Pavel Francouz aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Pavel Francouz aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Pavel Francouz v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

11.ledna 2020

Brankář Petr Mrázek zlikvidoval 32 střel, připsal si třetí nulu sezony a dovedl tak Carolinu k výhře 3:0 nad Arizonou. Skóre uzavřel hezkou individuální akcí Martin Nečas. Mrázek byl vyhlášen první a Nečas druhou hvězdou zápasu. Filip Hronek přispěl dvěma přihrávkami k vítězství Detroitu 3:2 po samostatných nájezdech nad Ottawou. Pavel Francouz nezabránil 26 zákroky porážce Colorada s Pittsburgem 3:4 v prodloužení. » více

iROZHLAS.cz »

Brankář Petr Mrázek zlikvidoval v pátečním utkání NHL 32 střel, dovedl Carolinu k výhře 3:0 nad Arizonou a připsal si třetí nulu sezony. Skóre uzavřel hezkou individuální akcí Martin Nečas. Mrázek byl vyhlášen první a Nečas druhou hvězdou zápasu. Filip Hronek přispěl dvěma přihrávkami k vítězství Detroitu 3:2 po samostatných nájezdech nad Ottawou. Pavel Francouz nezabránil 26 zákroky porážce Colorada s Pittsburgem 3:4 v prodloužení.» více

10.ledna 2020

ONLINE | Po jednom měsíci na farmě Ottawa do prvního týmu povolala útočníka Filipa Chlapíka, který se vydal se svými Senators na led Detroitu, kde vyzve dvojici Filip Hronek - Filip Zadina. Hrají se tři utkání, do kterých by mohli zasáhnout i Petr Mrázek z Caroliny a Pavel Francouz z Colorada. Všechny zápasy sledujte ONLINE na iSport.cz.» více

7.ledna 2020

Český hokejový brankář Pavel Francouz nezabránil ani 32 úspěšnými zákroky porážce Colorada v pondělním zápase NHL na ledě New York Islanders 0:1. Ve 47. minutě rozhodl útočník Anders Lee. V dresu Islanders nastoupil poprvé proti svému bývalému týmu gólman Semjon Varlamov a díky 32 zásahům si připsal druhé čisté konto v sezoně.» více

Aktualně.cz »
Český hokejový brankář Pavel Francouz nezabránil 32 úspěšnými zákroky porážce Colorada v pondělním zápase NHL na ledě New York Islanders 0:1.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Noční utkání mezi Coloradem a New York Islanders rozhodla jediná branka, kterou ve 47. minutě vstřelil za záda Pavla Francouze Anders Lee, dalších 32 puků dokázal český brankář, který lapal po čtyřzápasové pauze, zastavit. Stejný počet zákroků předvedl na druhé straně i bývalý brankář Avalanche Semjon Varlamov. V dalším duelu porazil Edmonton 6:4 Toronto, k čemuž nejproduktivnější hráč NHL Connor McDavid přispěl čtyřmi body (1+3).» více

Sport Hokej USA NHL Kanada New York Toronto Edmonton Pavel Francouz Colorado
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ani 32 úspěšnými zákroky nezabránil Pavel Francouz porážce Colorada v utkání na ledě New York Islanders 0:1. Ve 47. minutě rozhodl útočník Anders Lee. V dresu Islanders nastoupil poprvé proti svému bývalému týmu gólman Semjon Varlamov a díky 32 zásahům si připsal druhé čisté konto v sezoně. » více

Sport Hokej USA New York Pavel Francouz Colorado
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ani výborný výkon českého brankáře Pavla Francouze, který se blýskl 32 úspěšnými zákroky, nezabránil porážce Colorada v pondělním zápase NHL na ledě New York Islanders 0:1. Vítěznou trefu zaznamenal v závěrečné třetině Anders Lee. Gólem a třemi přihrávkami přispěl Connor McDavid k výhře Edmontonu 6:4 v Torontu a upevnil si pozici lídra v tabulce bodování celé NHL. Zkušený ruský útočník Ilja Kovalčuk si sice při svém debutu v dresu Montrealu připsal jednu gólovou přihrávku, jeho nový tým však v souboji s Winnipegem prohrál 2:3. » více

Zahraničí Sport Hokej USA Rusko NHL Kanada New York Toronto Montreal Edmonton Pavel Francouz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.ledna 2020

Čtyři utkání nabídne NHL v noci z pondělí na úterý. Český fanoušek se může těšit na start Pavla Francouze, který se vrací do branky Colorada po čtyřzápasové pauze. Avalanche hrají na ledě New York Islanders. Martin Frk se v Los Angeles zatím předvedl na výbornou, když ve čtyřech utkáních vstřelil tři branky. Jak si povede dnes proti Columbusu? ONLINE přenosy všech utkání můžete sledovat na iSport.cz.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.prosince 2019

SOUHRN | Martin Frk ozdobil premiérový start v této sezoně NHL dvěma góly, kterými nasměroval Los Angeles k výhře 3:2 v prodloužení na ledě San Jose. Boston porazil Buffalo 3:0 a nejlepší střelec soutěže David Pastrňák zaznamenal dvě asistence. Colorado v brance s Pavlem Francouzem dostalo od Minnesoty šest branek.» více

Sport Hokej USA NHL David Pastrňák Pavel Francouz Colorado
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NHL se po sváteční pauze vrátila s pořádnou porcí zápasů a Češi to se salátem nepřehnali. Střelec David Pastrňák sice tentokrát neskóroval, ale dvěma asistencemi se podílel na výhře Bruins nad Buffalem 3:0. Filip Chytil jednou asistoval a pomohl Rangers k výhře 5:3 nad Carolinou. Kubalík se trefil po jedenácté v sezoně a byl u výhry Chicaga nad NY Islanders. Brankář Pavel Francouz v brance Colorada tentokrát neuspěl a byl u porážky 4:6 od Minnesoty. Rittich vychytal výhru Calgary nad Edmontonem 5:1. Premiéru v NHL v dresu Los Angeles ozdobil Martin Frk dvěma góly. Bodovali další Češi.» více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago David Pastrňák Calgary Edmonton Pavel Francouz Filip Chytil Colorado
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NHL se po sváteční pauze vrátila s pořádnou porcí zápasů a Češi to se salátem nepřehnali. Střelec David Pastrňák sice tentokrát neskóroval, ale dvěma asistencemi se podílel na výhře Bruins nad Buffalem 3:0. Filip Chytil jednou asistoval a pomohl Rangers k výhře 5:3 nad Carolinou. Kubalík se trefil po jedenácté v sezoně a byl u výhry Chicaga nad NY Islanders. Brankář Pavel Francouz v brance Colorada tentokrát neuspěl a byl u porážky 4:6 od Minnesoty. Rittich vychytal výhru Calgary nad Edmontonem 5:1. Bodovali další Češi. » více