Richard Jarůšek aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Richard Jarůšek aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Richard Jarůšek v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

16.ledna 2020

Rozporuplné období prožívá hokejový útočník Richard Jarůšek. Z osobního hlediska se mu v dresu Litvínova daří, skóroval v posledních třech extraligových duelech a má na svém kontě po pětatřiceti odehraných zápasech už sedmnáct gólů. Blíží se tak možná i k překonání svého maxima ze sezony 2016-2017, kdy zaznamenal za Mountfield Hradec Králové dvacet branek.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.ledna 2020

Hokejový klub Verva Litvínov dostal od ředitele extraligy Josefa Řezníčka pokutu 10 000 korun za výroky útočníka Richarda Jarůška na adresu rozhodčích po sobotním zápase proti Spartě pod širým nebem v Drážďanech. Stejnou pokutu obdrželi Rytíři Kladno, protože útočník Petr Vampola nastoupil v neděli na ledě Pardubic bez jmenovky na dresu už potřetí v sezoně, zatímco výjimka platí jen na dvě utkání.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.ledna 2020

Svému bývalému týmu znovu zatápěl. Na drážďanském stadionu se zapsal i mezi střelce, jenže vítězných fanfár se Richard Jarůšek po jedinečném hokejovém klání pod širým nebem nedočkal. Litvínov proti Spartě neurval ani bod a 28letý křídelník zamířil do kabiny se smutkem v obličeji. „Zážitek to byl určitě výjimečný, škoda jen té prohry, to se nám nepovedlo. Ale radši se k tomu nebudu vyjadřovat, protože bych dostal pokutu,“ utrousil.» více

4.ledna 2020

Hokejisté Sparty porazili v předehrávce 45. kola extraligy pod širým nebem na fotbalovém stadionu v Drážďanech Litvínov 3:2. Po druhé třetině byl stav 1:1, Pražané pak odskočili dvěma góly během dvou minut, když se prosadili Vladimír Růžička a Lukáš Rousek. V dresu Vervy už pouze snížil Richard Jarůšek.» více

Sport Hokej Německo Extraliga Ústecký kraj Sparta Litvínov Drážďany Vladimír Růžička Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zápas, na který se bude dlouho vzpomínat. Duel Litvínova se Spartou (2:3) v předehrávce 45. kola totiž na fotbalovém stadionu Dynama Drážďany ozdobil divácký rekord - extraligové utkání navštívilo 32 009 fanoušků. Po druhé třetině byl stav 1:1, ale Pražané následně rozhodli dvěma góly během dvou minut, když se prosadili Vladimír Růžička s Lukášem Rouskem. V dresu třinácté Vervy už pouze snížil Richard Jarůšek. » více

Sport Hokej Německo Ústecký kraj Sparta Litvínov Drážďany Vladimír Růžička Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.prosince 2019

Hokejisté Litvínova zvítězili v utkání 27. kola extraligy nad Brnem 5:2. Kometa díky dvěma gólům z první třetiny, které dala v rozmezí 36 sekund, vedla už 2:0, v závěru druhého dějství ale snížil Richard Jarůšek, ve třetí části pak domácí dokonali obrat čtyřmi góly. Severočeši uspěli počtvrté z posledních pěti utkání, dvakrát se v jejich dresu prosadil útočník Viktor Hübl.» více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Ústecký kraj Litvínov Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.prosince 2019

Čtyři góly z posledních čtyř zápasů a celková bilance dvanácti branek posunuly litvínovského útočníka Richarda Jarůška do popředí tabulky střelců hokejové extraligy. Výše v této statistice figurují jen neudržitelný plzeňský kanonýr Gulaš (23 gólů), brněnský Zaťovič (15) a Tybor z Pardubic (13). Jarůšek si udržuje stabilní formu a věří, že na ni naváže i po reprezentační přestávce. „Postupně jsme se zlepšili, ale ještě to není maximum,“ říká zkušený forvard k dosavadnímu snažení Litvínova.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.prosince 2019

Litvínov porazil v utkání 26. kola extraligy Kladno 4:1. Severočeši při domácí premiéře nového trenéra Vladimíra Kýhose rozhodli ve třetí třetině čtyřmi góly během čtyř minut a 38 sekund. Dva góly "chemiků", kteří vyhráli potřetí z posledních čtyř utkání, dal Richard Jarůšek. Za hosty se až v samém závěru prosadil Brendan O'Donnell. » více

Sport Hokej Středočeský kraj Extraliga Ústecký kraj Kladno a Kladnsko Litvínov Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.listopadu 2019

Útočník Richard Jarůšek je s osmi góly nejlepším střelcem hokejistů Litvínova v dosavadním průběhu extraligy. Jeho poslední dvě trefy přitom přinesly severočeskému týmu tolik potřebné body. Skóroval proti Spartě (3:4 v prodloužení) i v úterý proti Karlovým Varům (2:1). „Hlavně musíme zabrat i v dalších utkáních," velí zkušený forvard před pátečním duelem ve Zlíně.» více

Sport Hokej Extraliga Ústecký kraj Sparta Zlínský kraj Zlín Litvínov Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.listopadu 2019

Impulz v podobě odstoupení Jiřího Šlégra z pozice trenéra hned Litvínov zvedl. Ve 22. kole extraligy hokejisté Vervy doma zvládli utkání s Karlovými Vary a zvítězili 2:1 i díky nejrychlejšímu gólu v této sezoně z hokejky Richarda Jarůška po 13 sekundách hry. » více

Sport Hokej Extraliga Ústecký kraj Karlovarský kraj Litvínov Karlovy Vary Jiří Šlégr Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.listopadu 2019

V Pardubicích zvládl druhý čtyřbodový zápas kariéry. Richard Jarůšek v litvínovském dresu řádil, dal dva góly, na dva nahrál. I když Dynamo bylo střelecky daleko aktivnější, velký náskok si vypracovala Verva. „Rozdíl byl v proměňování šancí. Byli jsme docela pod palbou. Dali jsme gól, pak další, další... Najednou to bylo 4:0 pro nás,“ vypočítával Jarůšek. V poslední dvacetiminutovce přišla pro jeho tým ale komplikace, třikrát inkasoval. Litvínov nakonec udržel výsledek 4:3.» více

Česko Sport Hokej Extraliga Ústecký kraj Pardubický kraj Pardubice Litvínov Richard Jarůšek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.října 2019

Vrátil se po hořkém konci zpět do arény, kde dvě sezony válčil ve sparťanském dresu. Návrat si osladil gólem a asistencí, jeho Litvínov sahal po zisku tří bodů, nakonec z toho byla prohra po prodloužení 4:5. „Vedeme o dva góly a pak o to přijdeme úplně naivně,“ litoval po zápase Richard Jarůšek.» více