Ondřej Palát aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Ondřej Palát aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ondřej Palát v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

15.listopadu 2019

Formu jako hrom má v NHL útočník Tomáš Hertl. Skóroval v pátém utkání za sebou, když dvěma góly pomohl San Jose k výhře 5:3 na ledě Anaheimu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Také Filipu Chytilovi se z osobního pohledu dařilo, jenže z týmového už méně. Dvěma zásahy ve třetí třetině jen zmírnil debakl New Yorku Rangers 3:9 na ledě Tampy Bay. Výhru domácích podpořil povedeným gólem Ondřej Palát. » více

iROZHLAS.cz »

Útočník Tomáš Hertl skóroval v NHL v pátém utkání za sebou, když dvěma góly pomohl San Jose k výhře 5:3 na ledě Anaheimu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Střeleckou formu potvrdil i Filip Chytil, který ale dvěma zásahy ve třetí třetině jen zmírnil debakl New Yorku Rangers 3:9 na ledě Tampy Bay. Výhru domácích podpořil jedním gólem Ondřej Palát.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.listopadu 2019

Hokejisté Tampy Bay zvítězili i ve druhém utkání NHL Global Series ve Stockholmu proti Buffalu. Lightning zdolali Sabres 5:3 a navázali na páteční výhru 3:2. V dresu vítězů se představili obránce Jan Rutta a útočník Ondřej Palát. Dvěma góly k výhře Tampy Bay přispěl Pat Maroon.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.listopadu 2019

Hokejisté Tampy Bay porazili v prvním ze dvou utkání NHL Global Series ve Stockholmu Buffalo 3:2. V utkání se představili také dva čeští útočníci. V dresu vítězných Lightning Ondřej Palát a na druhé straně Vladimír Sobotka, který však po bodyčeku Nikity Kučerova odstoupil ze zápasu už v první třetině. Palátův spoluhráč obránce Jan Rutta zůstal pouze mezi náhradníky.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Praha předala štafetu Stockholmu. Švédská metropole bude v pátek a sobotu hostit dvě utkání slavné NHL. V hale Globen se střetnou Buffalo a Tampa Bay. „Je to super! Moc se na zápasy těším,“ září Ondřej Palát, český útočník Lightning. K mání jsou poslední zbytky vstupenek. Jsou výrazně levnější než ty na pražský říjnový duel Philadelphia vs. Chicago.» více

31.října 2019

/VIDEO/ Často září David Pastrňák, daří se také Tomáši Hertlovi nebo Jakubu Voráčkovi. Trochu stranou zájmu hokejových fanoušků bývá Ondřej Palát. A to je velká chyba! Tenhle český útočník zase ukázal, proč mu Tampa tak věří. V noci na čtvrtek byl strůjcem výhry na ledě New Jersey.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iROZHLAS.cz

Český hokejový útočník Ondřej Palát přispěl ve středečním utkání NHL třemi body za dvě branky a jednu přihrávku k vítězství Tampy Bay na ledě New Jersey 7:6 v prodloužení. Asistenci si v dresu vítězů připsal také obránce Jan Rutta, který se zařadil do sestavy Lightning poprvé v sezoně. Za Devils zaznamenal přihrávku útočník Pavel Zacha.» více

Aktualně.cz »
Ondřej Palát přispěl ve středečním utkání NHL třemi body za dvě branky a jednu přihrávku k vítězství Tampy Bay na ledě New Jersey 7:6.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | Hokejový útočník Ondřej Palát pomohl ve středečním utkání NHL třemi body za dvě branky a jednu asistenci k výhře Tampy Bay na ledě New Jersey 7:6. Na jeden gól nahrál při své premiéře v sezoně obránce Jan Rutta, na druhé straně asistoval Pavel Zacha.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ONLINE | Po úterním hokejovém menu, ve kterém se českým hokejistům hodně dařilo, to ve středu je podstatně chudší. Během šesti bitev jsou v akci jen Ondřej Palát z Tampy a Pavel Zacha z New Jersey, kteří navíc hrají proti sobě.  Zajímavé bude sledovat například Edmonton, který prohrál čtyři z posledních pěti zápasů a teď měří síly s Columbusem. Všechna utkání můžete sledovat ONLINE na iSport.cz.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.října 2019

ONLINE | Dva z nejšikovnějších českých hokejových útočníků posledních let hrají v úterý v NHL proti sobě. Na led Bostonu, kde v posledních dnech řádí David Pastrňák, přijede trápící se San Jose s Tomášem Hertlem. V akci by ale měli být také David Rittich, Michael Frolík, Petr Mrázek, Martin Nečas, Radek Faksa, Libor Hájek, Ondřej Palát. Radko Gudas, Jakub Vrána, Michal Kempný a další. Všechna utkání sledujte ONLINE na iSport.cz.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.října 2019

SOUHRN | V nočních zápasech NHL se střelecky prosadili Ondřej Palát, jeho branka ale porážku 2:4 na ledě Ottawy neodvrátila, i Radek Faksa a Tomáš Nosek. Útočník Vegas ve 4. minutě překonal překvapivým bekhendem krajana Davida Ritticha a nasměroval Golden Knights k jasné výhře 6:2. Z dalších českých hokejistů bodovali David Pastrňák, Jakub Vrána, Dominik Kubalík nebo Martin Nečas. Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodoužení nad Arizonou a stal se první hvězdou zápasu.» více