dekorace plakátu
O2 arena zve na Koncerty v Praze / Show a vystoupení v Praze

Český Mejdan s Impulsem 2020 v o2 areně

O2 arena Praha, Českomoravská 2345/17, Praha 9 Libeň 190 00 mapa

od 490,- Kč

www.o2arena.cz/...

Recenze pro tuto událost

  • 5.0/5 Hvězdiček
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlož recenzi
Hodnocení události: 5,0 out of 5

Český Mejdan s Impulsem 2020 v o2 areně

Velká pětka hvězd pátého ročníku je venku!

Ve znamení čísla 5 se v říjnu odehraje výjimečný koncert plný největších domácích hitů Český mejdan s Impulsem 2020. Už pátým rokem rozezní pražskou O2 arenu. Bude trvat neuvěřitelných 5 hodin a teď známe celou první pětici interpretů, kteří na pódiu naší největší haly v sobotu 17. října 2020 vystoupí. Pětka v numerologii je zábavná a má ráda společnost. Navíc jí záleží na tom, aby se ostatní v její společnosti cítili dobře. Tedy číslo pro mejdan jako stvořené.

Více k pořádané akci Český mejdan s Impulsem 2020

S radostí můžeme oznámit, že v mejdanové sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká kapela Mirai a svoje písničky naživo tu zahrají i výborní kluci ze skupiny Jelen. Připomínáme také, že letošním headlinerem je Paľo Habera a Team, kteří budou mít stejně jako legendy českého bigbítu Olympic na Českém mejdanu s Impulsem premiéru. Přidá se také hitmaker Xindl X, který má v zásobě pořádnou dávku rádiovek. První velká pětka jmen je venku, ale rozhodně to stále není všechno.

„ Zahrát si v outůčku je pro nás ještě pořád čest a velká věc. Nepoštěstí se to každý měsíc ani rok. Je to párkrát za život. Takže se moc těšíme,“ vzkazuje Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai, která i se svým druhým albem Arigató čerstvě posbírala nominace na Ceny Anděl v kategorii Skupina roku a Album roku.

„Chceme, aby naše vystoupení byl mejdan na pódiu i pod ním a fanoušci se s námi bavili,“ přibližuje za kapelu Jelen Jindra Polák, proč na českém mejdanu s Impulsem tak rádi hrají a vrací se na pódium do O2 areny už potřetí.

Služebně nejstarším hostem bude kapela Olympic, která je jen o necelý rok mladší, než legendární Rolling Stones. Chybět nebude ani hitmaker Xindl X, který po nedávné zkušenosti ve Stardance dost možná v říjnu na mejdanu i zatančí, přestože o sobě v novém hitu tvrdí, že je spíš Dřevo a jede na lehčí převod.

Velkou pětku jmen prozatím uzavírá Paľo Habera, kterému patří neobvyklé prvenství. V roce 1991 byl nejprodávanějším domácím zpěvákem a v roce 1992 po rozdělení státu nejprodávanějším zpěvákem zahraničním. Spolu se skupinou Team bude headlinerem Českého mejdanu. Jeho návštěvníky tak v živém provedení čeká například Reklama na ticho, Lietam v tom tiež, Severanka nebo zatím poslední Haberův hit Chcem to zažiť eště raz.

Obsazení jubilejního 5. ročníku Českého mejdanu s Impulsem 2020 bude opět hvězdné a brzy přibudou další jména, která se postarají o to, aby to byl i popáté pořádný mejdan. Kromě toho připravují producenti zcela novou stage světové úrovně, která umožní fanouškům české a slovenské muziky být svým hvězdám ještě blíž.

Vstupenky na Český mejdan s Impulsem v O2 areně

Cena základní vstupenky na Český mejdan s Impulsem jsou od 490,- Kč

Vstupenky na Český mejdan s Impulsem zakoupíte v síti Ticket Portal  • Aktuálně
  • Události
  • Firmy
  • Nabídky

Kam teď? ... další akce

Program O2 arena - všechny akce


Eric Clapton koncert v O2 aréně 2020

29. Května

O2 arena Praha, Českomoravská 2345/17, Praha 9 Libeň

od 2.990,- Kč

Škola žen - komedie Divadlo na Vinohradech

29. Května

Divadlo na Vinohradech, Náměstí Míru 1450/7, Praha 2 Vinohrady

od 190,- Kč

komedie Testosteron v Divadle na Fidlovačce

29. Května

Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625/4, Praha 4 - Nusle

od 200,- Kč

muzikál KRYSAŘ v Divadle Kalich

29. Května

Divadlo Kalich, Jungmannova 9, Praha 1

199 až 849 Kč

Čarodějka - Wicked - muzikál v Goja Music Hall

29. Května

Goja Music Hall, Výstaviště Praha Holešovice, Praha 7, Bubeneč

od 299,- Kč

Bond / Medea - nekorektní revue - Studio DVA divadlo

28. Května

Studio DVA divadlo, Václavské nám. 802/56, Praha 1 - Nové Město

od 150,- Kč