Tomáš Rachůnek aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tomáš Rachůnek aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Tomáš Rachůnek v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

12.ledna 2020

Senzační stroj, na který se chrlily superlativy, má problém. Karlovy Vary začínají svůj zápas s krizí, překvapení sezony vytřískalo z posledních pěti zápasů jen tři body. Naposledy schytalo debakl v Hradci 0:5. „Šli jsme si zahrát hezký hokej. Ale to už v lednu nejde,“ tvrdě, ale přesně hodnotil hru svého týmu Tomáš Rachůnek. „Bylo to špatný,“ dodal.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.ledna 2020

Karlovy Vary ukončily minisérii tří porážek a v krušnohorském derby přehrály Litvínov 3:2 v prodloužení. Energie doma prohrávala už 0:2, na přelomu druhé a třetí třetiny ale dokázala vyrovnat a hned po třinácti sekundách prodloužení rozhodl svým druhým gólem večera Tomáš Rachůnek. Chemici získali ze čtyř zápasů od Vánoc jediný bod. » více

Sport Hokej Svátky Vánoce Ústecký kraj Karlovarský kraj Litvínov Karlovy Vary Tomáš Rachůnek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté Karlových Varů porazili ve 35. kole extraligy Litvínov 3:2 v prodloužení, přestože prohrávali již 0:2. Utkání rozhodl v čase 60:13 svou druhou brankou útočník Tomáš Rachůnek. Zatímco domácí tak ukončili sérii tří porážek v řadě, hosté neuspěli počtvrté za sebou.» více

Sport Hokej Extraliga Ústecký kraj Karlovarský kraj Litvínov Karlovy Vary Tomáš Rachůnek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.ledna 2020

Povedený debut okořeněný rozhodující trefou prožil Wojtek Wolski, který zaznamenal v nastavení vítězný gól a ve 34. kole extraligy se tím postaral o výhru Třince v Karlových Varech 2:1 v prodloužení. Západočeši sice vedli po brance Tomáše Rachůnka, ale Ondřej Kovařčík srovnal ještě ve druhé třetině. Připravujeme podrobnosti. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Extraliga Třinec Karlovarský kraj Karlovy Vary Tomáš Rachůnek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.prosince 2019

Slušná přestřelka se odehrála v Pardubicích. Poslední celek tabulky na svém ledě sice v úvodu druhé třetiny prohrával už 0:3, ale pěti góly za sebou dokonale otočil skóre. Jenže soupeř se nevzdal a dvěma góly si v závěru třetí třetiny vynutil prodloužení. V něm pak rozhodl zápas pro hosty Ondřej Beránek. Mužem utkání byl Tomáš Rachůnek, který dal tři góly vítězů. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.listopadu 2019

Už pomalu nedoufal, že by ještě někdy mohl obléknout český dres, po více jak šesti letech ale přišlo překvapení! Pozvánka do hokejové reprezentace na turnaj Karjala byla pro Tomáše Rachůnka prý opravdu nečekaná. Svými výkony v rozjetých Karlových Varech si však nominaci po právu zasloužil. "Bude to rozhodně daleko těžší a rychlejší než naposledy, ale chci být platný," říká třetí nejproduktivnější hráč extraligové sezony.» více