Zimní sporty aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Zimní sporty aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Zimní sporty v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 10 hodinami

Američan Tommy Ford vybojoval v obřím slalomu v Beaver Creeku první vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Třicetiletý rodák z Oregonu byl před domácím publikem suverénní, mistra světa Henrika Kristoffersena z Norska na druhé příčce porazil o osm desetin sekundy. Třetí skončil už s více než sekundovou ztrátou další Nor Leif Kristian Nestvold-Haugen.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 11 hodinami

Ve čtvrtečním Super G nedojel, v neděli slavil. Američan Tommy Ford poprvé v kariéře vyhrál závod světového poháru. V zamlženém obřím slalomu v americkém Beaver Creeku kraloval o osm desetin sekundy před dvojicí Norů Henrikem Kristoffersnem a Leifem Kristianem Nestvold-Haugem. Třicetiletý rodák z Oregonu dosud nejlépe v seriálu dojel na 4. místě v otvíracím závodu sezony v Söldenu. » více

před 12 hodinami

Ester Ledecké nevyšel superobří slalom Světového poháru v kanadském Lake Louise. Po skvělých výkonech ve sjezdu, v kterém se v pátek radovala z premiérové výhry v lyžařském seriálu a v sobotu byla jen těsně čtvrtá, v neděli uzavřela bodovanou třicítku. Na vítěznou Němku Viktorii Rebensburgovou ztratila 2,54 sekundy.» více

Sport Film a Televize Zimní sporty Světový pohár Seriály Ester Ledecká
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ester Ledecké nevyšel superobří slalom Světového poháru v kanadském Lake Louise. Po skvělých výkonech ve sjezdu, v kterém se v pátek radovala z premiérové výhry v lyžařském seriálu a v sobotu byla jen těsně čtvrtá, dnes uzavřela bodovanou třicítku. Na vítěznou Němku Viktorii Rebensburgovou ztratila 2,54 sekundy.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 13 hodinami

Druhý závod dvojbobů ovládl suverén loňské sezony Francesco Friedrich z Německa, který tak oplatil sobotní porážku od krajana Johannese Lochnera. Na přetěžké dráze v americkém Lake Placid si výhru zajistil bezvadnou druhou jízdou. Česká posádka v novém složení Dominik Dvořák – Dominik Suchý doplatila na nepovedené první kolo a skončila 16. » více

Sport Evropa Německo Zimní sporty
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

První zastávkou světového poháru bobařů a skeletonistů je tradiční Lake Placid. Od 20 hodin středoevropského času se koná odvetná soutěž dvojbobů. V prvním závodě dojel český pilot Dominik Dvořák na 13. místě. První kolo se jim příliš nepodařilo, po rychlém startu přišel nepřesný průjezd trati s mnoha kontakty o hrazení. Skončili 17. Johannes Lechner z Německa si opět vyšlápl na krajana a suveréna posledních let Francesco Mosera, a tak zatím vede. Druhé kolo sledujte od 21:30 na webu ctsport.cz » více

iROZHLAS.cz

České biatlonistky na závěr Světového poháru ve švédském Östersundu úplně nezazářily. S výjimkou Markéty Davidové nejrychlejším nestačily, udělaly celkem 14 střeleckých chyb a nakonec obsadily osmé místo.» více

Sport Zimní sporty Světový pohár Markéta Davidová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ester Ledecká po prvních dvou závodech opanovala celkové hodnocení sjezdařek ve Světovém poháru. Víkendu v kanadském Lake Louise může nasadit korunu ve třetím závodě. Tentokrát se v Albertě jede super-G, tedy disciplína, ze které má Češka senzační olympijské zlato. Start závodu byl o půlhodiny posunut na 19.30, ONLINE přenos sledujte na iSport.cz.» více

Sport Zimní sporty Světový pohár Ester Ledecká
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po pátečním vítězství a sobotním čtvrtém místě ve sjezdech se Ester Ledecká snažila o co nejlepší výsledek v kanadském Lake Louise i v super-G, ale tentokrát měla ke spokojenosti daleko. Na vítěznou Viktorii Rebensburgovou z Německa ztratila 2,54 sekundy a obsadila třicátou příčku. Podrobnosti připravujeme. » více

před 14 hodinami

Další senzaci už nezvládla. Ester Ledecké nevyšel superobří slalom Světového poháru v kanadském Lake Louise. Po skvělých výkonech ve sjezdu, v kterém se v pátek radovala z premiérové výhry v lyžařském seriálu a v sobotu byla jen těsně čtvrtá, dnes uzavřela bodovanou třicítku. Na vítěznou Němku Viktorii Rebensburgovou ztratila 2,54 sekundy. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ester Ledecká se pokusí v dnešním superobřím slalomu Světového poháru v Lake Louise navázat na výborné výsledky z minulých dnů ve sjezdech. Česká lyžařka v pátek v Kanadě poprvé v kariéře vyhrála závod elitního seriálu a sobotu skončila těsně pod stupni vítězů. Závod (vysílá ČT sport) měl začít v 19:00 SEČ, byl ale o hodinu posunut. V podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz.» více

Zahraničí Sport Film a Televize Zimní sporty Světový pohár Seriály Kanada Ester Ledecká
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zaútočí zase na pódium? Ester Ledecká se pokusí v dnešním superobřím slalomu Světového poháru v Lake Louise navázat na výborné výsledky z minulých dnů ve sjezdech. Česká lyžařka v pátek v Kanadě poprvé v kariéře vyhrála závod elitního seriálu a sobotu skončila těsně pod stupni vítězů. Závod (vysílá ČT sport) začne v 19:00 SEČ. V podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz.» více