Ondřej Moravec aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ondřej Moravec v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

iROZHLAS.cz
iROZHLAS.cz »
7.prosince 2019

Čeští biatlonisté Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář skončili s jedním trestným kolem třináctí ve štafetě Světového poháru v Östersundu. Zvítězilo kvarteto Norska.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Program úvodního podniku Světového poháru biatlonistů v Östersundu zakončí štafety. Jako první jedou v sobotu muži a česká čtveřice jeden ve složení Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář. Probojují se mezi elitu? A jak si povedou Francouzi, kteří suverénně ovládli individuální závod, sledujte ONLINE přenos závodu, který začíná v 17 hodin a 30 minut. » více

Sport Evropa Zimní sporty Světový pohár Norsko Michal Krčmář Ondřej Moravec Michal Šlesingr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zatímco na mistrovství světa Östersund přinesl závod mužských štafet Čechům spoustu radosti a čtvrté místo, na startu nové sezony Světového poháru to bylo výrazně horší. Čtveřice Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář ve švédském středisku skončila až třináctá, což je nejhorší výsledek za necelé dva roky. Z výhry se radovali biatlonisté Norska. » více

Sport Evropa Zimní sporty Světový pohár Mistrovství světa Norsko Michal Krčmář Ondřej Moravec Michal Šlesingr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po dni volna se Světový pohár v biatlonu v Östersundu opět rozjíždí. Ve švédském středisku jsou v bílé stopě muži, kteří bojují ve štafetě na 4x7,5 km. Český tým nasadil čtveřici. Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář. Přímý přenos sledujte na ČT sport nebo webu ctsport.cz. » více

Sport Zimní sporty Světový pohár Biatlon Michal Krčmář Ondřej Moravec Michal Šlesingr
5.prosince 2019

Biatlonista Martin Fourcade se ve středu v závodě Světového poháru postavil na nejvyšší ze stupňů vítězů a další dvě příčky obsadili jeho krajané. I čtvrtá příčka patřila Francii a nejlepší z českých závodníků - sedmnáctý Ondřej Moravec neskrýval obdiv.» více

4.prosince 2019

Ve středu pokračoval ve švédském Östersundu úvodní díl Světového poháru v biatlonu 2019/2020 a to mužským dvacetikilometrovým vytrvalostním závodem. Důležitým momentem bylo, jak jednotlivé sevisní týmy namazali svým závodníkům lyže, neboť oproti víkendu se v Östersundu oteplilo a tudíž tak přišla na řadu obleva. Nakonec to podle všeho byli Francouzi, kteří měli namázano více než dobře, neboť všech pět závodících Francouzů se vešlo do první desítky, přičemž na prvních třech místech byli tři a to v pořadí Fourcade, Desthieux a Fillon-Maillet. Z české taktéž pětičlenné sestavy dopadl nejlépe Ondřej Moravec, jenž skončil na 17. místě, spolu s ním pak dosáhli na body další tři Češi. » více

iROZHLAS.cz

Středeční vytrvalostní závod na biatlonovém Světovém poháru ve švédském Östersundu se proměnil ve francouzskou exhibici. První místo vybojoval Martin Fourcade, druhé Simon Desthieux a třetí Quentin Fillon Maillet. Čtvrtý navíc doběhl jejich další krajan Emilien Jacquelin. Nejlepší z Čechů byl 17. Ondřej Moravec.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vytrvalostní závod biatlonistů ve švédském Östersundu zcela ovládli Francouzi vedení fenomenálním Martinem Fourcadem, který o 12 sekund porazil Simona Desthieuxe. Nejlepší z Čechů je 17. Ondřej Moravec, kterého zpomalila jedna trestná minuta, Michal Krčmář úplně pokazil poslední položku a ztratil přes pět minut. Kromě Adama Václavíka skončili zbylí čtyři reprezentanti v elitní čtyřicítce.» více

Sport Reprezentace Zimní sporty Michal Krčmář Ondřej Moravec
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po víkendovém startu biatlonové sezony pokračuje dnes úvodní zastávka Světového poháru ve švédském Östersundu vytrvalostním závodem mužů. Na startu bude kompletní pětice českých závodníků - Ondřej Moravec (č. 10), Michal Krčmář (č. 14), Michal Šlesingr (č. 49), Adam Václavík (č. 84) a Jakub Štvrtecký (č. 90). ONLINE přenos závodu sledujte od 16:15 na iSport.cz.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zapomeňte na trápícího se Martina Fourcada z loňské sezony. Legendární biatlonista je v novém ročníku opět ve formě a naplno to ukázal ve vytrvalostním závodě Světového poháru v Östersundu. Na 20 kilometrů dlouhé trati si doběhl pro vítězství, na které čekal téměř rok. Francouzi celkově dominovali, jelikož obsadili první čtyři místa. Nejlepším Čechem byl Ondřej Moravec na sedmnácté pozici. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Světový pohár v Östersundu pokračuje a biatlonisté tentokrát bojují na 20kilometrové trati ve vytrvalostním závodě. Dobré výsledky ze sprintu chtějí potvrdit i čeští reprezentanti. Na startu jsou Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Michal Šlesingr, Jakub Štvrtecký a Adam Václavík. Přímý přenos sledujte na ČT sport nebo webu ctsport.cz. » více

Sport Reprezentace Zimní sporty Světový pohár Michal Krčmář Ondřej Moravec Michal Šlesingr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iROZHLAS.cz

V prvních dvou závodech hned devětkrát minul terč a celkově to nebyla žádná sláva. Biatlonista Ondřej Moravec si ale už ve středu může na Světovém poháru v Östersundu spravit chuť. A deštěm si náladu kazit nehodlá.» více