 2019

Brazilský útočník Neymar se po delší zdravotní pauze vrátil na hřiště, odehrál 65 minut a pomohl fotbalistům Paris St. Germain k domácí ligové výhře 2:0 nad Lille. Obhájci titulu po ní vedou tabulku s náskokem 11 bodů.» více

Sport Fotbal Tenis Neymar
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brazilský útočník Neymar se po delší zdravotní pauze vrátil na hřiště, odehrál 65 minut a pomohl fotbalistům Paris St. Germain k domácí ligové výhře 2:0 nad Lille. Obhájci titulu po ní vedou tabulku s náskokem 11 bodů. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.listopadu 2019

Hvězdný útočník Neymar opět otestoval trpělivost kouče Thomase Tuchela a i vedení klubu Paris St. Germain. V pátek by se měl brazilský fotbalista vrátit po delší zdravotní pauze na hřiště, ale stoprocentně se přípravě nevěnuje. Odletěl totiž do Madridu na finálový turnaj tenisového Davisova poháru. » více