Tato firma nemá nastavený žádné štítky pro služby, aktivity nebo produkty.

iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »
před 4 hodinami

Fotbalisté Španělska se stali šestým účastníkem mistrovství Evropy 2020. V osmém utkání skupiny F ve Švédsku vybojovali potřebnou remízu 1:1 až gólem Rodriga z druhé minuty nastavení.» více

před 5 hodinami

Druhý říjnový víkend byl pro fanoušky atletiky něčím výjimečným. Keňan Eliud Kipchoge pokořil bájnou dvouhodinovou hranici na maratonské distanci a ve stejné disciplíně překonala jeho krajanka Brigid Kosgeiová světový rekord. Tyto milníky však zastínily tak trochu přehlížený skandál – konec kouče Alberta Salazara a jeho skupiny s názvem Nike Oregon Project, která měla za úkol v laboratorních podmínkách „vyšlechtit“ světové maratonce.» více

Hokejisté Sparty porazili v dohrávce 6. kola extraligy Litvínov 5:4 v prodloužení a připsali si pátou výhru v řadě. Utkání rozhodl v čase 61:18 svým druhým gólem v zápase Miroslav Forman. » více

před 6 hodinami

Poslanci v úterý odsoudili tureckou invazi do Sýrie jako porušení mezinárodního práva. Premiér Andrej Babiš (ANO) má podle usnesení, pro které hlasovalo všech 147 přítomných zákonodárců, prosazovat v Evropské unii ekonomicko-politická opatření proti Turecku. Opatření by měla být taková, aby donutila Turecko vojenské operace zastavit.» více

před 7 hodinami

Příští místopředsedkyně Evropské komise a eurokomisařka Věra Jourová bude mít ve svém portfoliu dohled nad evropskými hodnotami a transparentností. V Interview Plus tvrdí, že se těší na začátek roku 2020, kdy bude mít konečně v rukou legislativu, se kterou může líp „hlídat“ transparentnost médií v EU.» více

Hokejisté Plzně otočili v Lize mistrů odvetný souboj v základní skupině B s Zugem, před svými fanoušky zvítězili 2:1 po samostatných nájezdech, ale zůstali na druhém místě. Duel již postoupených celků načal gólově David McIntyre. Oba góly domácích obstaral kanonýr Milan Gulaš, jenž zachránil Indiány v čase 58:29. V dresu švýcarského celku se na západ Čech vrátil útočník Jan Kovář. » více