Ottawa aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Ottawa aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ottawa v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

23.ledna 2020

Americký hokejový kanonýr Auston Matthews z Toronta se nezúčastní víkendového Utkání hvězd NHL v St. Louis. Dvaadvacetiletý první hráč draftu z roku 2016 se omluvil kvůli problémů se zápěstím. Jeho místo v Atlantické divizi zaujal dvacetiletý útočník Brady Tkachuk z Ottawy, který bude na tradiční exhibici debutovat.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.ledna 2020

Tak tohle bylo lehce netradiční. V sobotu se na ledě Ottawy udál souboj bratří Tkachuků, domácího Bradyho a hostujícího Matthewa, který obléká dres Calgary. A aby to bylo všem v hledišti Canadian Tire Centre jasné, přišel rozhodčí Wes McCauley hned na úvod zápasu se sympatickým gestem. Vyhodil z prvního vhazování oba centry a poslal tam právě bratry Tkachuky.» více

19.ledna 2020

Český hokejový útočník Filip Chlapík se po deseti dnech vrátil z hlavního týmu Ottawy na farmu do Belleville do nižší AHL. Opačným směrem putuje brankář Daniel Vladař, který se po krátkém pobytu na farmě v Providence v nižší AHL opět vrátil do hlavního týmu Bostonu. V dnešním duelu na ledě Pittsburghu bude krýt záda slovenskému gólmanovi Jaroslavu Halákovi.» více

15.ledna 2020

ONLINE | Jen denní přestávku si užili hokejisté Chicaga a znovu jdou do akce, po Ottawě hrají v Montrealu. Za Blackhawks naskočí i Dominik Kubalík, který skóroval už pětkrát v řadě. Ve druhém nočním utkání přijede na led aktuálních vládců NHL ze St. Louis tým Philadelphia Flyers i s českým útočníkem Jakubem Voráčkem. Oba zápasy můžete sledovat ONLINE na iSport.cz.» více

iROZHLAS.cz »

Útočník Dominik Kubalík odstartoval dvěma góly obrat Chicaga, které zvítězilo na ledě Ottawy 3:2 v prodloužení, a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Plzeňský rodák skóroval popáté za sebou a osamostatnil se s 18 trefami v čele tabulky střelců NHL mezi nováčky. Dominik Simon podpořil gólem a přihrávkou výhru Pittsburghu 7:3 nad Minnesotou. » více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago Ottawa Dominik Kubalík Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dominiku Kubalíkovi to pálí jako o život. Tentokrát odstartoval dvěma góly obrat Chicaga, které zvítězilo na ledě Ottawy 3:2 v prodloužení, a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Čtyřiadvacetieletý útočník skóroval popáté za sebou a osamostatnil se s 18 trefami v čele tabulky střelců NHL mezi nováčky. Dominik Simon podpořil gólem a přihrávkou výhru Pittsburghu 7:3 nad Minnesotou.  » více

Aktualně.cz »
Útočník Dominik Kubalík odstartoval dvěma góly obrat Chicaga, které zvítězilo na ledě Ottawy 3:2 v prodloužení, a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
  • 5

SOUHRN | Podruhé za sebou vstřelil dvě branky český nováček Chicaga Dominik Kubalík, který tak skóroval popáté v řadě a s osmnácti góly už je nejlepším střelcem mezi nováčky. Svými úspěšnými zásahy pomohl k výhře 3:2 v prodloužení nad Ottawou a stal se první hvězdou zápasu. Gól a nahrávku zapsal také Dominik Simon, jeho Pittsburgh porazil Minnesotu 7:3.» více

Sport Hokej USA Kanada Chicago Ottawa Dominik Kubalík Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Pastrňák? Pro dnešek zapomeňte. Do hlavní role se v nočních zápasech NHL pasoval Dominik Kubalík, který dvěma góly pomohl k výhře Chicaga na ledě Ottawy 3:2 po prodloužení. Naprázdno tentokrát vyšel Pastrňák s Krejčím, jejichž Boston nedal ani gól Columbusu a podlehl 0:3. Výprask schytal Detroit, který si dojel po těžkou porážku 2:8 na led Islanders. O první branku Rudých křídel se postaral Filip Hronek. Gólem a asistencí pomohl k vysoké výhře Pittsburghu nad Minnesotou 7:3 Dominik Simon. » více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago David Pastrňák Ottawa Dominik Kubalík Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.ledna 2020

Hned 11 zápasů NHL je naplánováno během noci z úterý na středu. V akci budou mimo jiné Davidové Pastrňák s Krejčím, Radek Faksa a Roman Polák i Radim Šimek s Tomášem Hertlem. Kanadský souboj obstará Toronto s Vancouverem, dvojice David Kämpf - Dominik Kubalík vyzve Ottawu. Všechny duely sledujte v ONLINE REPORTÁŽI na webu iSport.cz.» více

Sport Hokej NHL Kanada Toronto Ottawa Dominik Kubalík Tomáš Hertl Vancouver Roman Polák
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.ledna 2020

Brankář Petr Mrázek zlikvidoval 32 střel, připsal si třetí nulu sezony a dovedl tak Carolinu k výhře 3:0 nad Arizonou. Skóre uzavřel hezkou individuální akcí Martin Nečas. Mrázek byl vyhlášen první a Nečas druhou hvězdou zápasu. Filip Hronek přispěl dvěma přihrávkami k vítězství Detroitu 3:2 po samostatných nájezdech nad Ottawou. Pavel Francouz nezabránil 26 zákroky porážce Colorada s Pittsburgem 3:4 v prodloužení. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iROZHLAS.cz

Brankář Petr Mrázek zlikvidoval v pátečním utkání NHL 32 střel, dovedl Carolinu k výhře 3:0 nad Arizonou a připsal si třetí nulu sezony. Skóre uzavřel hezkou individuální akcí Martin Nečas. Mrázek byl vyhlášen první a Nečas druhou hvězdou zápasu. Filip Hronek přispěl dvěma přihrávkami k vítězství Detroitu 3:2 po samostatných nájezdech nad Ottawou. Pavel Francouz nezabránil 26 zákroky porážce Colorada s Pittsburgem 3:4 v prodloužení.» více