Toulouse aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Toulouse aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Toulouse v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 4 hodinami

Fotbalista Lyonu Martin Terrier omdlel během prvního poločasu nedělního utkání Ligue 1 proti Toulouse. Vyděšení kolegové a tým lékařů poskytli francouzskému záložníkovi okamžitou první pomoc přímo na hřišti. O přestávce klub vydal prohlášení, které zmírnilo obavy. Dvaadvacetiletá hvězda Lyonu by měla být v pořádku. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 21 hodinami

Fotbalisté PSG zvítězili v utkání 21. kola francouzské ligy na hřišti Lille 2:0 a v čele tabulky mají desetibodový náskok. O obě branky se postaral brazilský útočník a nejdražší fotbalista světa Neymar, který uctil památku zesnulé basketbalové legendy Kobeho Bryanta. Pařížané tak pokračují v sérii bez porážky, naposledy je v ligovém utkání pokořil 1. listopadu Dijon. Tři body slavil i Lyon, který doma porazil Toulouse 3:0.» více

24.ledna 2020

Eiffelova věž, jedna z hlavních turistických atrakcí Paříže, má dnes zavřeno. Část zaměstnanců se podle listu Le Parisien přidala ke stávce, pořádané odbory po celé zemi kvůli tomu, že vláda bude dnes projednávat kontroverzní návrh důchodové reformy prezidenta Emmanuela Macrona. V centru Paříže se schází demonstrace, protesty se podle deníku konají také v Toulouse, Marseille či přístavním městě Le Havre.» více

18.ledna 2020

Léta dominance amerického Boeingu 747, přezdívaného Jumbo Jet, vzaly za své 18. ledna 2005. Ten den byl totiž oficiálně v jihofrancouzském Toulouse představen evropský Airbus A380. Od té doby vládne nebesům coby největší dopravní letadlo světa. První aerolinkou, která nový stroj začala používat, se staly Singapore Airlines. Kvůli nezájmu zákazníků ale společnost Airbus v loňském roce oznámila, že A380 v roce 2021 přestane vyrábět.» více

1.prosince 2019

Lezec Adam Ondra si zajistil start na olympijských hrách v Tokiu. V kvalifikačním závodě v Toulouse skončil druhý a patří mezi šest závodníků, kteří ve Francii vybojovali postup na olympiádu. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Olympijskou kvalifikaci má úspěšně za sebou. Nic ale nebylo tak snadné, jak by mohlo vypadat. Adam Ondra v sobotním finále v Toulouse závodil, přestože ho na poslední chvíli skolila nemoc. Zvažoval odstoupení, ale kvůli kontroverzím kolem olympijských kvót se rozhodl zabojovat. Nebyl si totiž úplně jistý, že by mu osmé místo ve finále po vyřešení všech sporů stačilo na účast na Hrách v Tokiu. Postup nakonec potvrdil celkově druhým místem. » více

Aktualně.cz »
Lezec Adam Ondra v sobotním finále olympijské kvalifikace v Toulouse závodil, i když byl nemocný.
  • 5

Lezec Adam Ondra v sobotním finále olympijské kvalifikace v Toulouse závodil, i když byl nemocný. Zvažoval odstoupení, ale kvůli kontroverzím kolem olympijských kvót, které vyvolali Japonci, se rozhodl zabojovat. Nebyl si totiž úplně jistý, že by mu osmé místo ve finále po vyřešení všech sporů stačilo na účast na hrách v Tokiu. Postup nakonec potvrdil celkově druhým místem.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.listopadu 2019

Adam Ondra skončil druhý ve finále olympijské kvalifikace v Toulouse a potvrdil postup na Hry v příštím roce v Tokiu. Znovu vyhrál obtížnost, tentokrát byl třetí v boulderingu a uzavíral pořadí osmičky finalistů v lezení na rychlost. Jeden z nejlepších sportovních lezců na světě Ondra tak potvrdil postup na premiéru svého sportu pod pěti kruhy, který měl vzhledem k účasti dvou japonských závodníků ve finále jistý už po kvalifikaci. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adam Ondra skončil druhý ve finále olympijské kvalifikace v Toulouse a potvrdil postup na hry v příštím roce v Tokiu. Znovu vyhrál obtížnost, tentokrát byl třetí v boulderingu a uzavíral pořadí osmičky finalistů v lezení na rychlost. Jeden z nejlepších sportovních lezců na světě Ondra tak potvrdil postup na premiéru svého sportu pod pěti kruhy, který měl vzhledem k účasti dvou japonských závodníků ve finále jistý už po kvalifikaci. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualně.cz
Adam Ondra skončil druhý v dnešním finále olympijské kvalifikace v Toulouse a potvrdil postup na hry v příštím roce v Tokiu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iROZHLAS.cz

Adam Ondra skončil druhý v sobotním finále olympijské kvalifikace v Toulouse a potvrdil postup na hry v příštím roce v Tokiu. Znovu vyhrál obtížnost, tentokrát byl třetí v boulderingu a uzavíral pořadí osmičky finalistů v lezení na rychlost. Jeden z nejlepších sportovních lezců na světě Ondra tak potvrdil postup na premiéru svého sportu pod pěti kruhy, který měl vzhledem k účasti dvou japonských závodníků ve finále jistý už po kvalifikaci.» více