Tomáš Malinský aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tomáš Malinský aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Tomáš Malinský v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

30.listopadu 2019

Záložník Slovanu Liberec Tomáš Malinský se aktuálně nachází ve velmi dobré formě. Před týdnem se podílel na výhře Severočechů nad Zlínem 5:0 hned třemi asistencemi a celkově podal skvělý výkon. Proto se redaktor deníku Sport Radek Špryňar v tradičním pořadu RENTGEN zaměřil právě na něj. „Malinský prožívá nejlepší období v Liberci od svého příchodu z Hradce Králové. Pod koučem Hoftychem si buduje silnou pozici v týmu. Má tah na bránu a těží ze své rychlosti,“ všímá si Špryňar. V sobotu Liberec zajíždí na hřiště Olomouce a Sigma by si právě na Malinského měla dát pozor.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sport Fotbal Olomoucký kraj Zlínský kraj Liberecký kraj Zlín Liberec Olomouc Tomáš Malinský
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.listopadu 2019

Na sobotní bitvu se vyspal náramně. Záložník Tomáš Malinský se U Nisy ujal role vrchního nahrávače, v první půli připravil všechny tři góly a po demolici Zlína 5:0 byl právem opěvovaným mužem liberecké armády.» více

Sport Fotbal Zlínský kraj Liberecký kraj Zlín Liberec Tomáš Malinský
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Liberce rozdrtili v 17. kole první ligy Zlín 5:0. Domácí rozhodli o výhře už v úvodním dějství, kdy se po třech asistencích od Tomáše Malinského postupně trefili Radim Breite, Petar Musa a Roman Potočný, který brzy po pauze přidal čtvrtý gól. "Ševci" dohrávali od 52. minuty bez vyloučeného Pabla Podia a v přesilovce uzavřel skóre střídající Jakub Pešek.» více

Sport Fotbal Zlínský kraj Liberecký kraj Zlín Liberec Roman Potočný Tomáš Malinský
12.listopadu 2019

Úterní zasedání Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR (FAČR) se usneslo nad tím, co všichni fotbaloví fanoušci věděli hned v neděli během sledování ligového zápasu mezi Plzní a Libercem. Tehdy totiž hlavní sudí Zbyněk Proske z nepochopitelných důvodů neudělil druhou žlutou a tudíž červenou kartu plzeňskému obránci Romanu Hubníkovi za jeho tvrrdý zákrok na Tomáše Malinského. Naopak za chvíli udělil druhou žlutou a tedy červenou hostujícímu Alexandera Balutovi a Plzeň tak měla jednodušší cestu k tomu, aby zápas vyhrála celkem bez potíží 4:1. Nyní tedy rozhodla Komise rozhodčích v čele s Jozefem Chovancem o tom, že sudí Proske spolu s jeho asistentem Davidem Hockem potrestat a podle Chovancových slov si Proske nezapíská do konce podzimní části. » více

Sport Fotbal Plzeňský kraj Plzeň Liberecký kraj Liberec FAČR Roman Hubník Tomáš Malinský
11.listopadu 2019

Došli si pro jednoznačné vítězství, ale… Fotbalisté Plzně doma otočili utkání s Libercem (4:1), nicméně do osudu zápasu výrazně promluvilo dění mezi 29. a 31. minutou. Po faulu na Tomáše Malinského sudí Zbyněk Proske neudělil druhou žlutou kartu Romanu Hubníkovi. Naopak ji ukázal Alexandru Balutovi, který se dožadoval trestu pro plzeňského kapitána. O pár sekund později se navíc rumunský záložník dopustil sám nedovoleného zákroku a byl vyloučen. Při odchodu do šaten si navíc frustrovaný Baluta neodpustil zbytečná gesta.» více

Sport Fotbal Plzeňský kraj Plzeň Liberecký kraj Liberec Roman Hubník Tomáš Malinský
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.listopadu 2019

V osmadvacáté minutě utkání šel Roman Hubník do skluzu na unikajícího Tomáše Malinského. Souboj nezvládl, navíc libereckému šídlu ostře přišlápl kotník. Jelikož v té chvíli už měl na triku jedno žluté napomenutí, měl být sudím Zbyňkem Proskem vyloučený. K této situaci, jež významně ovlivnila zbylý průběh utkání, došlo za stavu 1:1. „Nevím, je to věc rozhodčího. Zeptejte se jeho,“ snažil se vysmýknout z přímé odpovědi trenér Viktorie Pavel Vrba. „Rozhodčí je od toho, aby vedl utkání. Já jsem od toho, abych vedl tým. Nerozhoduju o těchto věcech,“ dodal.» více