West Ham United FC aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. West Ham United FC v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Přestupové spekulace ohledně Tomáše Součka nabírají na obrátkách. O fotbalistu pražské Slavie se kromě Monaka zajímá i West Ham United. S informací přišel v pátek server football.london. Podle ostrovních médií chce 17. klub Premier League klíčového hráče úřadujících českých šampionů na hostování s následnou opcí. » více

• 3
  • 4
  • 5
22.ledna 2020

Fotbalisté Leicestru po dvou porážkách v anglické lize naplno zabodovali a po vítězství 4:1 nad West Hamem si upevnili třetí místo v tabulce. Přišli ale o nejlepšího střelce Premier League Jamieho Vardyho, který těsně před poločasovou přestávkou opustil hřiště pravděpodobně se zraněným stehenním svalem. Manchester United doma prohráli ligový zápas po pěti měsících, doma prohráli s Burnley 0:2. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Leicestru po dvou porážkách v anglické lize naplno zabodovali a po vítězství 4:1 nad West Hamem si upevnili třetí místo v tabulce. Přišli ale o nejlepšího střelce Premier League Jamieho Vardyho, který těsně před poločasovou přestávkou opustil hřiště pravděpodobně se zraněným stehenním svalem. Manchester United se musí vyrovnat s další potupou, když Rudí ďáblové prohráli na Old Trafford 0:2 s Burnley. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.ledna 2020

Čtyři góly a drama až do konce, šlágr 24. kola první anglické ligy se nadmíru vydařil. Arsenal v oslabení dvakrát vyrovnal a s Chelsea remizoval 2:2. Neproměněná penalta Manchester City strašit nemusí, v Sheffieldu i tak zvítězil díky gólu Sergia Agüera 1:0. Druhý tým tabulky ztrácí na Liverpool 13 bodů. Třetí je Leicester, který porazil West Ham 4:1. Naopak porážku si připsal Manchester United: Rudí ďáblové podlehli 0:2 Burnley. » více

Sport Fotbal Velká Británie Premier League Manchester Arsenal FC Manchester City Chelsea Manchester United West Ham United FC Sheffield
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.ledna 2020

Fotbalisté Leicesteru prohráli 1:2 se Southamptonem a mohou přijít o druhé místo. Londýnské derby mezi Crystal Palace a Arsenalem skončilo remízou 1:1. Gól Arsenalu vstřelil Pierre-Emerick Aubameyang, který byl později v utkání vyloučen. Nováček Sheffield United porazil West Ham 1:0 a dál stoupá tabulkou. » více

Sport Fotbal Velká Británie Premier League Arsenal FC West Ham United FC Sheffield
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Londýnské derby mezi Crystal Palace a Arsenalem skončilo remízou 1:1. Gól Arsenalu vstřelil Pierre-Emerick Aubameyang, který byl později v utkání vyloučen. Nováček Sheffield United porazil West Ham 1:0 a dál stoupá tabulkou. Zápas rozhodl v 53. minutě Oli McBurnie, který využil špatnou rozehrávku brankáře Davida Martina, který už po čtvrthodině hry vystřídal zraněného Lukasze Fabiaňského. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nováček se čile činí. Sheffield United porazil West Ham 1:0 a posunul se už na páté místo neúplné tabulky o bod před Manchester United. Zápas rozhodl v 53. minutě Oli McBurnie, který využil špatnou rozehrávku brankáře Davida Martina, který už po čtvrthodině hry vystřídal zraněného Lukasze Fabiaňského. » více

Sport Fotbal Velká Británie Premier League Manchester Manchester United West Ham United FC Sheffield
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nováček anglické fotbalové ligy Sheffield United porazil West Ham 1:0 a posunul se na páté místo neúplné tabulky o bod před Manchester United. Zápas rozhodl v 53. minutě Oli McBurnie, který využil špatnou rozehrávku brankáře Davida Martina, který už po čtvrthodině hry vystřídal zraněného Lukasze Fabiaňského. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jeho fotbalová kariera dávno skončila. Bývalý stoper Fiorentiny, West Hamu či Sparty je však stále středem pozornosti. Tomáš Řepka (46) v prvním rozhovoru po propuštění z vězení, který poskytl pořadu televize Prima Top Star, přiznal, že ho pobyt za mřížemi hodně změnil. Dokonce prozradil, že má velké plány spojené s návratem k fotbalu. Jaké?» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.prosince 2019

Fotbalisty West Hamu se znovu pokusí zachránit v Premier League trenér David Moyes, jehož vedení londýnského klubu angažovalo místo odvolaného Manuela Pellegriniho. Šestapadesátiletý skotský kouč podepsal smlouvu na 18 měsíců.» více