Wexta.cz - profilový obrázek firmy v Praze

Wexta.cz

Jednořadá 1051/53, Bubeneč, , Praha 6 160 00 maps

+420608116996

Dům a zahrada, Obchody a sklady, Production,

Regály a regálové systémy

 

Nabízíme regály a regálové systémy pro kompletní vybavení obchodů, prodejen, trafik, pneuservisů, archivů, skladů a jiné prostory.

 

Prodejní regály SU5 a veškerý sortiment pro vybavení prodejen a obchodů s možností barevné úpravy dle Vašeho přání. Moderní stavebnicový regálový systém dodá Vašemu obchodu přehlednost, komfort a příjemný vzhled pro Vás a Vaše zákazníky. Regálový systém SU5 svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi moderní vybavení obchodu. Prodejní regály jsou charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné regálové sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.

 

Sektorové prodejní pulty jsou důležitým prvkem každého obchodu. Pulty lze kombinovat, doplňovat a přizpůsobit individuálně dle požadavku. Sektorové prodejní pulty SU5 jsou zhotoveny z moderních materiálů. Základem prodejních pultů je kostra z ocelových profilů (v barevném odstínu dle výběru RAL). Pulty jsou dodávány vcelku po jednotlivých kusech daného typu.

 

Prosklené vitríny vychází konstrukčně z pultového systému tvořeného kostrou z ocelových profilů pospojovaných plastovými rohovníky. Je celoprosklená s jedním dveřním křídlem po celé výšce vitríny. Standardně je osazena dvěma úložnými plochami (sklo). Dle přání, prosklenou vitrínu lze doplnit třetí úložnou plochou. Prosklená vitrína je sestavena ze soklu prosklené vitríny a prosklené skříně, které jako celek tvoří velmi zajímavý a nápaditý doplněk každé větší volné či pultové prodejní zóny. Kostra z ocelových profilů (v barevném odstínu dle výběru RAL).

 

Kovové policové regály typu SUPER 1-2-3 jsou ideálním řešením ke skladování volně loženého zboží a materiálu s ruční obsluhou a přímým přístupem obsluhujícího personálu, pro ukládání nepaletovaného zboží volně, v krabicích, v plastových nebo kovových přepravkách. Policové kovové regály disponují širokou škálou doplňků, které nabízí regálový systém SUPER, lze je uzpůsobovat individuálním požadavkům dle vaší osobní potřeby. Díky svým vlastnostem  policové kovové regály, archivní regály a regály na pneumatiky najdou své využití ve skladech, archivech, pneuservisech, dílnách i garážích. Jsou vhodné pro domácí i průmyslové použití. Víceúčelový bezšroubový regálový systém s jednoduchou montáží a možností snadné přestavby Vám zajistí vynikající nosnost, vysokou stabilitu, pevnost a trvanlivost.

 

Archivační otočný regál je velmi oblíbený systém na pořadače, který Vám ušetří prostor při archivaci Vašich písemností. Díky otočnému mechanismu lze uspořádat až 144 pořadačů a to vše na 1 m².

Konstrukce otočného regálu je samonosná, velmi stabilní a je lehce ovladatelná. Patro tvoří kruhová laminová deska o průměru 810 mm z laminované dřevotřísky s ABS hranou, zabraňující samovolnému vysunutí pořadače mimo obvod regálu. Standardní barevné provedení je v šedé a dekor buk. Kapacita jednoho patra je 24 pořadačů.

Otevírací hodniny

pondělí8:00 - 18:00
úterý8:00 - 18:00
středa8:00 - 18:00
čtvrtek8:00 - 18:00
pátek8:00 - 18:00
sobotaZavřeno
neděleZavřeno

Štítky pro služby a aktivity:

Vzpomínky zůstanou - love story - Malá scéna Studio DVA divadlo

1. Února

Malá scéna Studio DVA divadlo, Na Perštýně 359/6, Praha 1 - Staré Město

od 499,- Kč

muzikál MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU v Divadle Broadway

31. Ledna

Divadlo Broadway, Na Příkopě 988/31, Praha 1 - Staré Město

od 199,- Kč

Mandrage - Dlouhej únor - Forum Karlín 2020

1. Února

Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8-Karlín

475,- Kč

DJ Palms Trax - ROXY 2020

1. Února

ROXY, Dlouhá 33, Praha 1, Staré Město

370,- Kč

Čarodějka - Wicked - muzikál v Goja Music Hall

31. Ledna

Goja Music Hall, Výstaviště Praha Holešovice, Praha 7, Bubeneč

od 299,- Kč

Škola žen - komedie Divadlo na Vinohradech

1. Února

Divadlo na Vinohradech, Náměstí Míru 1450/7, Praha 2 Vinohrady

od 190,- Kč