Wimbledon aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Wimbledon aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Wimbledon v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 11 hodinami

Teprve patnáctiletá Američanka Cori Gauffová vyřadila na Australian Open loňskou šampionku Naomi Ósakaovou. Japonskou favoritku přehrála mladičká tenistka ve třetím kole 6:3, 6:4 a postupem do osmifinále si vyrovnala grandslamové maximum z loňského Wimbledonu.» více

21.ledna 2020

Ještě před rokem musela Karolína Muchová hrát na grandslamovém turnaji v Melbourne kvalifikaci, teď už je hráčkou nejlepší třicítky a do hlavní soutěže nastoupila přímo jako nasazená tenistka. A také opakovaně zvládá dramatické koncovky, což potvrdila ve Wimbledonu, na US Open a také teď v utkání úvodního kola Australian Open proti Belgičance Kirsten Flipkensové. Přitom pokaždé dokončovala zápas podle jiných pravidel. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.ledna 2020

Blesk opět uhodil do stejného místa. Stejně jako loni ve Wimbledonu, i v úvodním kole Australian Open na sebe narazily nejmladší a nejstarší tenistka turnaje. A znovu triumfovala patnáctiletá Cori „Coco“ Gauffová nad svým idolem, devětatřicetiletou Venus Williamsovou. „Chci být největší z největších,“ rozhlásila nástupkyně sester Williamsových po výhře 7:6, 6:3.» více

Globe24.cz »

Ivana Gottová, Karel Gott a hned za nimi jejich dcera Charlotte byli loni osobnostmi, jejichž vyhledávání na portálu Seznam.cz v minulém roce nejvíce narostlo. Úmrtí Karla Gotta se dostalo v podobě sousloví "Den státního smutku" i na vrchol seznamu skokanů mezi zprávami a kauzami. Sportům kralovalo MS v hokeji před biatlonem a tenisovým turnajem ve Wimbledonu. Vyplývá to z údajů Seznamu na jeho blogu.» více

EuroZpravy.cz »

Česko Sport Společnost Celebrity Hokej Zimní sporty Tenis Karel Gott Biatlon Ivana Gottová Wimbledon
více: eurozpravy.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S drobnými komplikacemi zvládli favorité Ashleigh Bartyová a Novak Djokovič vstup do Australian Open. Tenisová světová jednička a australská naděje na první ženský domácí triumf po 42 letech i sedminásobný vítěz úvodního grandslamu sezony v prvním kole shodně ztratili set. Coco Gauffová vyřadila o 24 let starší krajanku Venus Williamsovou 7:6, 6:3. Patnáctiletá talentovaná Američanka tak navázala na výhru z 1. kola loňského Wimbledonu. » více

16.ledna 2020

Předloni se vdala a od té doby chtěla své nové jméno zapsat do historie. Medaile z velkých akcí i národní rekordy Simoně Kubové (za svobodna Baumrtové) těsně odolávají, svému příjmení ale udělala čest titulem nejlepší plavkyně minulého roku.» více

14.ledna 2020

Někdy se to sejde, tenis řeší dvě dopingové kauzy. Světová jednička ve čtyřhře Kolumbijec Robert Farah neprošel zkouškou loni v říjnu, tedy v závěru sezony, v níž s krajanem Juanem Cabalem vyhráli dva grandslamy: Wimbledon i US Open. Zastavenou činnost za doping má také chilský tenista Nicolás Jarry, jenž se provinil při listopadovém Davisově poháru. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tenisový svět zasáhla nepříjemná zpráva. Světová jednička ve čtyřhře Kolumbijec Robert Farah měl pozitivní dopingový test. Loni vyhrál s krajanem Juanem Cabalem tenisový Wimbledon i US Open. Zastavenou činnost za doping má také chilský tenista Nicolás Jarry, jenž se provinil při listopadovém Davisově poháru.» více

Sport Tenis Jižní Amerika Doping Chile Wimbledon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tenistka Markéta Vondroušová se po půlroční pauze a operaci zápěstí vrátila na okruh WTA vítězně. V prvním utkání od Wimbledonu porazila na turnaji v Adelaide Němku Tatjanu Mariaovou 6:3, 6:0. Barbora Strýcová v úvodním kole generálky na Australian Open prohrála s Američankou Bernardou Peraovou 6:7, 3:6.» více