Vsetín aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Vsetín aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Vsetín v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 14 hodinami

Hokejisté Českých Budějovic vládnou první lize už o 30 bodů. Motor ve 13. kole nadstavby o pořadí v play off vyhrál ve Vsetíně 3:0 a ještě zvýšil svůj obří náskok. Na druhu pozici se posunul Chomutov díky domácímu vítězství nad Litoměřicemi 3:1 a přestihl jak Valachy, tak Přerov, který podlehl na ledě Slavie 2:4.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 15 hodinami

Žádná meta není nepřekonatelná. To dokazují v první hokejové lize České Budějovice, které stále navyšují svůj náskok na své pronásledovatele. Teď vede Motor o 30 bodů, když ve 13. kole nadstavby o pořadí v play-off vyhrál ve Vsetíně 3:0. Na druhou pozici se posunul Chomutov díky domácímu vítězství nad Litoměřicemi 3:1 a předstihl jak Valachy, tak Přerov, který podlehl na ledě Slavie 2:4. » více

Sport Fotbal Hokej Slavia Ústecký kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Litoměřice a Litoměřicko Vsetín
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 17 hodinami

Hokejisté Motoru České Budějovice vyhráli ve 13. kole nadstavby první Chance ligy ve skupině o pořadí v play off na ledě Vsetína 3:0 a vedou tabulku už o třicet bodů před Chomutovem. Ten vyhrál nad Litoměřicemi 3:1, odehráno má o jeden zápas více než lídr tabulky.» více

Sport Hokej Ústecký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj České Budějovice Litoměřice a Litoměřicko Vsetín Chomutov a Chomutovsko
16.ledna 2020

Už několik měsíců se měla na místě vyhořelého dřevěného kostelíku v Třinci-Gutech dokončovat jeho replika. Dřevostavba už je v podstatě smontovaná, avšak nikoli v Gutech, ale u tesařské firmy v obci Hošťálková na Vsetínsku.» více

15.ledna 2020

Hokejisté suverénně vedoucích Českých Budějovic podlehli ve 12. kole nadstavby první ligy o pořadí v play off doma pražské Slavii 2:3 v prodloužení, přesto zvýšili svůj náskok v čele na 28 bodů. Druhý zůstal Přerov, který v úterní předehrávce vyhrál v Chomutově 2:1 v prodloužení. Možnost posunu před něj nevyužil třetí Vsetín, který podlehl v Ostravě Porubě 0:1 v prodloužení.» více

Česko Sport Praha Fotbal Hokej Moravskoslezský kraj Ostrava Slavia Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj Vysočina
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.ledna 2020

Hokejisté Přerova vyhráli ve 12. kola nadstavby první ligy o pořadí v play-off v Chomutově 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo. Za vedoucími Českými Budějovicemi zaostávají o 28 bodů. Suverénní lídr tabulky prohrál doma se Slavií 2:3 v prodloužení, ze svého obřího náskoku ale ztratil jediný bod. Třetí Vsetín prohrál v Porubě v prodloužení a nevyužil možnost vrátit se na druhou pozici. » více

Sport Fotbal Hokej Slavia Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Vsetín
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté Přerova vyhráli v předehrávce 12. kola nadstavby první ligy o pořadí v play-off v Chomutově 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo. Mají náskok dvou bodů před třetím Vsetínem i čtvrtými Piráty, za vedoucím Motorem České Budějovice zaostávají o 27 bodů. » více

Sport Politika Hokej Olomoucký kraj Zlínský kraj Piráti Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Vsetín
ČT24 »

Vyloučení svého předsedy Lubomíra Vaculína ze strany v pondělí jednohlasně nedoporučila Místní organizace (MO) ČSSD v Zubří na Vsetínsku. Vaculín, který je také starostou Zubří, na konci loňského roku pomohl k nečekanému schválení stavby nové krajské nemocnice, kterou prosazoval hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL). Opoziční sociální demokraté přitom projekt dlouhodobě kritizovali a krajské předsednictvo proto navrhlo zrušení Vaculínova členství ve straně.» více

více: ct24.ceskatelevize.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bezmoc, ale taky bolest, kterou nemá kdo a jak utišit. Takovou situaci zažívají lidé v malých obcích roztroušených na rozlehlých Moravských Kopanicích. Ve Starém Hrozenkově po téměř půlstoletí skončila jediná praktická lékařka Jitka Michalcová (71) a nemá nástupce. Svého následovníka marně hledá i Dušan Cigánik (65) z Velkých Karlovic na Vsetínsku, skutečný předobraz doktora Martina ze stejnojmenného seriálu.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.ledna 2020

Hokejisté Motoru České Budějovice vyhráli v 11. kole nadstavby první ligy o pořadí v play off na ledě dosud druhého Chomutova 6:3 a vládnou druhé nejvyšší soutěži už o 29 bodů. Piráti klesli na čtvrtou pozici. Předstihly je Vsetín díky domácímu vítězství nad Havířovem 4:1 i Přerov po vítězství v Litoměřicích 4:3.» více

Sport Politika Hokej Moravskoslezský kraj Ústecký kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Piráti Jihočeský kraj České Budějovice Přerov Litoměřice a Litoměřicko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zatímco o druhou příčku se týmy přetahují, na čele nic nového. Hokejisté Motoru České Budějovice vyhráli v 11. kole nadstavby první ligy o pořadí v play-off na ledě dosud druhého Chomutova 6:3 a vládnou druhé nejvyšší soutěži už o 29 bodů. Piráti klesli na čtvrtou pozici. Předstihly je Vsetín díky domácímu vítězství nad Havířovem 4:1 i Přerov po vítězství v Litoměřicích 4:3. » více