před 2 hodinami

Světový pohár bobů pokračuje v německém Königssee. Na programu jako první ze sobotního plánu byl závod ženských dvojbobů. První kolo zvládlo nejlépe kanadské duo De Bruineová - Bujnowskiová. Ovšem vývoj na svou stranu překlopila vedoucí posádka seriálu Světového poháru, Kaillie Humphriesová - Sylvia Hoffmannová. Američanky zvítězily o pouhé tři setiny sekundy před Němkami Nolteovými. Přímý přenos 1. kola mužských dvojbobů s posádkou Dominika Dvořáka sledujte od 15:00 exkluzivně na webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 3 hodinami

Mistrovství Evropy v krasobruslení má na programu volné tance párů. Favorizované je opět francouzské duo Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron. Představí se i česká dvojice Filip Taschler se sestrou Natálií. Přímý přenos sledujte exkluzivně na webu ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Duo Anais Bescondová-Emilien Jacquelin potvrdilo, že Francouzi vládnou světovému biatlonu. Vítězný tým se pohyboval stále blízko čela a rozhodl na předposlední střelbě. K historickému výkonu se vybičovali téměř bezchybní Estonci Regina Ojová a Rene Zakhna, již byli druzí. Češi Michal Šlesingr a Jessica Jislová pomalu běželi, stříleli a celkem devětkrát chybovali, a tak skončili sedmnáctí.   » více

Sport Zimní sporty Biatlon Michal Šlesingr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vypadá to, že Bořek Dočkal zdárně vyléčil své vážné zranění achillovky. V sobotu na Strahově si poprvé po pauze zahrál v rámci přípravného klání proti Ústí nad Labem, které Sparta vyhrála 1:0. Odehrál jeden poločas a hru zvládal režírovat podobně jako ve své vrcholné formě. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 4 hodinami

Norka Therese Johaugová nemá v posledních sezonách v distančních závodech konkurentku. Skiatlon v Obertsdorfu na standardních dvakrát 7,5 kilometru vyhrála svým obvyklým stylem, kdy začala diktovat tempo od začátku závodu a vytvořila si drobnější náskok, který kontrolovala. Sprint ve skupince o druhé místo vyhrála její reprezentační kolegyně Ingvild Flugstadová Östbergová, před Rakušankou Therese Stadloberovou, pro niž je pódium životní výsledek. Kateřina Razýmová se díky výtečnému výkonu v bruslení posunula na 19. místo. » více

Sport Zimní sporty Kateřina Razýmová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Česká golfistka roku Klára Spilková zaznamenala v druhém dni turnaje v Boca Raton na Floridě výrazný posun. Povedlo se jí hřiště obejít s výsledkem čtyři rány pod par, což ji vyneslo na průběžné dělené 13. místo. Dosud nejlepší výsledek na turnaji nejvyšší série zaznamenala při své loňské premiéře na Havaji, kde byla 32. » více