Přerov aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Přerov v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Přerovským kriminalistům se podařilo dopadnout lupiče, kteří loni na Silvestra večer napadli a okradli ve městě dva mladistvé. Jedním z pachatelů je dvanáctiletý kluk, jeho komplicem byl o devět let starší muž, který už má za sebou násilnou trestnou činnost. Informovala o tom policejní mluvčí Miluše Zajícová.» více

• 3
  • 4
  • 5
18.ledna 2020

Hokejisté Českých Budějovic vládnou první lize už o 30 bodů. Motor ve 13. kole nadstavby o pořadí v play off vyhrál ve Vsetíně 3:0 a ještě zvýšil svůj obří náskok. Na druhu pozici se posunul Chomutov díky domácímu vítězství nad Litoměřicemi 3:1 a přestihl jak Valachy, tak Přerov, který podlehl na ledě Slavie 2:4.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Žádná meta není nepřekonatelná. To dokazují v první hokejové lize České Budějovice, které stále navyšují svůj náskok na své pronásledovatele. Teď vede Motor o 30 bodů, když ve 13. kole nadstavby o pořadí v play-off vyhrál ve Vsetíně 3:0. Na druhou pozici se posunul Chomutov díky domácímu vítězství nad Litoměřicemi 3:1 a předstihl jak Valachy, tak Přerov, který podlehl na ledě Slavie 2:4. » více

Sport Fotbal Hokej Ústecký kraj Slavia Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Litoměřice a Litoměřicko Chomutov a Chomutovsko
16.ledna 2020

Vrchní soud v Olomouci definitivně odsoudil Pavla Nárožného z Přerova ke třinácti letům vězení za přípravu vraždy své tety. Žena spravovala majetek po zavražděném otci obžalovaného. Příbuznou chtěl připravit o život v době, kdy mu soud nařídil, aby se vystěhoval z domu, který obýval po vraždě svého otce a jeho manželky. Souzen je Nárožný i za tuto dvojnásobnou vraždu, verdikt zatím nepadl.» více

15.ledna 2020

Ke 13 letům vězení Vrchní soud v Olomouci ve středu definitivně odsoudil Pavla Nárožného z Přerova za přípravu vraždy jeho tety. Uvedla to televize Nova. Muž chtěl podle obžaloby nechat zavraždit svou tetu, která spravovala majetek po jeho zavražděném otci, na podzim roku 2015. Bylo to v době, kdy mu soud nařídil, aby se vystěhoval z domu, který obýval po vraždě svého otce a jeho manželky, za kterou je Nárožný souzen v jiném případě.» více

Bezpečnost Krimi zprávy Kultura Soudy Film a Televize Vraždy Olomoucký kraj Přerov
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté suverénně vedoucích Českých Budějovic podlehli ve 12. kole nadstavby první ligy o pořadí v play off doma pražské Slavii 2:3 v prodloužení, přesto zvýšili svůj náskok v čele na 28 bodů. Druhý zůstal Přerov, který v úterní předehrávce vyhrál v Chomutově 2:1 v prodloužení. Možnost posunu před něj nevyužil třetí Vsetín, který podlehl v Ostravě Porubě 0:1 v prodloužení.» více

Česko Sport Praha Fotbal Hokej Moravskoslezský kraj Ostrava Slavia Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj Vysočina
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hokejisté Českých Budějovic prohráli v 12. kole nadstavby první ligy se Slavií 2:3 v prodloužení. Před druhým Přerovem ovšem vedou suverénně o 28...
14.ledna 2020

Hokejisté Přerova vyhráli ve 12. kola nadstavby první ligy o pořadí v play-off v Chomutově 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo. Za vedoucími Českými Budějovicemi zaostávají o 28 bodů. Suverénní lídr tabulky prohrál doma se Slavií 2:3 v prodloužení, ze svého obřího náskoku ale ztratil jediný bod. Třetí Vsetín prohrál v Porubě v prodloužení a nevyužil možnost vrátit se na druhou pozici. » více

Sport Fotbal Hokej Slavia Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Vsetín
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté Přerova vyhráli v předehrávce 12. kola nadstavby první ligy o pořadí v play-off v Chomutově 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo. Mají náskok dvou bodů před třetím Vsetínem i čtvrtými Piráty, za vedoucím Motorem České Budějovice zaostávají o 27 bodů. » více

Sport Politika Hokej Olomoucký kraj Zlínský kraj Piráti Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Vsetín
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hokejisté Přerova vyhráli v předehrávce 12. kola nadstavby první ligy o pořadí v play off v Chomutově 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé...
13.ledna 2020

Hokejisté Motoru České Budějovice vyhráli v 11. kole nadstavby první ligy o pořadí v play off na ledě dosud druhého Chomutova 6:3 a vládnou druhé nejvyšší soutěži už o 29 bodů. Piráti klesli na čtvrtou pozici. Předstihly je Vsetín díky domácímu vítězství nad Havířovem 4:1 i Přerov po vítězství v Litoměřicích 4:3.» více

Sport Politika Hokej Moravskoslezský kraj Ústecký kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Piráti Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Litoměřice a Litoměřicko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zatímco o druhou příčku se týmy přetahují, na čele nic nového. Hokejisté Motoru České Budějovice vyhráli v 11. kole nadstavby první ligy o pořadí v play-off na ledě dosud druhého Chomutova 6:3 a vládnou druhé nejvyšší soutěži už o 29 bodů. Piráti klesli na čtvrtou pozici. Předstihly je Vsetín díky domácímu vítězství nad Havířovem 4:1 i Přerov po vítězství v Litoměřicích 4:3. » více