Světový pohár aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Světový pohár aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Světový pohár v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 12 hodinami

Po třicítce a třinácti sezonách ve Světovém poháru už ho máloco překvapí. Ale když se skokan na lyžích Roman Koudelka začal více věnovat posilování vnitřních svalů, dozvěděl se nemilou novinu. „Zjistil jsem, že jsem dělal skoro všechno blbě,“ směje se.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.listopadu 2019

I svůj sedmý cyklokrosový start v Táboře proměnil Nizozemec Mathieu van der Poel ve vítězství. Při své premiéře v této sezoně Světového poháru přitom musel startovat až ze třetí řady a nebyl v úvodu ani mezi první patnáctkou. Navíc k závodu nastoupil jen tři dny po smrti svého dědy Raymonda Poulidora, legendy francouzské cyklistiky. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Minsku 19. místo v závodu na 1500 metrů. Na trati, z níž má olympijský bronz z Vancouveru 2010, se nedostala pod dvě minuty. Lepší čas než dvacetinásobná světová šampionka zajela i Nikola Zdráhalová, která skončila druhá v divizi B.» více

Aktualně.cz »
41letá Kateřina Nash, vedoucí žena seriálu Světového poháru v cyklokrosu, dojela v domácím závodě na trati v Táboře na osmnáctém místě.
iROZHLAS.cz »

Vedoucí žena seriálu Světového poháru v cyklokrosu Kateřina Nash dojela v domácím závodě na trati v Táboře osmnáctá. Závod ovládly Nizozemky, vyhrála Annemarie Worstová.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po páteční čtvrté příčce na "trojce" se Martina Sáblíková na Světovém poháru v Minsku představila i v závodě na 1500 metrů, ale příliš se jí nevedlo. Na trati, z níž má olympijský bronz z Vancouveru 2010, se nedostala pod dvě minuty a obsadila až předposlední 19. místo. Lepší čas než dvacetinásobná světová šampionka zajela i Nikola Zdráhalová, která skončila druhá v divizi B. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po páteční čtvrté příčce na "trojce" se Martina Sáblíková na Světovém poháru v Minsku představila i v závodě na 1500 metrů, ale příliš se jí nevedlo. Čas 2:01,89 byl druhý nejhorší a obsadila devetenctou příčku. Z výhry se radovala Ireen Wüstová z Nizozemska. Přímý přenos sledujte exkluzivně na webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Závod Světového poháru cyklokrosařů v Táboře vyhrál favorizovaný Nizozemec Mathieu van der Poel. Nejlepší z Čechů Michael Boroš dojel dvaadvacátý, hned za ním skončil Jan Nesvadba. Mezi ženami byla Kateřina Nash osmnáctá, ale nadále vede celkové pořadí. Závod ovládly Nizozemky, vyhrála Annemarie Worstová. Jan Zatloukal skončil mezi juniory třetí.» více

• 5

Počkal si na svou šanci a předvedl rozhodující trhák. Hvězdný závodník cyklokrosového podniku Světového poháru v Táboře Mathieu van der Poel se sice po startu pohyboval na konci druhé desítky, ale postupně se prokousal dopředu a v závěru posledního kola rozhodl o očekávaném triumfu. Kateřina Nash na domácí trati zažila nepovedený závod, ale i přes 18. místo zůstává v čele seriálu. Junior Jan Zatloukal bere bronz v závodě juniorů. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sice zůstává v čele pořadí Světového poháru, ale Kateřina Nash na domácí trati zažila nepovedený závod. Na cyklokrosovém podniku v Táboře dojela do cíle až na 18. místě. Triumfovala Annemarie Worstová a další tři Nizozemky se za ní srovnaly do čtvrtého místa. Junior Jan Zatloukal bere bronz a dočkal se tak v elitním seriálu prvního umístění na stupních vítězů. Přímý přenos mužského závodu SP sledujte na programu ČT sport či webu ctsport.cz od 14:15. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

První stupně vítězů pro domácí jezdce zaznamenal v závodě Světového poháru v cyklokrosu v Táboře junior Jan Zatloukal. Sedmnáctiletý závodník bere bronz a dočkal se tak v elitním seriálu prvního umístění na stupních vítězů. Zvítězil Belgičan Thibau Nys, syn krosové legendy Svena Nyse. Přímý přenos ženského závodu SP sledujte zítra od 12:45, mužského pak od 14:15 na programu ČT sport či webu ctsport.cz. » více