Světový pohár aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Světový pohár aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Světový pohár v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 4 hodinami

Světový pohár v alpském lyžování má na programu další díl. V rakouském Schladmingu jedou muži slalom. Vedení v disciplíně i celém seriálu hájí Nor Henrik Kristoffersen. Jediným Čechem na startu byl Jan Zabystřan, jenž ale první kolo nedokončil. Přímý přenos 1. kola sledujte exkluzivně na webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bez nejlepší lyžařky současnosti Mikaely Shiffrinové se uskuteční o víkendu oba rychlostní závody Světového poháru v Rusku. Čtyřiadvacetiletá Američanka po povedeném vystoupení v bulharském Bansku bude odpočívat a trénovat, může tak přijít o vedení v super-G i o druhé místo v hodnocení sjezdu, v němž bojuje o malý glóbus i Ester Ledecká.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 8 hodinami

Kvůli novému typu koronaviru se nejspíš v Číně nepojedou závody Světového poháru mužů ve sjezdovém lyžování, které se mají 15. a 16. února uskutečnit na tratích pro olympijské hry v roce 2022. Podle agentury APA by mohlo superobří slalom a sjezd převzít rakouské středisko Saalbach-Hinterglemm. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 31 hodinami

V posledním dílu Světového poháru dráhařů v kanadském Miltonu vybojovala pro Česko nejlepší umístění Sára Kaňkovská, které postup do finále keirinu unikl kvůli pádu. Ve finále B se držela jednadvacetiletá závodnice Dukly Brno v popředí a nakonec obsadila deváté místo. » více

před 32 hodinami

Trochu odpočinku, dva týdny tréninku a pak už čeká biatlonisty mistrovství světa. Ti čeští do něj v roli favoritů nepůjdou, za šest kol Světového poháru se v individuálních závodech jen šestkrát dostali do elitní desítky. Přitom celá zima tak hezky začala…» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 36 hodinami

Snowboardcrossařce Evě Samkové trať víkendových závodů Světového poháru v Big White neseděla. Měla pro ni nepříjemné zatáčky a málo míst, kde by mohla prodat svoji techniku. V Kanadě se ani jednou nedostala do velkého finále. Na sobotní šestou příčku navázala v neděli pátým místem.» více

před 47 hodinami

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové. Druhá česká závodnice Vendula Hopjáková vypadla ve čtvrtfinále. » více

Zahraničí Sport Počasí Zimní sporty Zima, sníh a ledovka Kanada Světový pohár Eva Samková
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Snowboardcrossařka Eva Samková se stejně jako v sobotu probojovala v závodu Světového poháru v kanadském středisku Big White do malého finále. Jízda jí však tentokrát vyšla lépe a mohla se radovat z celkového pátého místa. Ve velkém finále zvítězila Australanka Belle Brockhoffová. Vendula Hopjáková skončila ve čtvrtfinále, Matouš Koudelka a Jan Kubičík se nedostali z prvního kola. » více

26.ledna 2020

Skokan na lyžích Roman Koudelka vybojoval v závodu Světového poháru v Zakopaném 17. místo. V polovině soutěže figuroval s pokusem dlouhým 122,5 metru na 22. místě, ve finále se zlepšil na 131 metrů a posunul se do první dvacítky. Druhé vítězství v sezoně oslavil domácí Kamil Stoch. » více

Sport Zimní sporty Světový pohár Roman Koudelka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pouze Roman Koudelka postoupil z českého kvarteta skokanů na lyžích do druhého kola závodu Světového poháru v Zakopaném. V polovině soutěže v Polsku figuruje s pokusem dlouhým 122,5 metru na 22. místě. » více

Sport Evropa Zimní sporty Světový pohár Polsko Roman Koudelka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Závod Světového poháru v severské kombinaci v německém Oberstdorfu se stal opět kořistí Nora Jarla Magnuse Riibera, který vybojoval v desátém závodě sezony už osmý triumf. Druhé místo obsadil jeho krajan Jens Luraas Oftebro. Triple Norska překazil třetí Franz-Josef Rehrl z Rakouska. Z českých závodníků bodoval Jan Vytrval, který si doběhl pro 28. místo. » více

Sport Evropa Zimní sporty Světový pohár Rakousko Norsko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kateřina Nash skončila celkově třetí ve Světovém poháru cyklokrosařek. Dvaačtyřicetiletá česká závodnice po vydařeném úvodu sezony seriál dlouho vedla, nakonec ho uzavřela 19. místem v nizozemském Hoogerheide. » více