Patrik Čavoš aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Patrik Čavoš aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Patrik Čavoš v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

1.prosince 2019

Dynamo se Jablonce nezaleklo. Domácí sice až do nedělního zápasu (0:1) prohráli v kalendářním roce 2019 na Střelnici pouze jednou, a to s mistrovskou Slavií 0:2, ale proti houževnatému nováčkovi jako kdyby ztratili lehkost. Šancí měly oba týmy dost, skóroval však jen Patrik Čavoš. Šlo o jeho vůbec první trefu v lize vůbec, proměněný brejk navíc prodloužil českobudějovickou sérii sedmi zápasů bez porážky.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Třináct minut před koncem českobudějovický záložník Patrik Čavoš zakončil jeden z rychlých protiútoků a rozhodl o výhře Dynama v Jablonci 1:0. Jihočeši si tak připsali šestý skalp soupeře z posledních sedmi ligových duelů. » více

Sport Fotbal Patrik Čavoš
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slavia v 18. kole FORTUNA:LIGY porazila Karvinou 2:0 a drží jedenáctibodový náskok v čele tabulky. Plzeň zdolala Bohemians 1:0, steným poměrem uspěla i Sparta v Příbrami. Třetí je Boleslav, jež dokázala otočit utkání s Teplicemi (3:1). Budějovice v Jablonci protáhly úspěšnou šnůru díky gólu Patrika Čavoše.. Po osmi zápasech se dočkala vítězství Olomouc, která si doma poradila 1:0 se Libercem. Zlín v derby vyhrál 2:1 nad Slováckem. Páteční derby mezi Baníkem Ostrava a Opavou skončilo remízou 0:0.» více

iROZHLAS.cz »

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole první ligy porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Plzeň udolala Bohemians 1905 1:0 a na druhém místě tabulky má pětibodový náskok na třetí Mladou Boleslav. Fotbalisté Českých Budějovic překvapivě zvítězili 1:0 v Jablonci. Zápas rozhodl v 77. minutě svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Patrik Čavoš. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Českých Budějovic v 18. kole první ligy překvapivě zvítězili 1:0 v Jablonci. Zápas rozhodl v 77. minutě svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Patrik Čavoš. Jihočeský nováček vyhrál pošesté z posledních sedmi kol a posunul se na sedmé místo tabulky. Na čtvrtou Spartu ztrácí Dynamo jen dva body. Severočeši potřetí za sebou nezvítězili a jsou pátí s dvoubodovým náskokem na Budějovice.» více

Sport Fotbal Sparta Jihočeský kraj České Budějovice Patrik Čavoš
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sedm zápasů, šest výher a cenná remíza na Spartě. České Budějovice v první lize už dva měsíce neprohrály, v 18. kole Dynamo nečekaně zvítězilo na hřišti Jablonce 1:0 a na sedmém místě tabulky srovnalo bodově krok se šestým Baníkem. Jediný gól zápasu na jablonecké Střelnici vstřelil v 77. minutě Patrik Čavoš, pro kterého to byla premiérová prvoligová branka. » více