20. dubna, 2019 - svátek má Marcela

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 - firma v Praze

Mateřská škola pro 165 dětí. Pro hry i vzdělávání dětí jsou třídy vybaveny řadou hraček, her, didaktických, výtvarných i pracovních pomůcek. Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Pořádáme výlety do přírody i za kulturou.

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18  - logo
telefon: +420 286 922 252

Mateřská škola pro 165 dětí. Pro hry i vzdělávání dětí jsou třídy vybaveny řadou hraček, her, didaktických, výtvarných i pracovních pomůcek. Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Pořádáme výlety do přírody i za kulturou.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 <<

Adresa:Rychnovská 350 , 19900 Praha, Letňany
 19900, Praha Letňany

Telefon:+420286922252
Mobil:+420 774 445 990

WWW:http://www.zsfajtla.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 není nastaveno žádné dopravní spojení.

 

Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Městská část Praha 18. Nachází se ve 3 budovách v ulici Rychnovská, Třinecká a Beranových v klidné části Letňan. 

Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Tomu je přizpůsobena i hodinové dotace v rámci školního vzdělávacího programu školy. Při výchově a vzdělávání žáků škola dbá na využívání různých metod a forem výuky a spojení teoretické výuky s praxí. Součástí výuky jsou proto i vícedenní projekty, besedy se zajímavými hosty, exkurze, návštěvy výchovných koncertů či dalších zajímavých akcí. Škola pořádá četné mimoškolní aktivity – kurzy v přírodě, lyžařský výcvikový kurz, adaptační soustředění, apod. Spolupracujeme též se zahraničními partnerskými školami formou výměnných pobytů žáků. Na I. stupni ZŠ absolvují žáci v rámci tělesné výchovy i výuku plavání. 

Součástí školy je školní družina. Žáci mají možnost navštěvovat pestrou škálu zajímavých kroužků. Každoročně pořádáme koncerty, na kterých se setkávají rodiče i absolventi školy. Součástí základní školy je i přípravná třída.

Škola spolupracuje s Městskou částí Praha 18 (http://www.letnany.cz/), se SRPŠ Rychnovská (http://www.srps-rychnovska.cz/) a dalšími organizacemi. Školní jídelna je součástí samostatné organizace Zařízení školního stravování v Letňanech (http://www.jidelny-letnany.cz/).

Hodnocení - ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18

325

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 nasbíralo od Vás již 325 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 , prezentace je zařazena v katalogu:

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: