Záhřeb aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Záhřeb aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Záhřeb v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

14.ledna 2020

Zatímco loni ve slalomu na Mikaelu Shiffrinovou nedokázala vyzrát, v novém roce to jde Petře Vlhové o poznání lépe. Slovenská reprezentantka ovládla v oblíbené disciplíně i druhý závod Světového poháru. Po Záhřebu triumfovala i ve večerním závodě ve Flachau a snížila odstup od americké rivalky v disciplíně na 80 bodů. Shiffrinová skončila třetí, obhájkyni křišťálového glóbu porazila i Švédka Anna Swennová-Larssonová. Česká lyžařka Martina Dubovská nebodovala. » více

EuroZpravy.cz »

Chorvatsko bude za svého půlročního předsednictví usilovat o udržitelný rozvoj Evropské unie, silnější propojení jednotlivých států, větší bezpečnost unijních občanů a výraznější roli EU na mezinárodním poli. Na plenárním zasedání Evropského parlamentu (EP) ve Štrasburku to dnes řekl chorvatský premiér Andrej Plenković. Za největší úkoly, které Záhřeb za předsednictví v Radě EU čekají, označil jednání o dlouhodobém rozpočtu EU na období 2021 až 2027 či plánovaný brexit, do kterého zbývá 17 dní.» více

9.ledna 2020

Přituhuje. Slovenský triumf vyvolal nadšení pod Tatrami, ale i americkou zlobu. Petra Vlhová zkraje roku suverénně vyhrála slalom Světového poháru v Záhřebu a ukončila roční neporazitelnost Američanky Mikaely Shiffrinové, která se z toho nelehce otřepává a uchýlila se ke slovním výpadům. Vadí jí, že je sledována při tréninku lidmi od slovenské lyžařky. » více

5.ledna 2020

Speciální slalom pod osvětlením v Záhřebu vyhrál Clément Noël. Francouz je zároveň novým lídrem disciplíny ve Světovém poháru, kde touto sezonou začala éra po Marcelovi Hirscherovi. Hvězdný Rakušan ukončil na podzim kariéru, a boj o křišťálové glóby v točivých disciplínách je proto zcela otevřený. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Francouzský slalomář Clément Noël vyhrál večerní závod v Záhřebu a je novým lídrem disciplíny. Celkově triumfoval ve Světovém poháru počtvrté. Podrobnosti připravujeme.
Sport Evropa Francie Zimní sporty Světový pohár Chorvatsko Záhřeb
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Francouzský slalomář Clément Noël vyhrál večerní závod v Záhřebu a dostal se do čela hodnocení disciplíny ve Světovém poháru, kde touto sezonou začala éra po Marcelovi Hirscherovi. Hvězdný Rakušan ukončil na podzim kariéru a boj o křišťálové glóby v točivých disciplínách je tak po letech otevřený.» více

4.ledna 2020

Slovenská lyžařka Petra Vlhová suverénně vyhrála slalom Světového poháru v Záhřebu a ukončila roční neporazitelnost Američanky Mikaely Shiffrinové v této disciplíně. Vlhová byla nejrychlejší v obou kolech, obhájkyni malého i velkého křišťálového glóbu a úřadující mistryni světa předčila o 1,31 sekundy. Třetí Rakušanka Katharina Liensbergerová už měla odstup skoro tři a půl sekundy.» více

Aktualně.cz »
Petra Vlhová suverénně vyhrála slalom Světového poháru v Záhřebu a ukončila roční neporazitelnost Američanky Mikaely Shiffrinové v této disciplíně.
  • 5

Americká hvězda Mikaela Shiffrinová našla po roce přemožitelku ve slalomu v rámci Světového poháru. Favorizované soupeřce i ostatním totiž v chorvatském Záhřebu ukázala záda Petra Vlhová. Slovenská reprezentantka předčila druhou Shiffrinovou o 1,31 sekundy, třetí Rakušanka Katharina Liensbergerová už měla odstup skoro tři a půl vteřiny. » více

Sport Reprezentace Zimní sporty Světový pohár Chorvatsko Záhřeb
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slovenka Petra Vlhová suverénně vyhrála slalom SP v Záhřebu a ukončila roční neporazitelnost Mikaely Shiffrinové. Američanku předčila o 1,31 sekundy.
Sport Zimní sporty Chorvatsko Záhřeb
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

První kolo slalomu lyžařek v Záhřebu vyhrála s velkým náskokem Slovenka Petra Vlhová a má šanci ukončit sérii americké suverénky Mikaely Shiffrinové. Obhájkyně malého i velkého křišťálového glóbu a úřadující mistryně světa neprohrála rok slalomový závod, dnes však ztrácí více než sekundu. Druhé kolo začne v 16:15.» více