Stanislav Tecl aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Stanislav Tecl aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Stanislav Tecl v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

14.ledna 2020

Mají jasně nejlepší útok v lize, o obhajobu titulu by je mohl připravit jen absolutní kolaps. Přesto řeší fotbalisté Slavie nepříjemný problém. Po odchodu Milana Škody do tureckého Rizesporu a Micka Van Burena do nizozemského Haagu totiž sešívaným zbývají již jen dva útočníci - Stanislav Tecl a Júsuf Hilál, přičemž ani jeden z nich zrovna střeleckou formou neoplývá. Podle informací iSport.cz tak lídr ligy usiluje o mladoboleslavskou hvězdu Nikolaje Komličenka.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Během tří dnů zmizeli ze Slavie dva útočníci, tím pádem jenom dva zbývají. Milan Škoda je v Rizesporu, Mick van Buren na hostování v nizozemském ADO Den Haag, mistr tedy na hrotu spoléhá na Stanislava Tecla a Júsufa Hilála. Pořád ale platí varianta, že Slavia zkusí přemluvit Mladou Boleslav, aby pustila do Edenu na hostování Nikolaje Komličenka.» více

27.listopadu 2019

Raduje se z každé minuty na trávníku. Deset měsíců během rehabilitace po vážném zranění Stanislava Tecla, útočníka Slavie, hnal sen o Lize mistrů. Připsal si už tři starty. Celkem má v nejprestižnější klubové soutěži na kontě devět zápasů. Doufá, že ve středu proti Interu si připíše desátý. A oslaví druhé vítězství kariéry mezi klubovou elitou, první v dresu Pražanů.» více

4.listopadu 2019

Slavia po polovině základní části naprosto dominuje české lize, Baník tentokrát rozstřílela 4:0 a ve velmi dobrém světle se při debutu v základní sestavě prezentoval taky stoper Laco Takács. Mohl by zaujmout i místo v sestavě v Barceloně? Čím mohou sešívaní překvapit na Nou Campu? Blíží se Stanislav Tecl zpět do formy a měla by si Slavia stáhnout v zimě Petara Musu?» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.listopadu 2019

Fotbalisté Slavie zvítězili v 15. ligovém kole nad Ostravou 4:0 a oplatili Baníku středeční prohru 0:2 a vyřazení z domácího poháru. Úvodní dva góly Pražanů vstřelil Tomáš Souček, který poté neproměnil penaltu. V přesilovce po vyloučení hostujícího Milana Jiráska z 61. minuty přidali další branky Stanislav Tecl a Petr Ševčík. Stejným výsledkem zdolala Slavia Slezany i v posledním domácím duelu v březnu.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Slavie ve velkém stylu oplatili Baníku vyřazení z poháru. V 15. kole FORTUNA:LIGY ostravský celek smetli 4:0. Dvakrát se trefil Tomáš Souček, který navíc neproměnil penaltu, a po gólu přidali Stanislav Tecl a Petr Ševčík. Hosté hráli od 61. minuty, kdy viděl červenou kartu Martin Jirásek, v deseti.  » více