Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o. - fotografie
vloženo: 26.srpna
759x


Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o.

Praktičnost užívání a zároveň příjemný unikátní vzhled, to jsou vlastnosti, které staví vinylové podlahy mezi nejoblíbenější podlahové krytiny na dnešním trhu. V této oblíbenosti pak hraje roli i pestrá škála různých dostupných barev a vzorů, ze kterých by si měl být schopen vybrat prakticky každý. Setkat se můžeme v zásadě s čímkoliv, ať již se jedná o vzor exotické dřeviny, nebo například o kovové vzory.

Nepřeberné množství barev a vzorů v nabídce společnosti Plancher s.r.o.

Při výběru vinylové podlahy doporučujeme poradit se s ověřeným a zkušeným prodejcem. Mezi tyto kvalifikované a ověřené prodejce vinylových podlah v České republice patří i společnost Plancher s.r.o., jejíž nabídka zahrnuje produkty těch nejprestižnějších a nejkvalitnějších značek. Do této kategorie spadá například značka Gerflor, Conceptline, Expona Domestic, Fatra, Wineo či například Moduleo. Nabídka společnosti Plancher s.r.o. zahrnuje přes 200 různých vzorů. Například u produktů výrobce Gerflor se můžete těšit jak na podlahy imitující dřeviny, tak i méně tradiční vzory jako je například mramor. 

Společnost Plancher s.r.o. jakožto specialista na podlahy a dveře

Z tohoto článku je již zřejmé, že v nabídce společnosti Plancher s.r.o. najdeme vinylové podlahy. Nabídku tohoto zkušeného prodejce si však může prohlédnout každý, kdo shání prakticky jakýkoliv jiný typ podlahové krytiny (od PVC a plovoucích podlah, přes podlahy dřevěné či laminátové, až po podlahy masivní). Vedle specializace na podlahy se však společnost Plancher s.r.o. specializuje i na prodej a montáž dveří, a to jak interiérových, tak i venkovních.

„Stačí nás kontaktovat a vyřešíme pro Vás jakýkoliv problém týkající se podlah či dveří.“

A kde nás najdete?

Navštivte podnikovou vzorkovnu a prohlédněte si nabízené podlahy i dveře. Vzorkovnu najdete na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9. Návštěva je možná pouze po domluvě! „Pro více informací nás kontaktujte!“

Vzorky veškerých nabízených materiálů má společnost Plancher také v mobilní podobě, aby si každý klient mohl vybrat vhodný materiál bez nutnosti navštěvovat vzorkové prodejny.

Autor: Ing. Ladislav Kelbich

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?