26. května, 2019 - svátek má Filip

Koláče - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Koláče Praha - firmy

Pekařství Pana Koláčka - Koláče

Pekařství Pana Koláčka

Pečeme koláče podle domácích receptů bez chemických přísad. Přijímáme jednorázové a stálé objednávky. Nabízíme buchty, koláče, kynuté šátky, šátky z listového těsta, smažené donuty, plněné pirohy, šišky, jablkový závin, dále také pizzy, plněné bagety, párky v rohlíku.

Praha Prosekgroše:439

Cukrárna U elišky - Koláče

Cukrárna U elišky

Cukrárna U Elišky nabízí široký sortiment dortů a zákusků, které připravuje ve vlastní výrobně. Vybrané dorty či zákusky upeče, ozdobí a zabalí. Dále nabízí jablečné záviny, tvarohové, ovocné či tradiční moravské koláče, chlebíčky, nápoje, kávu a dárkové koše.

Praha Vršovicegroše:413

Restaurace IKEA, Praha 9, Černý Most - Koláče

Restaurace IKEA, Praha 9, Černý Most

Restaurace IKEA, Praha 9, Černý Most - provozujeme restauraci, kde podáváme snídaně, svačiny, obědy, teplá jídla, sendviče a studené pokrmy. Nabízíme organické potraviny, koláče, dortíky, zákusky, zmrzliny a dětská jídla. Naleznete u nás vína, šumivé sekty, alkoholické nápoje, kávy, čokolády, džemy a mražené lososy.

Praha Černý Mostgroše:411

Cukrárna Marcipánka - Koláče

Cukrárna Marcipánka

Cukrárna Marcipánka - vlastní výroba atypických, svatebních, dětských, narozeninových, firemních aj. dortů. Nabízíme i minidezerty, zákusky, svatební koláče a výslužky. Objednaný dort si můžete nechat doručit na místo oslavy se zárukou na dort. Veškeré dorty jsou vyráběny a modelovány bez forem, každý je originál. Pro

groše:380

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Koláče

Cukrárna, Kavárna Šlágr

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Vyrábíme dorty na objednávku. Nabízíme luxusní, bezlepkové, svatební, luxusní svatební dorty také narozeninové a domácí, dále koláče a zákusky.

Praha Vinohradygroše:355

Pekařství Vondřichovi - Koláče

Pekařství Vondřichovi

Nabízíme dorty, svatební koláčky, banketkové pečivo či minizákusky. Najdete u nás i chléb, bagety, bulky, briošky, bábovky, řezy, koblihy, koláče, šátečky, rohlíky a šneky.

Praha Karlíngroše:324

PENAM a.s. - Maková bába - Koláče

PENAM a.s. - Maková bába

Prodej pekařských a cukrářských výrobků. Nabídka chlebíčků, baget, mléčných výrobků a nápojů. Dodáváme rohlíky, chleby, bulky, dalamánky a cereálky. Prodáváme perníky, bábovky, záviny, buchtičky, překládané koláče, špičky a vánočky.

Praha Modřanygroše:322

Cukrárna Sladká Monika - Koláče

Cukrárna Sladká Monika

Nabízíme zakázkovou výrobu dortů, svatebních koláčů, zákusků, chlebíčků a jednohubek. Vyrábíme minidezerty, domácí jablečné záviny, obložené mísy a pečeme vánoční cukroví.

Praha Žižkovgroše:295

SWEET DELIGHT, a.s. - Koláče

SWEET DELIGHT, a.s.

Zajišťujeme on-line objednávky dortů, midi a mini dezertů, koláčů, zákusků a dalších. Nabízíme cateringové služby a maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Praha Jinonicegroše:290

Cukrárna Dolce Antonio - Koláče

Cukrárna Dolce Antonio

Nabízíme dortové řezy, zákusky, dorty. Vyrábíme dorty na zakázku. Veškerý sortiment je z naší domácí výroby. Zajišťujeme občerstvení pro firmy i jednotlivce.

Praha Nové Městogroše:287

Cukrárna Astra - Koláče

Cukrárna Astra

Vyrábíme svatební dorty. Najdete u nás také pařížský, kubánský, ovocný a čokoládový dort či sachr. Zajišťujeme oslavy narozenin, promoce, atd.

Praha Staré Městogroše:275

Sweets´n´sins - Koláče

Sweets´n´sins

Naservírujeme vám hříšně dobré cupcakes na párty, oslavy, večírky, ale i jen pár kousků k zakousnutí po o. Náš cake není žádný fake.

Praha Smíchovgroše:267

Pekařství Moravec, s.r.o. - Koláče

Pekařství Moravec, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme sladké i slané pečivo. Sortiment zahrnuje cereální, listové i běžné pečivo, koláče, koblihy a DIA kousky.

Praha Horní Počernicegroše:261

Smetanová cukrárna, a.s. - Koláče

Smetanová cukrárna, a.s.

Cukrářské a pekařské výrobky z dílny Smetanová cukrárna se vyznačují vysokým podílem ruční práce a jsou založeny na tradičních recepturách a kvalitních surovinách. V prodejní síti jsou cukrářské produkty distribuovány pod značkou „Smetanová cukrárna“ a cukrárna „de Paris“.

Praha Dolní Měcholupygroše:261

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Koláče

Cukrárna, Kavárna Šlágr

Naše kavárna - cukrárna - patisserie na Praze 10 Vám nabízí milé a útulné prostředí, zařízené ve stylu let první třetiny dvacátého století, a především zde upečené domácí zákusky, dorty na objednávku, svatební dorty, bezlepkové dorty, luxusní dorty ale i koláče, mnohdy podle receptů z kuchařek našich babiček.

Praha Vinohradygroše:256

Café Mozart - Koláče

Café Mozart

Naší specialitou jsou exkluzivní svatební dorty, dezerty, cukrářské delikatesy, zákusky a moučníky vlastní výroby.

Praha Staré Městogroše:253

Lavtor Group, s.r.o. - Koláče

Lavtor Group, s.r.o.

Nabízíme medovku v čokoládě či se švestkami, kakaový dort, rolády a zebry. Najdete u nás i pečené čaje s příchutí jahody s kardamonem, lesní směs se skořicí, malina s koriandrem, borůvka se skořicí i aloe vera s kiwi a medem.

Praha Černý Mostgroše:250

Cukrárna Orchidea - Koláče

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:249

Ing. Pavel Fischer - Koláče

Ing. Pavel Fischer

Nabízíme pečivo mnoha druhů, koláče, domácí bábovku, koblížky, croassanty, masové, slané a sladké fornetti, bagety i mléčné výrobky. Zajistíme svatební dorty, zákusky, mini dezerty, koláčky, dárkové koše a chlebíčky.

Praha Radotíngroše:248

Golden Pacific Café - Koláče

Golden Pacific Café

Naší specialitou jsou "Sněz kolik můžeš" sladké a slané jízdenky, vše rozváží až ke stolu vláček. Pořádáme též narozeninové oslavy pro děti.

Praha Jinonicegroše:243

Koláče Praha ... zařazeno 47 firem

123Další