Slavia aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Slavia aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Slavia v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
před 26 hodinami

Velikostí a jménem patří Kosovo mezi fotbalové trpaslíky, ale tohle zdání klame. V Prištině to v září při porážce 1:2 poznali i Češi. Může za to i švýcarský trenér Bernard Challandes, který tamní reprezentaci od března loňského roku vede. Zvedl telefon a skoro čtyřicet minut trpělivě mluvil o tom, jak skautoval Schicka, o Slavii i zvláštní politické situaci v zemi.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 47 hodinami

Šestnácté kolo FORTUNA:LIGY přineslo řadu kontroverzních verdiktů sudích. Největší hříšník kola? Bezpochyby Zbyněk Proske, který hrubě ovlivnil zápas v Plzni, když zcela nepochopitelně nevyloučil obránce Viktorie Romana Hubníka. Ten v zápase předvedl tři zákroky minimálně na žlutou kartu, přesto zápas dohrál. Narozdíl od libereckého Alexandrua Baluty, v jehož případě byl vzápětí nekompromisní. Diskutabilní či chybná rozhodnutí však padla i v zápasech Slavie a Sparty. Podívejte se na hodnocení sudích v pravidelném pořadu iSport TV Zlatá píšťalka!» více

11.listopadu 2019
Pětadvacetiletý Ševčík si vysloužil premiérovou pozvánku za své výkony ve Slavii, která suverénně vede ligovou tabulku a hraje Ligu mistrů.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zatímco před týdnem po domácí porážce s Českými Budějovicemi byl kouč Teplic Stanislav Hejkal na své hráče hodně naštvaný, po utkání na Slavii do vlastních řad nemířil. „Nesmírně mě mrzí, jak to dopadlo. Porážku 0:3 si kluci za svůj výkon nezasloužili,“ prohlásil na tiskové konferenci. Výrazně mu však vadila penalta, ze které Tomáš Souček poslal domácí do vedení. „Byla vymyšlená. Proč máme VAR? Nevím, jestli asistenti byli zrovna na kafi…“ divil se zklamaný Hejkal.» více

10.listopadu 2019

Kouč teplických fotbalistů Stanislav Hejkal tvrdil, že se Slavia dostala v 29. minutě nedělního duelu 16. ligového kola do vedení z vymyšlené penalty. Podle kouče Severočechů jeho svěřenec Petr Kodeš v souboji Petera Olayinku nezasáhl a nefauloval. Hejkal nechápal, proč hlavní sudí Ondřej Pechanec nešel přezkoumat situaci na video. Podle videorozhodčího Pavla Fraňka však šlo o jasný pokutový kop.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na svém stadionu je na české scéně zkrátka neporazitelná. Slavia v Edenu vítězně zvládla i osmý zápas sezony, Teplice porazila 3:0. Ale dva uklidňující góly přišly až v samém závěru. „Byli jsme hrozně zbrklí, spoustu situací nedotáhli,“ věděl kouč suverénního ligového lídra Jindřich Trpišovský. Na tiskové konferenci pak mimo jiné mluvil o střeleckém trápení Nicolae Stancia nebo nečekané návštěvě u prezidenta Miloše Zemana.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 16. kola první fotbalové ligy, v němž pražská Slavia porazila Teplice 3:0.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Slavie i Viktorie Plzeň, dva nejlepší celky fotbalové FORTUNA:LIGY, své zápasy 16. kola zvládly. Slavia v neděli večer zdolala doma Teplice 3:0, Plzeň si proti oslabenému Liberci, který hrál více jak poločas o deseti, poradila 4:1. Sparta přišla o dvougólový náskok a remizovala v Jablonci 2:2. Mladá Boleslav otočila duel s Bohemians (2:1), Baník nastřílel tři góly Karviné. Souboj Příbrami s Opavou branku nepřinesl, Zlín zdolal Olomouc 1:0. Prohlédněte si sestřihy všech odehraných utkání!» více

deník.cz »

Po zisku senzačního bodu na Barceloně čekal na fotbalisty Slavie opět kolotoč české nejvyšší soutěže. Proti Teplicím nepředvedli nikterak ohromující výkon, ale k potvrzení ligové nadvlády stačil. Sešívané povzbudila Součkova proměněná penalta, v závěru pak korunovali výhru dalšími dvěma trefami a zvítězili tak 3:0.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
deník.cz »

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole první ligy nad Teplicemi 3:0. Skóre otevřel v 29. minutě z penalty Tomáš Souček, který se pak v závěru podílel i na gólech střídajícího Petra Ševčíka a Ondřeje Kúdely. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 22 utkání a před reprezentační přestávkou si v čele tabulky udržel náskok 11 bodů na druhou Plzeň. Teplice potřetí za sebou prohrály a jsou jedenácté.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole první ligy nad Teplicemi 3:0. Skóre otevřel v 29. minutě z penalty Tomáš Souček, který se pak v závěru podílel i na gólech střídajícího Petra Ševčíka a Ondřeje Kúdely. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 22 utkání a před reprezentační přestávkou si v čele tabulky udržel náskok 11 bodů na druhou Plzeň. Teplice potřetí za sebou prohrály a jsou jedenácté.» více