dekorace plakátu
O2 arena zve na Koncerty v Praze

Hana Zagorová & Štefan Margita - Konečně Společně

O2 arena Praha, Českomoravská 2345/17, Praha 9 Libeň 190 00 mapa

od 990,- Kč

www.o2arena.cz/...

Recenze pro tuto událost

  • 5.0/5 Hvězdiček
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlož recenzi
Hodnocení události: 5,0 out of 5

Hana Zagorová & Štefan Margita - Konečně Společně

Hana Zagorová & Štefan Margita - poprvé na čtyřech společných, a tím pádem zcela mimořádných koncertech.

Hana Zagorová & Štefan Margita - Konečně Společně

Seznámili se před rovnými třiceti lety, a byť se vzali až v roce 1992, těch devětadvacet let jsou stále spolu. A děkují osudu za to, že jejich cesty svedl dohromady! Řeč je pochopitelně o jednom z nejstabilnějších párů tuzemského showbusinessu - Hance Zagorové a Štefanu Margitovi. Jejich láskyplný vztah je plný úcty a tolerance a nedoprovází ho žádné senzace a skandály. Zcela výjimečný a ojedinělý jev v dnešní hektické době, která věří snad na všechno. Jen ne na skutečnou a opravdovou lásku.

Hana Zagorová

Česká zpěvačka, herečka, textařka a scénáristka HANA ZAGOROVÁ je díky bezmála jedenácti milionům prodaných desek nejprodávanější českou zpěvačkou všech dob. Je majitelkou 19 Platinových a Zlatých desek za úspěšné prodeje zvukových nosičů se svými písněmi. Stala se devítinásobnou Zlatou slavicí. Své posluchače má doslova v každé generaci. Nazpívala bezmála osm set písní, k sedmasedmdesáti z nich si sama napsala text a v roce 2006 vydala knihu svých básní a písňových textů Milostně. Jako scénáristka má na svém kontě osm dílů televizního recitálu Dluhy Hany Zagorové a devětatřicetidílný noční televizní live pořad Když nemůžu spát, který v letech 1993 – 1998 i sama moderovala a zvala si do něj nejen herce a kolegy zpěváky, ale především odborníky ze světa zdravotnictví a lékařství. Absolventka brněnské JAMU zazářila v televizní inscenaci dramatu Vladislava Vančury Josefína a v dnes už kultovní filmové hudební komedii Trhák, byla hvězdou muzikálů Jack Rozparovač a Mona Lisa. Už v době jejích ostravských začátků jeden z jejích objevitelů, František Trnka, v souvislosti s ní zavedl termín beatový šanson. A hudební publicista Jiří Černý ji už v polovině 70. let ne náhodou nazval skutečnou kněžnou zpívaného českého slova. Kolegové a přátelé a pochopitelně její publikum mají Hanku rádi jako zpěvačku i jako člověka. Laskavého, moudrého, charakterního, ochotného vždy pomoci a potěšit, nesmírně empatického. Čím to je? Určitě v upřímnosti Hany Zagorové. Že v tom, co dělá, nikdy nebyl žádný kalkul, žádná rafináda. Publikum zpěvačku právě za tuto upřímnost miluje a bezezbytku jí věří.

Štefan Margita

Rodák z Košic ŠTEFAN MARGITA je slovenský tenorista světového renomé žijící od roku 1986 v Praze. Podařilo se mu to, co jen málokterému tenoristovi ze střední Evropy. Mnohokrát s velkým úspěchem vystoupil v newyorské Metropolitní opeře, v milánské La Scale a v londýnské Královské opeře v Covent Garden a je nejen díky svému vpravdě andělskému hlasu pravidelným a vítaným hostem těch nejprestižnějších operních domů na světě (např. v Chicagu, Paříži, Madridu, San Franciscu…). Doma i ve světě ho proslavily především role v operách Petra Iljiče Čajkovského, Modesta Petroviče Musorgského, Leoše Janáčka, Albana Berga, Benjamina Brittena a Richarda Wagnera. V současnosti je považován za jednoho z nejlepších představitelů role Poloboha Ohně Logeho ve Wagnerově opeře Zlato Rýna na světě. V tuzemsku vydal už tři nadžánrová alba, za jejichž mimořádně úspěšný prodej obdržel Platinovou a Zlatou desku firmy Supraphon.

Vstupenky na koncert Hany Zagorové & Štefana Margity v O2 areně

Cena základní vstupenky na koncert Hany Zagorové & Štefana Margity jsou od 990,- Kč

Vstupenky na koncert Hany Zagorové & Štefana Margity zakoupíte v síti Ticket Portal  • Aktuálně
  • Události
  • Firmy
  • Nabídky

Kam teď? ... další akce

Program O2 arena - všechny akce


Rybářský příměstský tábor

10. Srpna14. Srpna

Praha 1, Tyršův dům, Praha 1

4900

Líbánky na Jadranu - komedie - Studio DVA divadlo

6. Srpna

Studio DVA divadlo, Václavské nám. 802/56, Praha 1 - Nové Město

od 250,- Kč

Taneční bootcamp

15. Srpna16. Srpna

Sector, Tusarova 31, Praha 7, Holešovice

649

Kurz výkladu cikánských karet

15. Srpna15. Srpna

Akademie Křídla Andělská, Vinohradská 112/1899, Praha 2

1800,-

Léčivý ženský kruh - jsem režisérem svého života

16. Srpna16. Srpna

Akademie Křídla Andělská, Vinohradská 112/1899, Praha 2

1200,-

Příměstský tábor - BIKE CAMP

17. Srpna21. Srpna

praha 7, Výstaviště, Praha

3500