Reprezentace aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
před 43 minutami
Byť svůj minizápas vyhrál 2:0, jelikož Vladimír Darida naskočil do utkání se Severním Irskem až za děsivého stavu 0:3, nemluvilo se zkušenému bardovi vůbec lehce. Kapitán národního mužstva ale odmítl tezi, že by některý z aktérů úvodního poločasu ke své práci nepřistoupil stoprocentně. „Nikdo to nevypustil stylem, že by se na to vykašlal. Tak to rozhodně nebylo. Spíš jim chyběla větší sebedůvěra, víc na soupeře nalétnout, víc hrát vepředu, být aktivnější. To se změnilo až v druhém poločase,“ pravil po porážce 2:3 třicetiletý záložník.» více
před 2 hodinami
Jako noc a den, tak odlišné byly výkony české fotbalové reprezentace v prvním a druhém poločase přípravného utkání proti Severnímu Irsku (2:3). Úvodní pětačtyřicetiminutovka svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého nevyšla a po matném výkonu prohrávali 0:3. Do druhého dějství vyslal kouč čtyři nové muže a hra najednou začala vypadat jinak. Zejména trio Vladimír Darida, Jan Bořil a Zdeněk Ondrášek dodalo týmu impuls a výkon oživilo, z čehož pramenil vyhraný druhý poločas 2:0. Podívejte se v GALERII, jak deník Sport ohodnotil výkon jednotlivých hráčů.» více
před 6 hodinami
Anglie ještě na EURO 2020 není, ale její postup je téměř jistý, ze zbývajících dvou zápasů jí stačí bod. O druhý klíč od Evropy se perou Česko a Kosovo. Co potřebuje Šilhavého parta uhrát ve zbývajícím průběhu kvalifikace?» více
před 12 hodinami
Ukrajinští fotbalisté i v oslabení porazili 2:1 úřadující evropské šampiony Portugalce a zajistili si postup na mistrovství Evropy. Jistotu účasti na Euru navzdory vysokému vítězství 6:0 v Bulharsku nemá Anglie ani mistři světa Francouzi, kteří doma remizovali 1:1 s Tureckem.» více
Aktualně.cz  - profil na Praze na Dlani
Aktualně.cz »
Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý připustil, že byl rozčarován z prvního poločasu přípravného utkání proti Severnímu Irsku.
před 13 hodinami
Šance pro náhradníky mohla skončit ostudou, čeští fotbalisté prohrávali po poločase v přípravě se Severním Irskem 0:3. Trenér Jaroslav Šilhavý, ač velmi klidné povahy, o přestávce pořádně zvýšil hlas a vrátil na hřiště osvědčené opory. Výsledek 2:3 nakonec bere i s tím, že promíchaná sestava mu hodně ukázala do příštích srazů…» více
EuroZpravy.cz  - profil na Praze na Dlani
EuroZpravy.cz »
Po páteční senzační výhře z Edenu, kde česká fotbalová reprezentace nečekaně v rámci kvalifikace na Euro porazila Anglii 2:1, byli fanoušci namlsáni a většina z nich očekávala, že podobný výkon předvedou svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého i v pondělním přípravném zápase se Severním Irskem, tedy s dalším ostrovním celkem. Kdo ale přišel na pražskou Letnou nebo si zapnul přípmý přenos v televizi, musel být zklamán a to především z průběhu prvního poločasu. Ten totiž po hrubkách v defenzivě prohráli Češi jasně a zaslouženě 0:3 a pak už málokdo věřil, že tengo duel dokáží nějak zdramatizovat. Po očekávaných obměnách v základní sestavě, která nastoupila naprosto v jiném složení, než jaká se předvedla v pátek proti Angličanům, díky kterým se tak ve druhé půli objevili nnapříklad Bořil, Masopust, Schick či hrdina z Edenu Zdeněk Ondrášek. A i když ten i tentokrát oživil svým naturelem hru národního týmu, stačilo pouze ke korigování stavu na konečných 2:3 pro Severní Irsko» více
Utkání dvou odlišných poločasů, tak viděl přípravný duel se Severním Irskem (2:3) nejen Alex Král. „V prvním poločase nám chybělo skoro všechno, od sebevědomí po kvalitu,“ řekl jednadvacetiletý defenzivní záložník, který odehrál jako jediný plnou porci minut v obou zápasech tohoto reprezentačního srazu (i v pátek s Anglií).» více
před 14 hodinami
Čeští fotbalisté podlehli v přípravném utkání doma Severnímu Irsku 2:3 a nenavázali na páteční vítězství 2:1 nad Anglií v evropské kvalifikaci. Reprezentanti na Letné prohrávali po dvou gólech Paddyho McNaira a brance Jonnyho Evanse 0:3 a vyrovnali nejhorší první poločas v samostatné historii.» více
Jeho tým sice v kvalifikaci na EURO zatím neprohrál, ale s pěti body je ve své skupině až na třetí čili nepostupové pozici. „Představovali jsme si, že na tom budeme líp,“ přiznal trenér české jednadvacítky Karel Krejčí po pondělní remíze 0:0 se Skotskem v Uherském Hradišti. Pro úplnost: Češi mají za sebou tři z deseti bitev o mistrovství Evropy.» více
Česká reprezentace prohrála v přípravném utkání se Severním Irskem 2:3. Mužstvo kouče Jaroslava Šilhavého tak nenavázalo na páteční překvapivý triumf nad Anglií. Obměnená základní jedenáctka po první půli prohrávala dokonce 0:3, po změně stran dokázali alespoň snížit Vladimír Darida a Alex Král. Čtěte podrobnosti o utkání!» více
před 15 hodinami
Ani on to do skotské sítě neprorval. Ondřej Šašinka věděl, že se od něj na „domácím“ hřišti v Uherském Hradišti gól čeká. Vyšel naprázdno, stejně jako všichni ostatní aktéři kvalifikační bitvy kategorie U-21. Mladí Češi po čtvrteční remíze s Řeckem v Karviné opět zaváhali. „Velké zklamání,“ hlesl útočník Slovácka po dalším nerozhodném výsledku.» více