Světový pohár aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »
před 8 hodinami
Hvězdný norský biatlonista Johannes Thingnes Bö dostal evropskou cenu fair play za svůj sportovní čin v únorovém závodu Světového poháru.
12.října 2019

Česká plavkyně Barbora Seemanová vyhrála i druhý závod na Světovém poháru v Berlíně. Po pátečním závodě na 400 metrů volným způsobem ovládla v sobotu i kraulařskou dvoustovku. Druhou Švédku Michelle Colemanovou porazila o 0,02 sekundy.» více

11.října 2019

Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob. Jako první z českých plavců tak letos dosáhla na zlato. Druhé místo přidal Tomáš Franta na znakařské dvoustovce.» více

Aktualně.cz  - profil na Praze na Dlani
Aktualně.cz »
Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob.