Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o. - fotografie
vloženo: 26.srpna
772x


Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o.

Praktičnost užívání a zároveň příjemný unikátní vzhled, to jsou vlastnosti, které staví vinylové podlahy mezi nejoblíbenější podlahové krytiny na dnešním trhu. V této oblíbenosti pak hraje roli i pestrá škála různých dostupných barev a vzorů, ze kterých by si měl být schopen vybrat prakticky každý. Setkat se můžeme v zásadě s čímkoliv, ať již se jedná o vzor exotické dřeviny, nebo například o kovové vzory.

Nepřeberné množství barev a vzorů v nabídce společnosti Plancher s.r.o.

Při výběru vinylové podlahy doporučujeme poradit se s ověřeným a zkušeným prodejcem. Mezi tyto kvalifikované a ověřené prodejce vinylových podlah v České republice patří i společnost Plancher s.r.o., jejíž nabídka zahrnuje produkty těch nejprestižnějších a nejkvalitnějších značek. Do této kategorie spadá například značka Gerflor, Conceptline, Expona Domestic, Fatra, Wineo či například Moduleo. Nabídka společnosti Plancher s.r.o. zahrnuje přes 200 různých vzorů. Například u produktů výrobce Gerflor se můžete těšit jak na podlahy imitující dřeviny, tak i méně tradiční vzory jako je například mramor. 

Společnost Plancher s.r.o. jakožto specialista na podlahy a dveře

Z tohoto článku je již zřejmé, že v nabídce společnosti Plancher s.r.o. najdeme vinylové podlahy. Nabídku tohoto zkušeného prodejce si však může prohlédnout každý, kdo shání prakticky jakýkoliv jiný typ podlahové krytiny (od PVC a plovoucích podlah, přes podlahy dřevěné či laminátové, až po podlahy masivní). Vedle specializace na podlahy se však společnost Plancher s.r.o. specializuje i na prodej a montáž dveří, a to jak interiérových, tak i venkovních.

„Stačí nás kontaktovat a vyřešíme pro Vás jakýkoliv problém týkající se podlah či dveří.“

A kde nás najdete?

Navštivte podnikovou vzorkovnu a prohlédněte si nabízené podlahy i dveře. Vzorkovnu najdete na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9. Návštěva je možná pouze po domluvě! „Pro více informací nás kontaktujte!“

Vzorky veškerých nabízených materiálů má společnost Plancher také v mobilní podobě, aby si každý klient mohl vybrat vhodný materiál bez nutnosti navštěvovat vzorkové prodejny.

Autor: Ing. Ladislav Kelbich

Přidej Zdarma Článek Další články sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?