Nikola Zdráhalová aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Nikola Zdráhalová aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Nikola Zdráhalová v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

8.prosince 2019

S lehkostí sobě vlastní opanovala Martina Sáblíková závod Světového poháru divize B na 1500 metrů v Nur-Sultanu. Trojnásobná olympijská šampionka zajela čas 1:57,507 a porazila o 63 setin sekundy další specialistku na dlouhé tratě Isabelle Weidemannovou z Kanady. Nikola Zdráhalová si jedenáctým místem v divizi A stanovila nejlepší výsledek v sezoně.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S lehkostí sobě vlastní opanovala Martina Sáblíková závod Světového poháru divize B na 1500 metrů v Nur-Sultanu. Trojnásobná olympijská šampionka zajela čas 1:57,507 a porazila o 63 setin sekundy další specialistku na dlouhé tratě Isabelle Weidemannovou z Kanady. Nikola Zdráhalová si jedenáctým místem v divizi A stanovila nejlepší výsledek v sezoně. Přímý přenos týmových stíhaček sledujte exkluzivně bez komentáře na webu ctsport.cz. » více

Zahraničí Sport Zimní sporty Kanada Světový pohár Martina Sáblíková Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S lehkostí sobě vlastní opanovala Martina Sáblíková závod divize B na 1500 metrů na Světovém poháru v Nur-Sultanu. Trojnásobná olympijská šampionka, která byla v kazašské metropoli v pátek těsně druhá na 5000 m, zajela čas 1:57,507 a porazila o 63 setin sekundy další specialistku na dlouhé tratě Isabelle Weidemannovou z Kanady. Přímý přenos závodu divize A s Nikolou Zdráhalovou sledujte od 12:55 na ČT sport a webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.prosince 2019

Další díl Světového poháru v rychlobruslení hostí Nur-Sultan. V kazašské metropoli neschází ani česká hvězda Martina Sáblíková, kterou poprvé v sezoně čeká závod na 5000 metrů. V první rozjížďce zmíněného měření sil, jež začne přibližně ve 14:15, se představí Nikola Zdráhalová. Přímý přenos mužského závodu na 500 metrů sledujte exkluzivně bez komentáře na webu ctsport.cz. » více

24.listopadu 2019

V nedělních závodech v polském Tomaszówě Mazowieckém se z Čechů představila na trati 1500 metrů Nikola Zdráhalová. Stejně jako v sobotním 3kilometrovém závodě dojela 14., čímž navázala na výkony z předešlých sezon. Dosud nejlépe se jí závod na 1500 metrů podařil ve finále předminulé sezony v Minsku, když dojela sedmá. » více

22.listopadu 2019

Po viróze a tréninkovém výpadku dokázala rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrát závod Světového poháru v Polsku na 3000 metrů. Připsala si 50. individuální triumf při jubilejním 200. startu. V městě Tomaszów Mazowiecki zajela čas 4:06,13 minuty, což znamená traťový rekord. Nikola Zdráhalová skončila čtrnáctá. » více

Sport Evropa Polsko Zimní sporty Světový pohár Martina Sáblíková Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.listopadu 2019

Ve svém čtvrtém vystoupení v úvodním závodu Světového poháru v Minsku obsadila rychlobruslařka Nikola Zdráhalová desáté místo v divizi B na trati 1000 metrů. Kilometr plánovala jet i Martina Sáblíková, ale nakonec původní záměr změnila. » více

Sport Zimní sporty Světový pohár Bělorusko Martina Sáblíková Minsk Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.listopadu 2019

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Minsku 19. místo v závodu na 1500 metrů. Na trati, z níž má olympijský bronz z Vancouveru 2010, se nedostala pod dvě minuty. Lepší čas než dvacetinásobná světová šampionka zajela i Nikola Zdráhalová, která skončila druhá v divizi B.» více

Sport Zimní sporty Kanada Světový pohár Bělorusko Martina Sáblíková Minsk Vancouver Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po páteční čtvrté příčce na "trojce" se Martina Sáblíková na Světovém poháru v Minsku představila i v závodě na 1500 metrů, ale příliš se jí nevedlo. Na trati, z níž má olympijský bronz z Vancouveru 2010, se nedostala pod dvě minuty a obsadila až předposlední 19. místo. Lepší čas než dvacetinásobná světová šampionka zajela i Nikola Zdráhalová, která skončila druhá v divizi B. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.listopadu 2019

Pod stupni vítězů otevřela letošní ročník Světového poháru v rychlobruslení Martina Sáblíková. V Minsku ztratila na medaili 32 setin a v závodu na 3000 metrů skončila časem 4:06,40 čtvrtá v divizi A. Vítězkou se stala Kanaďanka Isabelle Weidemannová. V "béčku" si úspěšně vedla Nikola Zdráhalová, která v běloruské metropoli zajela čas 4:10,745 a nestačila pouze na Melissu Wijfjeovou z Nizozemska.  » více

Sport Evropská unie Zimní sporty Světový pohár Nizozemsko Bělorusko Martina Sáblíková Minsk Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.listopadu 2019

Už příští týden začíná seriál Světového poháru v rychlobruslení. Jeho hvězdou by měla být opět Martina Sáblíková. A nejen ona. Výrazné zlepšení zaznamenala Nikola Zdráhalová a doslova raketový vzestup skupina mladých, kteří jezdí pravidelně na společné kempy s ledovou královnou. „O české rychlobruslení se nebojím," říká jednasedmdesátiletý kouč Petr Novák...» více

Sport Film a Televize Zimní sporty Seriály Světový pohár Martina Sáblíková Nikola Zdráhalová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mezi elitou se chce usadit trvale, a proto přizpůsobila i letní přípravu. Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová doufá, že díky tomu na trati zrychlí. Hlavní distancí třiadvacetileté všestranné závodnice by měla být ve Světovém poháru patnáctistovka. » více