Řím aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Řím aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Řím v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

22.ledna 2020

Nejhorší penalta roku? Fotbalisté Lazia Řím už vědí, že vítězství v Italském poháru neobhájí, protože je ve čtvrtfinále porazila 1:0 Neapol. Na bleskurychlý gól Lorenza Insigneho ze začátku utkání mohl odpovědět útočník hostů Ciro Immobile. Jeho penaltový pokus ale skončil fiaskem. Bývalý italský reprezentant si při něm málem vyvrtl kotník a bránu vysoko přestřelil.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.ledna 2020

Fotbalisté Lazia Řím zdolali ve 20. kole italské ligy 5:1 Sampdorii Janov, za kterou odehrál první poločas český záložník Jakub Jankto. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. Díky jedenácté výhře za sebou ztrácí Lazio z třetí pozice bod na druhý Inter Milán a tři body na vedoucí Juventus Turín.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jízda Lazia Řím v italské lize pokračuje. Tým z hlavního města vyhrál v domácí soutěži už pojedenácté v řadě, když doma zničil Sampdorii Janov 5:1. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. V hostujícím dresu nastoupil Jakub Jankto, jenž byl v poločase střídán. AC Milán porazil Udinese 3:2, když o triumfu rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. » více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Řím AC Milán Janov Jakub Jankto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jízda Lazia Řím v italské lize pokračuje. Tým z hlavního města vyhrál v domácí soutěži už pojedenácté v řadě, když doma zničil Sampdorii Janov 5:1. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. V hostujícím dresu nastoupil Jakub Jankto, jenž byl v poločase střídán. » více

Reflex.cz »

Každý rok si libujeme, jak nám tu bují komiksová kultura, jak u nás vycházejí tituly, na které by si dříve žádný vydavatel netroufl. Jedním z takových projektů je belgická komiksová řada Murena. Ta v současnosti čítá deset alb a srdnatě se do ní pustil nakladatel Josef Vybíral. A udělal dobře, tahle legenda francouzské scény tu opravdu chyběla.» více

17.ledna 2020

Bundesliga je Čechům z nejlepších evropských soutěžích minimálně geograficky nejblíž. V aktuální sezoně tam i přes počáteční problémy dělá Patrik Schick, který jako host z AS Řím míří s Lipskem za titulem. Největší kolonii mají v Augsburgu, který se usadil ve středu tabulky. Zdaleka ne všichni čeští zástupci ale mohou být spokojení. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.ledna 2020

Bývalý fotbalista a legenda AS Řím Francesco Totti ukázal, že stále disponuje vynikající kopací technikou. Třiačtyřicetiletý Ital skóroval ohromujícím způsobem z přímého volného kopu během amatérského zápasu 8. italské ligy.» více

15.ledna 2020

Řím poprvé zakázal provoz všech dieselových aut, snaží se tak řešit smogovou kalamitu. Omezení dopravy zavádějí kvůli škodlivým emisím také další města ve střední a severní Itálii, napsala agentura Reuters.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.ledna 2020

Hvězdný fotbalista Juventusu Turín Cristiano Ronaldo zářil v utkání 19. kola Serie A proti AS Řím. Na venkovním vítězství Staré dámy v poměru 2:1 se podílel proměněnou penaltou v úvodu střetnutí. Fanoušci obdivují Portugalcovu efektní kličku obránci Chrisu Smallingovi. Svěřenci Maurizia Sarriho se díky vítězství osamostatnili v čele italské ligy.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Cristiano Ronaldo Řím Turín AS Řím
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hlavní postavou šlágru Serie mezi AS Řím a Juventusem Turín byl… Cristiano Ronaldo, kdo jiný. Nejenže dal už v desáté minutě gól, který se nakonec ukázal jako vítězný, ale zároveň udivil sociální sítě precizně provedenou kličkou. Zkušeného beka Chrise Smallinga poslal, lidově řečeno, na párek. Anebo ještě dál.» více

Sport Fotbal Velká Británie Itálie Anglie Serie A Cristiano Ronaldo Řím Turín AS Řím
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalistům Juventusu bude do konce sezony chybět obránce Merih Demiral. Turecký reprezentant si v nedělním ligovém utkání s AS Řím, ve kterém vedoucímu tabulky přispěl jedním gólem k výhře 2:1, přetrhal vazy v levém koleni a musí na operaci. » více