Středočeský kraj aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Středočeský kraj aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Středočeský kraj v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 2 hodinami

Hokejisté Pardubic bodovali ve třetím zápase za sebou, což se jim podařilo naposledy loni koncem listopadu. Poslední celek extraligy sahal v zápase s Mladou Boleslaví po třech bodech, když na vedoucí gól Daniela Šťastného ve druhé třetině odpověděli trefami Michalové Ivan a Vondrka. Jenže Štastný v závěru třetí části hry svým druhým gólem vynutil prodloužení a v něm osm sekund před koncem rozhodl Martin Ševc. Pardubicím tak po porážce 2:3 zůstal jen bod. Připravujeme podrobnosti. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Z podzimního hostování se vrátil v takové formě, že pořádně zamotal hlavu trenérovi Václavu Jílkovi i jeho kolegům. Talentovaný záložník Sparty Jan Fortelný patřil v dosavadních přípravných zápasech k nejlepším hráčům Pražanů, klub proto usilovně řeší jeho další budoucnost. Ve hře je podle informací serveru iSport.cz setrvání na Letné i přesun na hostování do Mladé Boleslavi či Jihlavy.» více

Sport Praha Fotbal Středočeský kraj Sparta Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Vysočina Letenská pláň Jihlava
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 4 hodinami

Jubilejní osmdesátá ligová výhra v řadě, suverénní vedení v tabulce po polovině základní části. Taková je aktuální bilance basketbalistů Nymburka na domácí scéně. Favorit potvrdil svoji dominantní roli i na palubovce Ústí nad Labem. Reprezentační pivot Martin Peterka si v rozhovoru pro Sport.cz kromě vítězného tažení cení i špičkové formy týmu v dosavadním průběhu sezony.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čtyřicáté kolo hokejové extraligy pokračuje sedmi zápasy. Od 15:00 rozehrály své duely Kometa s Litvínovem a Pardubice s Mladou Boleslaví. O hodinu později bylo vhozeno buly mezi hokejisty Kladna a Třince, ve stejný čas začalo utkání Liberce s Hradcem. V 16:30 se rozehrál šlágr kola mezi třetí Plzní a druhou Spartou, od 17:00 nastoupila Olomouc proti Vítkovicím a o dvacet minut později pak začne duel Zlína s Karlovými Vary. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čtyřicáté kolo hokejové extraligy pokračuje sedmi zápasy. Od 15:00 rozehrály své duely Kometa s Litvínovem a Pardubice s Mladou Boleslaví. O hodinu později bude vhozeno buly mezi hokejisty Kladna a Třince, ve stejný čas začíná utkání Liberce s Hradcem. V 16:30 začne šlágr kola mezi třetí Plzní a druhou Spartou, od 17:00 nastoupí Olomouc proti Vítkovicím a o dvacet minut později pak začne duel Zlína s Karlovými Vary. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.» více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Ústecký kraj Plzeň Sparta Olomoucký kraj Zlínský kraj Liberecký kraj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 5 hodinami

ONLINE | Základní část hokejové Tipsport extraligy jde do finále. Nedělním 40. kolem začíná poslední čtvrtina dlouhé části sezony, která bude ještě hodně napínavá. Litvínov v honbě za záchranou hraje v Brně, poprvé za Vervu nastupuje obránce Akim Aliu. Pardubice ve stejné snaze bojují s Mladou Boleslaví. Kladno hostí Třinec. Liberec čelí v bitvě šelem Hradci Králové. Sparta hájí na ledě Plzně druhé místo. Trápící se Vítkovice nastupují v Olomouci. Zlín měří síly s Karlovými Vary. ONLINE přenosy utkání sledujte na iSport.cz. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Středočeský kraj Brno Plzeňský kraj Extraliga Ústecký kraj Plzeň Sparta Olomoucký kraj

před 9 hodinami

MMA zápasnice Lucie Pudilová v sobotu nezvládla duel s Američankou Justine Kishovou a prohrála na body. Pro rodačku z Příbrami to byla čtvrtá prohra v organizaci UFC a ze sedmi zápasů vyhrála jen dva. Stávající kontrakt jí vypršel a tak je otázkou, jestli dostane další šanci.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 13 hodinami
Krajské volby 2020 ve Středočeském kraji zkusí znovu vyhrát Jaroslava Jermanová a hnutí ANO. Kdo další by se chtěl stát hejtmanem?