ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mateřská škola pro 165 dětí. Pro hry i vzdělávání dětí jsou třídy vybaveny řadou hraček, her, didaktických, výtvarných i pracovních pomůcek. Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Pořádáme výlety do přírody i za kulturou.

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18  - logo
telefon: +420 286 922 252

Mateřská škola pro 165 dětí. Pro hry i vzdělávání dětí jsou třídy vybaveny řadou hraček, her, didaktických, výtvarných i pracovních pomůcek. Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Pořádáme výlety do přírody i za kulturou.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 <<

Adresa:Rychnovská 350 , 19900 Praha, Letňany
 19900, Praha Letňany

Telefon:+420286922252
Mobil:+420 774 445 990

WWW:http://www.zsfajtla.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 není nastaveno žádné dopravní spojení.

 

Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Městská část Praha 18. Nachází se ve 3 budovách v ulici Rychnovská, Třinecká a Beranových v klidné části Letňan. 

Škola se zaměřuje na hudební a výtvarnou výchovu. Tomu je přizpůsobena i hodinové dotace v rámci školního vzdělávacího programu školy. Při výchově a vzdělávání žáků škola dbá na využívání různých metod a forem výuky a spojení teoretické výuky s praxí. Součástí výuky jsou proto i vícedenní projekty, besedy se zajímavými hosty, exkurze, návštěvy výchovných koncertů či dalších zajímavých akcí. Škola pořádá četné mimoškolní aktivity – kurzy v přírodě, lyžařský výcvikový kurz, adaptační soustředění, apod. Spolupracujeme též se zahraničními partnerskými školami formou výměnných pobytů žáků. Na I. stupni ZŠ absolvují žáci v rámci tělesné výchovy i výuku plavání. 

Součástí školy je školní družina. Žáci mají možnost navštěvovat pestrou škálu zajímavých kroužků. Každoročně pořádáme koncerty, na kterých se setkávají rodiče i absolventi školy. Součástí základní školy je i přípravná třída.

Škola spolupracuje s Městskou částí Praha 18 (http://www.letnany.cz/), se SRPŠ Rychnovská (http://www.srps-rychnovska.cz/) a dalšími organizacemi. Školní jídelna je součástí samostatné organizace Zařízení školního stravování v Letňanech (http://www.jidelny-letnany.cz/).

Hodnocení - ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18

211

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 nasbíralo od Vás již 211 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 , prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18 na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?