Ondřej Palát aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Ondřej Palát aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ondřej Palát v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

18.ledna 2020

Tampa Bay pokračuje v dobré formě a z posledních deseti duelů zvítězila poosmé, tentokrát nad Winnipegem vysoko 7:1. Na debaklu Jets se podílel i Ondřej Palát, který zaznamenal tři asistence. Gólově se prosadil Filip Zadina z Detroitu, ale Red Wings podlehli Pittsburghu 1:2 v prodloužení. » více

Aktualně.cz »
Ondřej Palát pomohl v NHL třemi přihrávkami k výhře Tampy Bay 7:1. Filip Zadina dal jediný gól Detroitu, který podlehl Pittsburghu 1:2 v prodloužení.
iROZHLAS.cz »

Útočník Ondřej Palát pomohl v NHL třemi asistencemi k výhře Tampy Bay 7:1 na ledě Winnipegu. Všechny přihrávky českého útočníka zužitkoval Anthony Cirelli, který si připsal první hattrick v soutěži a byl zvolen největší hvězdou zápasu. Filip Zadina dal jediný gól Detroitu, který doma podlehl Pittsburghu 1:2 v prodloužení.» více

Sport Hokej NHL Kanada Winnipeg Filip Zadina Ondřej Palát
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jenom tři zápasy zámořské NHL nabídla páteční noc. I tak byli znovu vidět čeští hokejisté. Ondřej Palát nabízel Anthonymu Cirellimu nádherné pozice a při výhře 7:1 ve Winnipegu zazářil třemi asistencemi. Svůj šestý gól v sezoně a celkově sedmý v nelepší hokejové lize světa pak zaznamenal Filip Zadina, jenž byl nakonec jediným střelcem Detroitu, který podlehl Pittsburghu v prodloužení.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | Ondřej Palát pomohl v NHL třemi asistencemi k výhře Tampy Bay 7:1 na ledě Winnipegu. Všechny přihrávky českého útočníka zužitkoval Anthony Cirelli, který si připsal první hattrick v soutěži a byl zvolen největší hvězdou zápasu. Filip Zadina dal jediný gól Detroitu, který doma podlehl Pittsburghu 1:2 v prodloužení.» více

5.ledna 2020

Tomáš Nosek se v NHL podílel přihrávkou na obratu Vegas. Noskův tým porazil St. Louis 5:4 v prodloužení, i když už prohrával 0:3. David Pastrňák dal 31. gól v sezoně a byl jediným střelcem Bostonu, který však doma podlehl Edmontonu 1:4. Ondřej Palát asistoval u vítězné branky Tampy Bay proti Ottawě (5:3). » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iROZHLAS.cz

Útočník Tomáš Nosek nastoupil v NHL k prvnímu utkání po narození syna a podílel se přihrávkou na obratu Vegas se St. Louis z 0:3 na 5:4 v prodloužení. Nejlepší kanonýr soutěže David Pastrňák dal 31. gól v sezoně a stejně jako minule byl jediným střelcem Bostonu, který doma podlehl Edmontonu 1:4. Ondřej Palát asistoval u vítězné branky Tampy Bay, která uspěla v Ottawě 5:3.» více

Sport Hokej NHL Kanada David Pastrňák Ottawa Edmonton Ondřej Palát Tomáš Nosek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | Tomáš Nosek nastoupil v NHL k prvnímu utkání po narození syna a podílel se přihrávkou na obratu Vegas se St. Louis z 0:3 na 5:4 v prodloužení. Nejlepší kanonýr soutěže David Pastrňák dal 31. gól v sezoně a stejně jako minule byl jediným střelcem Bostonu, který doma podlehl Edmontonu 1:4. Ondřej Palát asistoval u vítězné branky Tampy Bay, která uspěla v Ottawě 5:3.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.ledna 2020

Ondřej Palát pomohl gólem a asistencí k silvestrovskému vítězství Tampy Bay na ledě Buffala 6:4. Z úspěšného výsledku se radovali také další dva čeští úspěšní střelci. Útočník Martin Frk svým třetím gólem ve třetím vystoupení za Los Angeles přispěl k výhře nad Philadelphií 5:3. Obránce Filip Hronek z Detroitu se postaral trefou do prázdné branky proti San Jose o konečný stav 2:0. » více