Tomáš Koubek aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tomáš Koubek aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Tomáš Koubek v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

20.ledna 2020

Vyprodaný stadion Augsburgu se v sobotu topil v euforii. Favorizovaný Dortmund si dlouho nevěděl rady s domácí defenzivou, navíc sám měl obranu děravou. Ale nakonec domácí fanoušci i 27letý brankář Tomáš Koubek opouštěli arénu zklamaní. Český reprezentant inkasoval pět gólů. Po situacích, kdy byl odsouzený jen do role diváka bez šance zasáhnout.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.ledna 2020

Dvakrát vedli o dva góly, teprve jako čtvrtý tým německé nejvyšší soutěže dokázali favorizovanému Dortmundu vstřelit tři branky. Přesto fotbalisté Augsburgu v sobotní strhující bitvě s vestfálským obrem inkasovali pět gólů jako v prvním vzájemném duelu sezony a museli se smířit s prohrou 3:5. Hattrickem do sítě domácího brankáře Tomáše Koubka se zaskvěl debutující Erling Haaland.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Augsburg Tomáš Koubek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Žádné opatrné klepání na dveře, do Bundesligy vtrhl hlavní branou jako uragán. Devatenáctietý Erling Haaland udělal z otazníků, jak se bude snajprovi z rakouské ligy dařit po přechodu do německé soutěže, vykřičníky hned v prvním soutěžním zápase za Dortmund. Předvedl kanonádu, na kterou jen tak nezapomene český gólman Tomáš Koubek, kterého norský mladík, jenž přišel na hřiště v Augsburgu až v 56. minutě, překonal za třiadvacet minut hned třikrát a pomohl otočit zápas z 1:3 na 5:3. » více

18.ledna 2020

Geniální majstrštyk. Nákup útočníka Erlinga Brauta Haalanda (19) se Borussii Dortmund začíná vyplácet od samého začátku. Norský mladík hned v prvním soutěžním utkání za žlutočerné nastřílel hattrick za 20 minut. Výraznou měrou jím přispěl k obratu zápasu 18. kola bundesligy s Augsburgem, v jehož brance nechyběl český gólman Tomáš Koubek, z 1:3 na 5:3.» více

iROZHLAS.cz »

Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka a v 18. kole německé ligy pomohl fotbalistům Borussie k výhře 5:3 v Augsburgu. Tomáš Vaclík dvakrát inkasoval při porážce Sevilly 1:2 na hřišti Realu Madrid.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Španělsko Madrid Dortmund Sevilla Tomáš Vaclík Augsburg Tomáš Koubek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka a v 18. kole německé ligy pomohl fotbalistům Borussie k výhře 5:3 v Augsburgu. Další reprezentační gólman Jiří Pavlenka přispěl k vítězství Brém 1:0 v Düsseldorfu.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Bundesliga Augsburg Tomáš Koubek Düsseldorf Brémy Jiří Pavlenka
Aktualně.cz »
Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka.
  • 5

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Augsburg Tomáš Koubek Düsseldorf Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.ledna 2020

Poprvé v německé lize naskočil v dresu Dormtmundu a hned z toho bylo velkolepé představení. Eling Haaland nastoupil až v 56. minutě, kdy Borussia prohrávala na hřišti Augsburgu 1:3. Během půl hodiny však devatenáctiletý norský supertalent nasázel do branky Tomáše Koubka hattrick a pomohl hostům k výhře 5:3. Lépe si vedl jiný český gólman Jiří Pavlenka, jenž nulou pomohl k triumfu Brém v Düsseldorfu 1:0. » více