Petr Vrána aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Petr Vrána aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Petr Vrána v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

21.listopadu 2019

Derby se vším všudy. Třinečtí Oceláři sehráli s Vítkovicemi (2:1) v předehrávce 20. kola Tipsport extraligy parádní představení. Solidní hokej, emoce, i strkanice. Do několika se zapojil i třinecký lídr Petr Vrána, který se úvodní brankou vyšvihl do čela kanadského bodování klubu (7+12).» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Třinečtí hokejisté zdolali v předehrávce 20. kola extraligy v derby Vítkovice 2:1 a bodově se dotáhli na vedoucí Spartu. Úřadující mistr vedl po brance Petra Vrány, Ostravané vyrovnali gólem Daniela Krenželoka. Nerozhodný stav zlomil v 48. minutě Martin Gernát a Oceláři popáté v řadě naplno bodovali.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.listopadu 2019

Absolutní paráda! Jasný kandidát na extraligový zákrok roku. Brankář Karel Vejmelka (23) z Komety Brno sice v dohrávce 15. kola v Třinci neměl zejména ze začátku zápasu svůj den, dostal šest gólů, ale zákrok proti přesilovkové střele Petra Vrány ze 43. minuty byl exkluzivní. Dominik Hašek v nejlepších letech. Kdo ví, třeba zaujme i prestižní server The Hockey News podobně jako před čtyřmi lety bleskurychlá lapačka Marka Čiliaka.» více

Sport ANO Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Extraliga Třinec Kometa Brno Dominik Hašek Marek Čiliak Petr Vrána