Turnaj mistryň aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Turnaj mistryň aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Turnaj mistryň v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
12.listopadu 2019

Slovenská tenistka Dominika Cibulková se už po zranění levé nohy na kurty nevrátí. Třicetiletá vítězka Turnaje mistryň z roku 2016 na úterním bratislavském křtu autobiografie s názvem Tenis je můj život uvedla, že její sportovní kariéra skončila. Při oznámení uzavření své úspěšné éry na profesionálním okruhu neskrývala dojetí a v její tváři se objevily slzy.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.listopadu 2019

Barbora Strýcová zakončila tenisový rok jako světová jednička ve čtyřhře. Ceněný primát si zajistila již v sobotu postupem do finále Turnaje mistryň. V čele singlového pořadí zůstala Australanka Ashleigh Bartyová, za šampionkou Masters skončila druhá semifinalistka ze Šen-čenu Karolína Plíšková. Petra Kvitová je sedmá.» více

Aktualně.cz »
Z Turnaje mistryň čišel chladný kalkul. První čínský ročník tenisového svátku přinesl spoustu divných momentů.
3.listopadu 2019

Tenisový Turnaj mistryň v čínském Šenčenu vyhrála světová jednička Australanka Ashleigh Bartyová, soutěž deblistek ovládl maďarsko-francouzský pár Tímea Babošová, Kristina Mladenovićová. To jsou ty nejzásadnější výsledky letošního ročníku, ale pak je tady také celá řada čísel, o kterých se fanoušci ani nemusí dozvědět. Slouží hlavně trenérům, kteří se své svěřence díky nim snaží na zápasy co nejlépe připravovat. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Světová tenisová jednička Ashleigh Bartyová korunovala životní sezonu triumfem na Turnaji mistryň. Třiadvacetiletá hráčka porazila v dnešním finále v čínském Šen-čenu obhájkyni titulu Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:4, 6:3 a stala se první australskou vítězkou Masters po 43 letech.» více

• 5
Třiadvacetiletá hráčka porazila v dnešním finále v čínském Šen-čenu obhájkyni titulu Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:4, 6:3.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tenistka Barbora Strýcová titul ve čtyřhře na Turnaji mistryň nezískala. Česká hráčka spolu s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej prohrály v čínském Šen-čenu ve finále s Maďarkou Tímeou Babosovou a Francouzkou Kristinou Mladenovicovou 1:6 a 3:6.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tenistka Barbora Strýcová si dnes na Turnaji mistryň zahraje o titul ve čtyřhře. Spolu s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej, s níž na závěrečné akci sezony v Šen-čenu postoupila poprvé v kariéře do finále, vyzvou od 9:30 SEČ obhájkyně titulu Maďarku Tímeu Babosovou a Francouzku Kristinu Mladenovicovou (ONLINE ZDE>>>).» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenistka Barbora Strýcová prohrála se Sie Šu-wej ve finále čtyřhry na Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu s Babosovou a Mladenovicovou 1:6 a 3:6.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tenistka Karolína Plíšková pátý titul do své jinak velmi úspěšné sezony nepřidá. V semifinále Turnaje mistryň v Šen-čenu podlehla nejlepší hráčce žebříčku Australance Bartyové 6:4, 2:6 a 3:6 a sama rok poprvé zakončí jako světová dvojka. Teď ji čeká pár dní klidu, ve kterých se bude rozhodovat i o tom, jestli bude i dál spolupracovat se španělskou trenérkou Conchitou Martínezovou. Rozpovídala se o tom v rozhovoru pro Radiožurnál.» více