Tomáš Satoranský aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Tomáš Satoranský v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

iROZHLAS.cz
iROZHLAS.cz »
před 5 hodinami

Basketbalisté Chicaga dokázali v NBA díky vydařené koncovce porazit Minnesotu 117:110. Českému rozehrávači v týmu Bulls Tomáši Satoranskému se ale bodově moc nedařilo. Za 22 minut zaznamenal dva body, čtyři doskoky a pět asistencí. Událostí dne však byla premiéra jedničky draftu Ziona Williamsona, který v dresu New Orleans nasázel 22 bodů, přesto ale jeho tým prohrál 117:121 se San Antoniem.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 6 hodinami

Basketbalisté Chicaga zdolali ve středečním utkání NBA díky vydařené koncovce Minnesotu 117:110. Rozehrávač Bulls Tomáš Satoranský neměl střelecký den, za 22 minut hry proměnil jen jeden ze sedmi pokusů z pole a připsal si dva body, čtyři doskoky a pět asistencí. Nejlepším střelcem domácích byl s 25 body Zach LaVine, v týmu soupeře si pivot Karl-Anthony Towns vytvořil se 40 body sezonní maximum.» více

21.ledna 2020

Basketbalisté Chicaga nezaskočili lídra NBA Milwaukee Bucks a na jeho hřišti prohráli 98:111. Český reprezentant Tomáš Satoranský za Bulls odehrál 25 minut a nasbíral sedm bodů, tři doskoky a čtyři asistence. Milwaukee dovedl k výhře nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo, který zaznamenal triple double za 28 bodů, 14 doskoků, 10 asistencí a zároveň 10.000 bod v kariéře.» více

19.ledna 2020

Basketbalisté Chicaga předvedli v NBA další velký obrat. Na konci třetí čtvrtiny prohrávali doma s Clevelandem o 19 bodů, ale nakonec vyhráli 118:116. Český reprezentant Tomáš Satoranský přispěl k vítězství Bulls důležitým košem dvě minuty před koncem, celkem nasbíral šest bodů, dva doskoky a osm asistencí. Hlavní hvězdou byl Zach LaVine, který dal 21 ze svých 42 bodů v poslední čtvrtině.» více

18.ledna 2020

Basketbalisté Chicaga nenavázali v NBA na čtvrteční vítězství nad Washingtonem a na palubovce Philadelphie prohráli 89:100. Tomáš Satoranský trefil tři ze šesti střel a zaznamenal šest bodů, pět doskoků a šest asistencí. Nejlepším střelcem Bulls byl s 23 body Zach LaVine, na druhé straně si 24 body vytvořil osobní rekord náhradník Furkan Korkmaz.» více

iROZHLAS.cz

Basketbalisté Chicaga nenavázali v NBA na čtvrteční vítězství nad Washingtonem a na palubovce Philadelphie prohráli 89:100. Tomáš Satoranský trefil tři ze šesti střel a zaznamenal šest bodů, pět doskoků a šest asistencí. Nejlepším střelcem Bulls byl s 23 body Zach LaVine, na druhé straně si 24 body vytvořil osobní rekord náhradník Furkan Korkmaz. » více

16.ledna 2020
Basketbalista Tomáš Satoranský byl v NBA druhým nejlepším střelcem Chicaga při středeční výhře nad Washingtonem 115:106.
iROZHLAS.cz

Basketbalista Tomáš Satoranský byl v NBA druhým nejlepším střelcem Chicaga při středeční výhře nad Washingtonem 115:106. Český rozehrávač odehrál proti svému bývalému zaměstnavateli skoro 28 minut a zaznamenal 18 bodů, tři doskoky a pět asistencí, díky čemuž se dostal přes 1000 finálních přihrávek v zámořské kariéře.» více