Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

Český hokejový útočník David Pastrňák po prvním čtyřgólovém představení v NHL chválil své spoluhráče.
Letní pauza je pryč a hokej je znovu tady! Teď se pomalu ukáže, kdo z manažerů měl v létě šťastnou ruku a dobře svůj tým posílil, a kdo pohořel a bude se muset pídit po nějaké té změně na soupisce. A že k tomu dojde! Proto dál sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.» více
před 3 hodinami
Švédský útočník Buffala Victor Olofsson jako první hráč svých úvodních sedm branek v NHL nastřílel v přesilových hrách.
před 5 hodinami
Úžasný zápas odehrál v zámořské NHL český útočník David Pastrňák! Svůj Boston čtyřmi góly dotáhl k triumfu nad Anaheimem, Bruins vyhráli 4:2. Pastrňák už v nové sezoně má deset kanadských bodů (6+4) a v produktivitě soutěže je čtvrtý.» více
před 13 hodinami
Český útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom utkání a pomohl hokejistům Bostonu k vítězství 4:2 nad Anaheimem.
iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »
Útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom zápase a v pondělním odpoledním utkání pomohl k vítězství Bostonu 4:2 nad Anaheimem. Trojnásobný vítěz Zlaté hokejky zaznamenal čtyři branky v zápase elitní zámořské ligy jako třináctý Čech v historii a první od Tomáše Hertla, jemuž se to podařilo před šesti lety.» více
před 14 hodinami
před 24 hodinami
Že by ta doba konečně byla tady? Že by konečně Edmonton Oilers začali naplňovat předpoklady, dle kterých měl tým už pár let být vážným uchazečem o Stanley Cup? Kanadské mužstvo odstartovalo ročník sadou pěti výher, společně s Coloradem je zatím jediným neporaženým celkem a už má v kapse jeden ligový rekord. Na start ročníku pětkrát vyhrát i když v každém zápase klub aspoň chvíli prohrával? To se v NHL ještě nepovedlo.» více
před 48 hodinami
PŘÍMO Z NEW YORKU | Slibný start do sezony prožívá hokejový obránce Libor Hájek. Na začátku NHL se probojoval do našlapaného kádru New Yorku Rangers a postupně sbírá víc a víc strávených minut na ledě. Proti Edmontonu nastoupil dokonce v jedné obrané dvojici s hvězdným Jacobem Troubou, který podepsal astronomický kontrakt a jehož český obránce obdivuje léta. Po zápase jsme talentovaného beka vyzpovídali o hokeji i životě v New Yorku.» více
13.října 2019
Výhry svého mančaftu proti Calgary, Minnesotě a Bostonu sledoval Pavel Francouz jen ze střídačky. Byl trpělivý. Věděl, že se dočká. Na čtvrtý pokus to přišlo, český brankář v nočním utkání Colorada s Arizonou (3:2 v prodloužení) přiložil ruku k dílu a 34 zákroky pro sebe uzmul status první hvězdy zápasu. První Francouzovo vítězství v kariéře v NHL bylo na světě!» více
Brankář Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodoužení nad Arizonou.
SOUHRN | V nočních zápasech NHL se střelecky prosadili Ondřej Palát, jeho branka ale porážku 2:4 na ledě Ottawy neodvrátila, i Radek Faksa a Tomáš Nosek. Útočník Vegas ve 4. minutě překonal překvapivým bekhendem krajana Davida Ritticha a nasměroval Golden Knights k jasné výhře 6:2. Z dalších českých hokejistů bodovali David Pastrňák, Jakub Vrána, Dominik Kubalík nebo Martin Nečas. Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodoužení nad Arizonou a stal se první hvězdou zápasu.» více