Pardubický kraj aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Pardubický kraj v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz
Aktualně.cz »
před 2 hodinami
Kladenští Rytíři prohráli před zraky holywoodského herce Orlando Blooma ve 40. kole extraligy s Třincem 1:2.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 40. kole extraligy na ledě posledních Pardubic 3:2 v prodloužení a zabrali po dvou prohrách. Ještě necelé dvě minuty před třetí sirénou prohrávali hosté o gól, ale pak se podruhé trefil David Šťastný a poslal zápas do nastavení. V něm se dlouho hrálo bez větších šancí, až devět vteřin před koncem rozhodl Martin Ševc. Mladá Boleslav zvítězila nad Dynamem i ve čtvrtém utkání v sezoně.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 3 hodinami

Hokejisté Pardubic bodovali ve třetím zápase za sebou, což se jim podařilo naposledy loni koncem listopadu. Poslední celek extraligy sahal v zápase s Mladou Boleslaví po třech bodech, když na vedoucí gól Daniela Šťastného ve druhé třetině odpověděli trefami Michalové Ivan a Vondrka. Jenže Štastný v závěru třetí části hry svým druhým gólem vynutil prodloužení a v něm osm sekund před koncem rozhodl Martin Ševc. Pardubicím tak po porážce 2:3 zůstal jen bod. Připravujeme podrobnosti. » více

Sport Hokej Středočeský kraj Extraliga Pardubický kraj Pardubice Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 5 hodinami

Čtyřicáté kolo hokejové extraligy pokračovalo kompletními sedmi zápasy. Tahákem byl duel Plzně se Spartou, který ovládli Západočeši 6:3 a posunuli se před Pražany na druhé místo za vedoucí Liberec, který si poradil s Hradcem Králové 5:1. V dalších duelech zdolala Kometa po nájezdech Litvínov 4:3, nedařilo se Kladnu, jenž doma podlehlo Třinci 1:2. Jeden bod vydřely Pardubice za prohru v prodloužení s Mladou Boleslaví 1:2. Zápasy Olomouce s Vítkovicemi a Zlína s Karlovými Vary sledujte online na Sport.cz. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Ústecký kraj Plzeň Sparta Olomoucký kraj Zlínský kraj Liberecký kraj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čtyřicáté kolo hokejové extraligy pokračuje sedmi zápasy. Od 15:00 rozehrály své duely Kometa s Litvínovem a Pardubice s Mladou Boleslaví. O hodinu později bylo vhozeno buly mezi hokejisty Kladna a Třince, ve stejný čas začalo utkání Liberce s Hradcem. V 16:30 se rozehrál šlágr kola mezi třetí Plzní a druhou Spartou, od 17:00 nastoupila Olomouc proti Vítkovicím a o dvacet minut později pak začne duel Zlína s Karlovými Vary. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čtyřicáté kolo hokejové extraligy pokračuje sedmi zápasy. Od 15:00 rozehrály své duely Kometa s Litvínovem a Pardubice s Mladou Boleslaví. O hodinu později bude vhozeno buly mezi hokejisty Kladna a Třince, ve stejný čas začíná utkání Liberce s Hradcem. V 16:30 začne šlágr kola mezi třetí Plzní a druhou Spartou, od 17:00 nastoupí Olomouc proti Vítkovicím a o dvacet minut později pak začne duel Zlína s Karlovými Vary. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ONLINE | Základní část hokejové Tipsport extraligy jde do finále. Nedělním 40. kolem začíná poslední čtvrtina dlouhé části sezony, která bude ještě hodně napínavá. Litvínov v honbě za záchranou hraje v Brně, poprvé za Vervu nastupuje obránce Akim Aliu. Pardubice ve stejné snaze bojují s Mladou Boleslaví. Kladno hostí Třinec. Liberec čelí v bitvě šelem Hradci Králové. Sparta hájí na ledě Plzně druhé místo. Trápící se Vítkovice nastupují v Olomouci. Zlín měří síly s Karlovými Vary. ONLINE přenosy utkání sledujte na iSport.cz. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Ústecký kraj Plzeň Sparta Olomoucký kraj