Vladimír Darida aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Vladimír Darida aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Vladimír Darida v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

19.ledna 2020

Český fotbalový reprezentant Vladimír Darida odehrál 68 minut při porážce Herthy Berlín 0:4 s Bayernem Mnichov. Obhájce titulu se výhrou dostal na druhé místo v tabulce německé ligy, čtyři body za vedoucí Lipsko.» více

• 5
Český fotbalový reprezentant Vladimír Darida odehrál 68 minut při porážce Herthy Berlín 0:4 s Bayernem Mnichov. Obhájce titulu se výhrou dostal na...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.ledna 2020

Český reprezentant Vladimír Darida se musí mít na pozoru. Konkurence v jeho bundesligovém působišti roste. Prvním novým fotbalistou po nedávném příchodu kouče Jürgena Klinsmanna do Herthy Berlín je Argentinec Santiago Ascacíbar. Dvaadvacetiletý záložník již hrál bundesligu za Stuttgart, s kterým po minulé sezoně sestoupil. V berlínském klubu podepsal dlouholetou smlouvu.» více

14.prosince 2019

Záložník Vladimír Darida rozhodl třetím gólem v sezoně německé ligy o výhře Herthy Berlín 1:0 nad Freiburgem. Vítěznou branku vstřelil v 15. kole i útočník Patrik Schick, který se mezi střelce zapsal podruhé v ročníku a podílel se na triumfu Lipska 3:0 v Düsseldorfu.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Berlín Lipsko Patrik Schick Vladimír Darida Düsseldorf
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Záložník Vladimír Darida rozhodl třetím gólem v sezoně německé ligy o výhře Herthy Berlín 1:0 nad Freiburgem. Vítěznou branku vstřelil v 15. kole i útočník Patrik Schick, který se mezi střelce zapsal podruhé v ročníku a podílel se na triumfu Lipska 3:0 v Düsseldorfu. Jiří Pavlenka v brance Brém dostal šest gólů od Bayernu.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Berlín Bundesliga Lipsko Patrik Schick Vladimír Darida Düsseldorf Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Český záložník Vladimír Darida zařídil třetím gólem v této sezoně německé ligy vítězství Herthy Berlín 1:0 nad Freiburgem. Brémy s Jiřím Pavlenkou v brance podlehly Bayernu Mnichov 1:6, hattrickem se blýskl Philippe Coutinho. Obránce Werderu Theodor Gebre Selassie utkání kvůli zranění nedohrál.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Berlín Mnichov Bundesliga Bayern Mnichov Vladimír Darida Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualně.cz
Vladimír Darida zařídil berlínskému týmu výhru 1:0 nad Freiburgem. Brémy s Jiřím Pavlenkou podlehly Bayernu 1:6, Theodor Gebre Selassie se zranil.
Sport Fotbal Německo Vladimír Darida Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dva čeští reprezentanti si připsali vítězné branky v 15. kole bundesligy. O výhře fotbalistů Herthy Berlín rozhodl jedinou trefou utkání záložník Vladimír Darida. Útočník Patrik Schick otevřel skóre duelu s Düsseldorfem už po dvou minutách, a podílel se tak na výhře Lipska v poměru 3:0. Brémy s gólmanem Jiřím Pavlenkou schytali výprask 6:1 od Bayernu Mnichov.» více

Sport Fotbal Německo Reprezentace Berlín Mnichov Bundesliga Lipsko Patrik Schick Bayern Mnichov Vladimír Darida Düsseldorf
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dva čeští reprezentanti si připsali vítězné branky v 15. kole bundesligy. O výhře fotbalistů Herthy Berlín rozhodl jedinou trefou utkání záložník Vladimír Darida. Útočník Patrik Schick otevřel skóre duelu s Düsseldorfem už po dvou minutách, a podílel se tak na výhře Lipska v poměru 3:0» více

Sport Fotbal Německo Reprezentace Berlín Bundesliga Lipsko Patrik Schick Vladimír Darida Düsseldorf
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sport Evropa Fotbal Německo Berlín Mnichov Bayern Mnichov Vladimír Darida Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.prosince 2019

Češi se v 15. bundesligovém kole činili. Třetím gólem v sezoně zařídil Vladimír Darida vítězství Herthy Berlín 1:0 nad Freiburgem a vítěznou branku vstřelil i Patrik Schick, který se podílel na triumfu Lipska v Düsseldorfu (3:0). "Hororové" střetnutí naopak prožily Brémy s Jiřím Pavlenkou v brance, neboť podlehly Bayernu Mnichov 1:6 – hattrickem zazářil Philippe Coutinho. Borussia Dortmund si po skalpu Slavie v Lize mistrů pochutnala na Mohuči a vyhrála 4:0. » více

Sport Fotbal Německo Slavia Liga mistrů Berlín Dortmund Mnichov Bundesliga Lipsko Patrik Schick Bayern Mnichov